Soňa Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2024
Hezký, útulný hotel, který nabízí nejen perfektní a velmi rozmanité snídaně, ale i vstřícné recepční. Půjčili jsme si i kolo, domluva bezproblémová. Pokoje čisté, za "pytlíček" na klice, který značí, že v tento den nechceme úklid pokoje, jsme dostali sladkou odměnu :-). Celkově hodnotím zájezd velmi kladně.
Hezký, útulný hotel, který nabízí nejen perfektní a velmi rozmanité snídaně, ale i vstřícné recepční. Půjčili jsme si i kolo, domluva bezproblémová. Pokoje čisté, za "pytlíček" na klice, který značí, že v tento den nechceme úklid pokoje, jsme dostali sladkou odměnu :-). Celkově hodnotím zájezd velmi kladně.
Doplňování nabídky rautu po celou dobu trvání snídaní. Velký výběr snad úplně všeho. Škoda jen, že zde nevaří obědy nebo večeře.
UbytovaniePohodlné postele, velká koupelna s obřím zrcadlem které je šikovně podsvícené, byly pro mě osobně velmi komfortní a praktické. Pokoje dostatečně velké.
SlužbyBezproblémová domluva se všemi recepčními, kteří byli vstřícní a nápomocní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







