Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

od 154 za osobu

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 105 332

Poloha

Veľmi dobre vybavená vilka je situovaná uprostred zelene na predmestí známeho letoviska Orebič, len 70 m od krásne piesočnaté pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v centre mesta (obchody, reštaurácie, bary, strediská vodných športov, športoviská, turistické atrakcie, požičovne automobilov a motocyklov, kaviarne, tradičný trh). Vzdialenosť z Prahy je 961 km.

Vybavenie

Komfortné apartmány sú rozmiestnené v novo postavenej dvojposchodovej vilke obklopené starostlivo udržiavanou zeleňou. Klientom je k dispozícii WiFi pripojenie, úschovňa batožiny, záhradka s posedením a grilom a parkovisko.

Ubytovanie

Moderne zariadené, priestranné apartmány sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), obývacou izbou, kuchynským kútom (základný riad, chladnička, varič, rýchlovarná kanvica, umývačka riadu), klimatizáciou, satelitnou TV a balkónom alebo terasou s posedením (výhľad na mora. apartmány typu MONO s možnosťou ubytovania pre dve osoby majú sociálne zariadenie, obývacia izba s francúzskym lôžkom, kuchynský kút a balkón s výhľadom na more. Priestornejšie apartmány BILO pre 4 osoby majú spálňu, sociálne zariadenie, obývacia izba s rozkladacím lôžkom, kuchynský kút a balkón s výhľadom na more. WiFi pripojenie je k dispozícii zdarma. Ubytovanie je nefajčiarske.

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť vo vlastnej, dobre vybavenej kuchynke alebo využiť služby niektorej z reštaurácií či snack barov v okolí.

Služby

Obľúbené apartmány si získavajú svojich hostí veľmi moderným ubytovaním s možnosťou vlastného varenia, polohou na pokojnom mieste neďaleko krásne pláže aj prívetivou rodinnou atmosférou. Letovisko Orebič ponúka všetko potrebné na strávenie pohodovej dovolenky (športoviská, reštaurácie, kultúrne podujatia, historické pamiatky, tradičný trh).

Služby za poplatek

Vratná kaucia, miestny poplatok, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Krásna, prírodná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, blankytne modrou vodou a sezónne ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok) sa nachádza 70 m od ubytovanie (prístup cez miestnu komunikáciu). Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 70 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 200 m
 • Klimatizácia áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Kuchynský kút áno
Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 18 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December