Villa Ravino Taliansko, Ischia
Marta Bečvářová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Marta Bečvářová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Miroslava P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Markéta D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Veronika B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Iveta H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování bylo průměrné a hlavně chyběla klimatizace. O plyn jsme si museli telefonovat (útrata za telefon), ikdyž je pravda, že do půl hodiny výměna proběhla a my mohli dovařit večeři. Kdybych jela po druhé, asi bych si raději vybrala apartmán až přímo tam, bylo jich velké množství prázdných a hlavně ty ceny za ubytování vůbec neodpovídají kvalitě, navíc si to člověk musel sám uklidit a pokud by něco nebylo v pořádku, bez nároku na reklamaci se mělo platit 50 Eur + 50% přirážka, tak jsme se rozhodli raději rovnou těch 50 Eur zaplatit a nechali si uklidit. (bylo tam třeba vytírání, umývání oken apod. také bylo nakázáno že to musí být prostředky k tomu určené, by mě zajímalo, kdo si s sebou na dovolenou vezme jar, dezinfekci na podlahy, prostředky na dřevo a to bych mohla pokračovat). S čím jsme byli spokojeni byla čistota pláží, všude tříděný odpad, měli jsme to prý 500m od pláže, ale přešli jsme dvě ulice a byli jsme tam, takže super, měli jsme neustále vlny a díky popzvolnému vstupu do moře se naše děti (2 a 3 roky) pořádně vyblbli, také mnoho hřišť, lunapark, herničky pro děti, animace, po večerech bylo pořád co dělat. Také se nám moc líbilo půjčování čtyřkolek, kam se do košíku dali děti a 15km/hod. rychlostí jsme si projeli celé pobřeží, dokonce jsme si ji půjčovali opakovaně, dětem se to hrozně líbilo 18Eur za hodinu.
Ubytování bylo průměrné a hlavně chyběla klimatizace. O plyn jsme si museli telefonovat (útrata za telefon), ikdyž je pravda, že do půl hodiny výměna proběhla a my mohli dovařit večeři. Kdybych jela po druhé, asi bych si raději vybrala apartmán až přímo tam, bylo jich velké množství prázdných a hlavně ty ceny za ubytování vůbec neodpovídají kvalitě, navíc si to člověk musel sám uklidit a pokud by něco nebylo v pořádku, bez nároku na reklamaci se mělo platit 50 Eur + 50% přirážka, tak jsme se rozhodli raději rovnou těch 50 Eur zaplatit a nechali si uklidit. (bylo tam třeba vytírání, umývání oken apod. také bylo nakázáno že to musí být prostředky k tomu určené, by mě zajímalo, kdo si s sebou na dovolenou vezme jar, dezinfekci na podlahy, prostředky na dřevo a to bych mohla pokračovat). S čím jsme byli spokojeni byla čistota pláží, všude tříděný odpad, měli jsme to prý 500m od pláže, ale přešli jsme dvě ulice a byli jsme tam, takže super, měli jsme neustále vlny a díky popzvolnému vstupu do moře se naše děti (2 a 3 roky) pořádně vyblbli, také mnoho hřišť, lunapark, herničky pro děti, animace, po večerech bylo pořád co dělat. Také se nám moc líbilo půjčování čtyřkolek, kam se do košíku dali děti a 15km/hod. rychlostí jsme si projeli celé pobřeží, dokonce jsme si ji půjčovali opakovaně, dětem se to hrozně líbilo 18Eur za hodinu.
výborná
Stravavlastní
Ubytovaniehrůza a bez klimatizace
Službyžádné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Vítězslav Žídek
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Od července doporučuji příplatek za klimatizace. 20€ na celý pobyt. Vyplatila se
Od července doporučuji příplatek za klimatizace. 20€ na celý pobyt. Vyplatila se
Placenou jsme obcházeli obloukem k vůli cenám. O 20m dál byla zdarma. Až na malinké klociky a nedopalky v Písku ok
StravaVařil jsem osobně
UbytovanieOk až na malinky sprchový kout
SlužbyOk pán mluvil anglicky perfekto
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Edit N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ivo G.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Michaela K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
super, uzili jsme si to
super, uzili jsme si to
super, velice mila pani co nam predavala klice, nic nebyl problem
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 233 € za os.
Silvia K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zuzana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla fajn. Jen na začátku při příjezdu autobusů to bylo docela chaotické a člověk nevěděl, do jakého autobusů má nastoupit a musel si všechny oběhnout, aby zjistil kam má tedy nastoupit. Jinak ale vše probíhalo v pořádku, paní delegátka byla skvělá.
Dovolená byla fajn. Jen na začátku při příjezdu autobusů to bylo docela chaotické a člověk nevěděl, do jakého autobusů má nastoupit a musel si všechny oběhnout, aby zjistil kam má tedy nastoupit. Jinak ale vše probíhalo v pořádku, paní delegátka byla skvělá.
Strava byla dobrá, první den spíše průměr, ten druhý to bylo lepší. Snídaně klasika, švédské stoly, výběr nebyl nějak extra velký, ale i tak se člověk mohl dobře najíst.
UbytovaniePokoje čisté, uklizené, vybavení sice trochu zastaralejší, ale to nijak nesnizobalo kvalitu ubytování.
SlužbySlužby hotelu průměr, na recepci měli problém s angličtinou. To ale vynahradila velmi příjemná a ochotná paní delegátka. V hotelu navíc byla bezplatná sauna, což bylo po celém dnu na lyžích velmi příjemné.
ŠportAreál patří sice k těm menším, ale i tak je oproti tomu, co známe z Čr obrovský. Spíše ho doporučuji zkušenějším lyžařů, pro začátečníky to úplně není. Taky je problém s ne moc velkou nadmořskou výškou, dole sníh taje a jenom nahoře se moc jezdit nedá, sjezdovek je tam málo, navíc sedačky jsou jenom na Monte Elmo, zbytek jsou pomy. I tak na 3 dny lyžování bohaté stačilo, víc dnů by ale asi už bylo moc.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Michal Janák
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
v pořádku
v pořádku
hotel strava dalo se to,jinde super
Ubytovaniev pořádku
Službyv pořádku
Športvelmi dobré,málo lidí na sjezdovce,čekání bez front
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Helena T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jiří N.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 469 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi hezké místo. Malé městečko. Nečekejte žádné Bibione.
Velmi hezké místo. Malé městečko. Nečekejte žádné Bibione.
Písčitá s oblázky až většími kameny místy. Pozvolné dno. Bez velké hloubky. Dále od břehu velmi čistá, průzračná voda.
StravaNehodnotím.
UbytovanieVelký prostorný byt. Vybaven na 1. Myčka, trouba, pračka, klimatizace, wifi. 2x wc. Čisté.
SlužbyPohodový personá.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Katarina R.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
po prvy krat za historiu chodenia na dovolenky som sa oficialne stazovala agenture. Ubytovanie bola uplna katastrofa, spinave, zatuchnute, hnile, derave skrine. v kupelni mi nad hlavou visel pavuci palac aj s obyvatelmi, co tam boli urcite niekolko rokov.
Pani z agentury bola v podstate napomocna a niekolko krat sme si volali. ale v podstate mi odporucila ze to mam riesit sama s agenturou priamo na mieste. co sme aj urobili a bez reci na ubytko vymenili za mierne lepsi standard. S agenturou som komunikovala, ze som zhrozena, a odporucila, aby aj niekedy osobne skontrolovali ake ubytovanie ich agentura ponuka a zastupuje.
po prvy krat za historiu chodenia na dovolenky som sa oficialne stazovala agenture. Ubytovanie bola uplna katastrofa, spinave, zatuchnute, hnile, derave skrine. v kupelni mi nad hlavou visel pavuci palac aj s obyvatelmi, co tam boli urcite niekolko rokov.
Pani z agentury bola v podstate napomocna a niekolko krat sme si volali. ale v podstate mi odporucila ze to mam riesit sama s agenturou priamo na mieste. co sme aj urobili a bez reci na ubytko vymenili za mierne lepsi standard. S agenturou som komunikovala, ze som zhrozena, a odporucila, aby aj niekedy osobne skontrolovali ake ubytovanie ich agentura ponuka a zastupuje.
vyznavaci fastfoodu si pridu na svoje.
Ubytovanievelke sklamanie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 313 € za os.
Zsanett L.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Děkujeme za krásnou dovolenou! :) Krásné umělé i přírodní prostředí, dobré možnosti stravování, cestování a odpočinku, vynikající pizzerie, restaurace, zmrzlinárny. Výborná dostupnost autem, pěšky, skvělá veřejná doprava. Apartmán byl na pěší zóně, přesto provoz nebyl rušivý. Čisté ulice a pláž, která maximálně vyhovuje potřebám turistů, s pozorným personálem.
Děkujeme za krásnou dovolenou! :) Krásné umělé i přírodní prostředí, dobré možnosti stravování, cestování a odpočinku, vynikající pizzerie, restaurace, zmrzlinárny. Výborná dostupnost autem, pěšky, skvělá veřejná doprava. Apartmán byl na pěší zóně, přesto provoz nebyl rušivý. Čisté ulice a pláž, která maximálně vyhovuje potřebám turistů, s pozorným personálem.
Pěšky, pohodlnou chůzí 2 minuty,
StravaByli jsme soběstační, takže jsme měli úplnou svobodu v plánování času. Vynikající restaurace, pizzerie, hamburgery, kavárny byly na dosah od apartmánu a měly dobrý poměr cena/výkon. V apartmánu byla velká lednice s mrazákem, kuchyň byla dobře vybavená, chyběla jen mikrovlnná trouba.
UbytovanieČisté, odpovídající účelu. V kuchyni bychom ocenili mikrovlnnou troubu. Pouze jeden pokoj v apartmánu měl klimatizaci, bylo by dobré ji mít i v ložnici. Jinak nic nechybělo. K apartmánu patřil také sušák na prádlo, což nás velmi potěšilo. V apartmánu byl k dispozici trezor, vstupní dveře bytu byly kovové bezpečnostní dveře. Na ubytování vzniklé závady (měli jsme ucpaný umyvadlo) byly odstraněny během několika hodin.
SlužbyByt. Se zavřenou bránou, čistým, prostorným a světlým schodištěm.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jiří K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Petr K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Fantastická dovolená
Fantastická dovolená
Naprosto dostupné a dobré jídlo
UbytovanieBez problémů
SlužbyV pořádku
ŠportUpravené a v dobrém technickém stavu
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate