Stiefel Hodnotenie: 3/5 Taliansko, Lignano, Lignano Sabbiadoro
Romana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově jsme byli spokojený. Strava super, služby také a ubytování cca 50 metrů od centra ( promenády ). Na pláž kousek a hlavně v ceně ubytování jsou slunečníky na pláži a soukromé parkoviště. Což někde není samozřejmostí.
Celkově jsme byli spokojený. Strava super, služby také a ubytování cca 50 metrů od centra ( promenády ). Na pláž kousek a hlavně v ceně ubytování jsou slunečníky na pláži a soukromé parkoviště. Což někde není samozřejmostí.
Cca 200 metrů od hotelu. V ceně zájezdu lehátka se slunečníkem. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře.
StravaPolopenze výborná. Hlavně večeře. Výběr za 3 chodů + náhradní varianta. Předkrm na výběr ze 4 druhů, to samé u dezertů. Snídaně skromnější, ale výběr ze sladkého, zeleniny, ovoce, více druhů pečiva, cereálie, uzeniny, sýry,....
UbytovanieUbytování průměrné. Klimatizace, balkon,....Jen chybí lednice na pokoji. Pokoje jsou malé, ale dostatek úložného prostoru. Pokojské uklízí každý den, včetně nového povlečení a osušek.
SlužbyMilý a ochotný personál. Nic pro ně není problém. Odjížděli jsme o den dříve v noci a ochotně nás v noci vyúčtovali a připravili sebou balíček s jídlem. Je vidět, že v hotelu dělají majitelé a tudíž se snaží.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lenka Šmídová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zájezd jsme kupovali na poslední chvíli,myslim že za tuto cenu skvělá dovolená.Do Itálie jezdíme každý rok.Hotel,vzdálenost pláže,strava,vše odpovídá tomu,co c.k. nabízí.Personál ochotný.Klidne bych do tohoto hotelu jela i příští rok.Ú klid každý den.
Zájezd jsme kupovali na poslední chvíli,myslim že za tuto cenu skvělá dovolená.Do Itálie jezdíme každý rok.Hotel,vzdálenost pláže,strava,vše odpovídá tomu,co c.k. nabízí.Personál ochotný.Klidne bych do tohoto hotelu jela i příští rok.Ú klid každý den.
Ještě v září bylo hodně lidí,což nás překvapilo,počasi pěkné,moře špinavé,pláže písčité,prostorne.V ceně byly i lehátka a slunečník.
StravaStrava byla dostačující,snidaně formou bufetu.Jogurt,ovoce,paštiky,salamy,syry,myslim že si každý vybral co mu chutná.Vecere se skládají z předkrmů,vetsinou těstoviny velmi chutné,hlavni jídlo a výběr z dezerů,vetsinou zmrzlina,zakusek,puding...
UbytovaniePokoje byly malé,ale útulné a dostačující.Jen nám velmi chybělo lednička,to je asi jediné,co se dá vytknout.Jinak celková spokojenost.
SlužbyCelkový dojem dobrý.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate



























