Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

od 110 EUR za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 105 332

Poloha

Veľmi dobre vybavená vilka je situovaná uprostred zelene na predmestí známeho letoviska Orebič, len 70 m od krásne piesočnaté pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v centre mesta (obchody, reštaurácie, bary, strediská vodných športov, športoviská, turistické atrakcie, požičovne automobilov a motocyklov, kaviarne, tradičný trh). Vzdialenosť z Prahy je 961 km.

Vybavenie

Komfortné apartmány sú rozmiestnené v novo postavenej dvojposchodovej vilke obklopené starostlivo udržiavanou zeleňou. Klientom je k dispozícii WiFi pripojenie, úschovňa batožiny, záhradka s posedením a grilom a parkovisko.

Ubytovanie

Moderne zariadené, priestranné apartmány sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), obývacou izbou, kuchynským kútom (základný riad, chladnička, varič, rýchlovarná kanvica, umývačka riadu), klimatizáciou, satelitnou TV a balkónom alebo terasou s posedením (výhľad na mora. apartmány typu MONO s možnosťou ubytovania pre dve osoby majú sociálne zariadenie, obývacia izba s francúzskym lôžkom, kuchynský kút a balkón s výhľadom na more. Priestornejšie apartmány BILO pre 4 osoby majú spálňu, sociálne zariadenie, obývacia izba s rozkladacím lôžkom, kuchynský kút a balkón s výhľadom na more. WiFi pripojenie je k dispozícii zdarma. Ubytovanie je nefajčiarske.

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť vo vlastnej, dobre vybavenej kuchynke alebo využiť služby niektorej z reštaurácií či snack barov v okolí.

Služby

Obľúbené apartmány si získavajú svojich hostí veľmi moderným ubytovaním s možnosťou vlastného varenia, polohou na pokojnom mieste neďaleko krásne pláže aj prívetivou rodinnou atmosférou. Letovisko Orebič ponúka všetko potrebné na strávenie pohodovej dovolenky (športoviská, reštaurácie, kultúrne podujatia, historické pamiatky, tradičný trh).

Služby za poplatek

Vratná kaucia, miestny poplatok, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Krásna, prírodná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, blankytne modrou vodou a sezónne ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok) sa nachádza 70 m od ubytovanie (prístup cez miestnu komunikáciu). Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 70 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 200 m
 • Klimatizácia áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Kuchynský kút áno

Destinácia

Popis

Túto krásnu a atraktívnu lokalitu môžete poznať aj pod jej starším menom - Trstenica. Nachádza sa na Kapitánskej riviére na juhozápadnom pobreží polostrova Pelješac, priamo oproti ostrovu Korčula. Preto je veľmi ľahké a pohodlné využiť niektorý z trajektov a urobiť si na tento ostrov výlet. Samotný Orebič akoby nepociťoval hektický turistický ruch, a aj tak je zo strany turistov veľmi obľúbený. Navzdory tomu, že sa nachádza pri Pelješackej transverzále, nájdeme tu veľmi bujné rastlinstvo a hlavne vinohrady, ktorých tekuté produkty s názvom Postup sú veľkým lákadlom. Odporúčame navštíviť typické vinné pivnice- konoby, kde si môžete priamo posedieť pri pohári dobrého vínka. Pri pohľade na mesto najviac vyčnieva mohutná hora Sveti Ilija, týčiaca sa do výšky 961 m. 

V minulosti Orebič vynikal hlavne v moreplavectve. Nie je divu, že tu dodnes žijú potomkovia slávneho cestovateľa Marca Pola, rodáka práve z neďalekej Korčuly. Práve z obdobia najväčšieho rozmachu námorníctva pochádza zmienená Kapitánska riviéra, tvorená domami bohatých lodných kapitánov, ktorí sa tu usídľovali na odpočinok. Tak ako v celom Chorvátsku, môžete aj tu navštíviť sakrálne stavby z rôznych storočí, napríklad kostol Zvestovania Panny Márie alebo goticko-renesančný františkánsky Kláštor s kostolom Panny Márie Anjelskej, ktorý sa nachádza hore nad mestom, takže výhľad odtiaľ rozhodne stojí za to. 

V Orebiči nájdeme aj na chorvátske pomery nie príliš častú piesočnatú pláž, a to v zátoke Trstenica. Okrem kúpania si nenechajte ujsť veľkú ľudovú slávnosť v deň sviatku Panny Márie Karmelskej, ktorá pripadá na 16. júla.  Hlavné ubytovacie zariadenia sú sústredené v západnej časti mesta a vyniká medzi nimi bývalý hotel Rathaneum, ktorý dnes pod názvom Grand Hotel Orebič Paloma ponúka moderné, zrekonštruované prostredie. Samozrejme, nachádza sa tu aj niekoľko kempov, takže o pobyt na čerstvom vzduchu nemusíte byť vôbec ochudobnený.
 • Vzdialenosť od pláže 70 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 200 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 23 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December