Hotel čistý, klidný, moc hezky vyzdobený, personál velmi vstřícný, milý. vše bylo zcela bez problémů, atmosféra úžasná. jídlo naprosto skvělé, velmi bohatý ranní bufet, obrovská rozmanitost nabídky, večeře servírované, není co vytknout!
Pláž15 minut od lyžařského střediska, dobrý dojezd, sjezdovky upravené, přírodní sníh
Stravajídlo naprosto dokonalé, v žádném hotelu jsme dosud neviděli tak bohatý snídaňový bufet, v nabídce byla i včelí plástev!
večeře-salátový bufet a výběr ze 2 servírovaných hlavních jídel, menu bylo 4 chodové
Ubytovanieklidný hotel, čistý prostorný pokoj, parkování před hotelem zdarma
Službyvolně přístupný bazen, sauna...k dispozici volně i stolní fotbálek a kulečník
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate