V Itálii potřetí v řadě a zatím nejlepší dovolená.
PlážPláž maximálně 150 m od apartmánu. Pláž málo široká, vše v pohodě.
StravaVařili jsme si sami. Kuchyň zcela vybavená, vše tam bylo.
UbytovanieNejlepší ubytování, co jsme zatím měli. Zcela vše nové, kuchyňská linka nová, vestavěné spotřebiče, kompletně vybavená kuchyň, nová koupelna, vše prostě nové, pěkné posezení na verandě, fungující klimatizace, nebyl co vytknout.
SlužbyVše, co jsme potřebovali, jsme měli a fungovalo. Klimatizace, televize, koupelna. Vrchol služeb nastal, když nám v pátek večer došel plyn v bombě a nemohli jsme si uvařit ani kávu. V 19.26 večer v pátek jsme psali email na agenturu s tím, co se stalo, ale jen s úmyslem, aby jsme tak agenturu informovali, že když zítra předáváme apartmán, aby až někdo přijede, ji měl, tu bombu s sebou. V 19.28 přišel email kde nám odepsali, že posílají člověka na opravu a v 19.44 jsme měli novou bombu. To nám vyrazilo úplně dech.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate