Village Due Elle Taliansko, Kalábria, Salicetti
Martina B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Martina B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
marie kršová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lokalita byla velmi příjemná, rádi se vrátíme.
Lokalita byla velmi příjemná, rádi se vrátíme.
Není co dodat, vše bylo na velmi slušné úrovni a můžeme jen doporučit
Stravaubytování bez stravy
Italskou kuchyni chválíme
Apartmán jsme měli k dispozici v prvním patře, kde byl balkón do ulice a zadní prostorná terasa, která vedla do bloku. Což chválím, v přízemí byla menší teráska a přímo u chodníku, nebylo zde moc místa pro rekreanty. Vada na kráse byla pouze jedna koupelna, která byla společně s toaletou, při ubytování 7 osob. Sprchový kout neměl těsnění a voda stékala po celé koupelně, neboť mezi vaničkou sprchy a dveřmi byl větší nezakrytý otvor, i při sebevětší snaze se neustále po sprchování muselo vytírat. Jinak vybavení apartmánu bylo na velmi dobré úrovni i služby v něm.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lucie H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 209 € za os.
Petr B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Itálie naprosto výjimečná.Jsou tam hory ,moře,slunce,krásné čisté pláže,móda,hudba,nákupy a fantastická kuchyně.
Itálie naprosto výjimečná.Jsou tam hory ,moře,slunce,krásné čisté pláže,móda,hudba,nákupy a fantastická kuchyně.
přeplněná ,ale čistá se vším co tam má být.
StravaVečeře v místních restauracích za rozumné ceny cca 40 Euro za 4 večeře s pitím.Jídlo skvělé.
UbytovanieAtlante moc pěkný dostačující apartmán
Službyžádné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 176 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super dovolená v kempu
Super dovolená v kempu
Hezká písečná pláž s pozvolným vstupem do vody.
StravaMěli jsme vlastní
UbytovanieNový, čistý mobil home
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Martina Kapounová
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Václav Prokop
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dovolena byla užasna,pocasi nam trochu nepralo ale to nikdo neovlivni.
dovolena byla užasna,pocasi nam trochu nepralo ale to nikdo neovlivni.
plaž nebyla daleko,koupání příjemné,čistota pláže: čistá . turistů v tomto období málo,takže jsme nesmírně spokojeni
Stravapobyt jsme meli bez stravy tak nemůzeme hodnotit.
Ubytovanieubytovani bylo krasné, uzasné byli jsme velice spokojeni.
Službybyli jsme ubytováni v apartmanech a služby recepce a delegátky vynikajicí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zdeněk Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jezdíme do Bibione již 18 roků, pokaždé bydlíme v jiném apartmánu, umístění k pláži, centru, parkování, přístup zaměstnanců i delegáta velice dobré.
Jezdíme do Bibione již 18 roků, pokaždé bydlíme v jiném apartmánu, umístění k pláži, centru, parkování, přístup zaměstnanců i delegáta velice dobré.
Odpovídá tomuto letovisku.
UbytovanieVybavení pokoje, stav hotelu v pořádku, odpovídá standardu. Bohužel vedle hotelu je restaurace, kde každý den až do 5té hodiny ranní, probíhá hlučná zábava s doprovodem hudby. Proti této zábavě nepomohou ani zavřená okna a zatažené venkovní žaluzie. Po dvou dnech nevyspání na toto zabíral pouze prášek na spaní. Nedoporučuji tento hotel z těchto důvodů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 172 € za os.
Iva Restivo
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Z CK nebyl pritomen zadny delegat ani pri prijezdu ani pri odjezdu. Na dverich italske CK bylo uvedeno pouze jmeno Horak avsak bez tel.kontaktu. Samotni pracovnici it.agentury nebyli prilis vstricni. Nam se konkretne venovala Italka pomerne neprijemna a odmerena. Informace jsme z ni temer "pacily". Nemame jazykovou barieru, ale musely jsem se na vse zeptat jinak bychom info nedostaly. Klice od apartmanu byly specificke ani k nim nebyla info. Dostaly jsme dva klice. Predpokladaly jsme logicky, ze jeden klic je od vstupnich dveri a druhy od apartmanu. Ovsem druhym klicem jsme se dovnitr nedostaly. Musely jsme se vracet neb zavirali v 19h a nezbyvalo moc casu a slecna si musela overovat info neb neznala odpoved. Jeden klic byl jak od vstupnich dveri, tak od apartmanu a druhy od trezoru. Nedostaly jsme ani info k parkovani auta ci plazovemu servisu. Tento vstup byl velmi negativni. Agentura vydava klice od 16-19hod. Obrovske davy lidi bez systemu a zmatek. Navic po nasem dotazu k plazovemu servisu nam bylo sdeleno, ze prvni den je den prijezdu...coz nema logiku, pokud se klice vydavaji navecer. K odjezdu a predani apartmanu jsme rovnez nedostaly info a predposledni den jsme musely telefonovat do agentury pro info. Opet bez delegata. Zde od nasi CK nulovy kontakt.
Z CK nebyl pritomen zadny delegat ani pri prijezdu ani pri odjezdu. Na dverich italske CK bylo uvedeno pouze jmeno Horak avsak bez tel.kontaktu. Samotni pracovnici it.agentury nebyli prilis vstricni. Nam se konkretne venovala Italka pomerne neprijemna a odmerena. Informace jsme z ni temer "pacily". Nemame jazykovou barieru, ale musely jsem se na vse zeptat jinak bychom info nedostaly. Klice od apartmanu byly specificke ani k nim nebyla info. Dostaly jsme dva klice. Predpokladaly jsme logicky, ze jeden klic je od vstupnich dveri a druhy od apartmanu. Ovsem druhym klicem jsme se dovnitr nedostaly. Musely jsme se vracet neb zavirali v 19h a nezbyvalo moc casu a slecna si musela overovat info neb neznala odpoved. Jeden klic byl jak od vstupnich dveri, tak od apartmanu a druhy od trezoru. Nedostaly jsme ani info k parkovani auta ci plazovemu servisu. Tento vstup byl velmi negativni. Agentura vydava klice od 16-19hod. Obrovske davy lidi bez systemu a zmatek. Navic po nasem dotazu k plazovemu servisu nam bylo sdeleno, ze prvni den je den prijezdu...coz nema logiku, pokud se klice vydavaji navecer. K odjezdu a predani apartmanu jsme rovnez nedostaly info a predposledni den jsme musely telefonovat do agentury pro info. Opet bez delegata. Zde od nasi CK nulovy kontakt.
Plaz se servisem byla par minut chuze. Musely jsme vyhledat bagnina a zeptat se, kde a ktery slunecnik s lehatky mame pouzivat. Kupodivu to bylo jedno. Nechtel po nas doklad a nedostaly jsme ani konkretni misto. Plaze byly krasne a ciste.
StravaStravovaly jsme se sami, v bezprostředním okoli jsou desitky restauraci a pizzerii s vynikajici italksou středomořskou kuchyni. I apartman je vyborne vybaveny na vareni.
UbytovanieUbytovani skvele. Klimatizovana obývací mistnost, plne vybaveni, moderni i funkcni. Vse ciste a odpovidajici cene. Velika terasa na hlavni tridu. Nedoporucujeme rodine s detmi ci starsim lidem, kteri hledají klid. Pod apartmanem je pub, kde je hluk i do rannich hodin. Dum je na hlavni ulici, kde je od 20hod pesi korzo a je zde hodne zivo. My jsme byly spokojene.
SlužbyApartmanovy dum byl s vytahem, cisty a klidny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jitka N.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Marie B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Radka L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Petra B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana Horáková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zájezd přesně odpovídal našim představám a tomu, co jsme si objednali.
Zájezd přesně odpovídal našim představám a tomu, co jsme si objednali.
Cesta na pláž trochu delší, ale to bylo avizováno, na pláži nebylo moc lidí a byla celkem čistá
StravaVlastní
UbytovanieČisté a praktické
SlužbyJednalo se o kemp, služba recepce i animátoři velmi dobrá
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vynikající pobyt, pěkný apartmán se zahradou a grilem, čisté moře.
Vynikající pobyt, pěkný apartmán se zahradou a grilem, čisté moře.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Počasí nám zrovna moc nevyšlo, ale to nikdo nikdy neovlivní ani si nekoupí , bohužel :-) , ale i přesto jsme si to užili! pro děti by teda mohlo být nějaké využití jako dětské hřiště apod. no jsme nikde v okolí nenašli.
Počasí nám zrovna moc nevyšlo, ale to nikdo nikdy neovlivní ani si nekoupí , bohužel :-) , ale i přesto jsme si to užili! pro děti by teda mohlo být nějaké využití jako dětské hřiště apod. no jsme nikde v okolí nenašli.
pěkná pláž , sice menší a proto moc blízko lehátka u sebe s ostatními lidmi , ale jinak dobrý!
Ubytovanieapartmán, skvělý patrový baráček, prostorný, čistý, jen kuchyň uvnitř opravdu smrdí zatuchlinou, toť asi jediné negativum
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dávid H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenka bola v princípe fajn, počasie vyšlo fantastické.
Dovolenka bola v princípe fajn, počasie vyšlo fantastické.
Pláž bola pekná upravená. Dostupnosť od ubytovania bola do 10 minút. Čo nás však sklamalo bola čistota mora, celý týždeň v ňom plávali pri brehu červeno-hnedé riasy ktoré pŕhlili a takmer polovicu pobytu bola vyvesená červená vlajka. Namiesto toho aby jedno ráno tí plavčíci alebo zamestnanci pláže pomocou sieťok vyzbierlai riasy tak radšej pískali po ľuďoch aby neplávali.
StravaStravovali sme sa sami. Oproti ubytovaniu sú super maličké potraviny kde sa dá nakúpiť o polovicu lacnejšie ako v miestnych supermarketoch.
UbytovanieČo sa týka ubytovania, boli sme sklamaní. Každý deň sme po izbách zabíjali minitarantuly vo veľkosti 2€ mincí. Bolo to naozaj nepríjemné a boli naozaj všade, v noci liezli po stenách, mali sme ich aj v skrini a pod posteľami. Ďalším mínusom ubytovania bol gril. V popise sa nachádzalo že je tam gril no v grile nie je rošt na grilovanie. Ak teda chcete grilovať musíte si v miestnych obchodoch zakúpiť rošt za 13-18 €. V oblasti bolo tiež strašne veľa komárov a už po prvej noci sme mali všetci asi po 30 štípancov. V apartmáne nie je sieťka ani na jednom okne a ak si nedajbože chcete vyvetrať, tak to okno otvoriť musíte no rátajte že sa vám tam v momente nahrnú komáre. Na ubytovaní tiež nefungoval najväčší plynový horák, tak sme museli variť na menších kde keď sme chceli dať zovrieť vodu na kávu pre 6 ľudí trvalo to asi 40 minút.
Milan Vozárik
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
bolo dobre dakujem ,
bolo dobre dakujem ,
dobra
Stravastrava bola vlastna ved sme v apartmanoch byvali
Ubytovanieubztovanie dobre az na,upratovacku co upratovali chodnik od30-07,celkom ok bola taka neprijemna,este na 1.ked sme pzyametali verandu ,a nechali na boku trochu pozametanehaňo ze neskvor vsetko naraz odpraceme,,ohlasila nas ci nevieme ye to patri na lopatku a ,nie tam a aby sme to pozametali,sami, ako by sme to nevedeli.jej upratovanie bolo hrozne,prisla tahala za sebou metlu do slova a do pismena,ani ne pozametala a vratila sa vsade bolo vela mravcov ani to nepozametala,ostatny upratovacky boli fain ,pozametali vsetko,bolo by dobre keby niekto skontroloval tie mravce ,na vecer ich bolo vlmi vela a boli lietajuce,,inak ved vsetko ok chvala bohu mame ruky,
Službymohli by ste pre apartmany s vlastnym vareniem spravit iny dotaznik ,lebo vsetky sa tykaju iba hotelov
od 257 € za os.
Csorba Gergely
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Úžasná dovolená, na dokonalém místě, s dokonalým ubytováním, zcela bez problémů.
Úžasná dovolená, na dokonalém místě, s dokonalým ubytováním, zcela bez problémů.
Asi 100 metrů od ubytování, většinou čisté, ale v písku jsou ostré mušle a krabi, proto je třeba být opatrný při vstupu do vody.
StravaVlastní stravování
UbytovanieÚžasný malý apartmán, vybavený vším potřebným.
SlužbyUbytování je v apartmánu, žádné zvláštní služby nejsou, ale personál je velmi ochotný, vždy pomohou se vším.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petra M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jaroslav S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Stačilo jednou a naposled. Tento hotel,konfort,strava a další určitě opakovaně vyhledávat nebudem. Co bych mohla říct,že nám na tomto hotelu vadilo nejvíce, je parkování! Auta se tam parkují za sebou, vejde se tam max.7 aut a jakmile vyjedete,není už možnost zaparkovat. takže jsme parkovali pul az kilometr od hotelu.Parkování fakt běs a hrůza!!!!!!!!
Stačilo jednou a naposled. Tento hotel,konfort,strava a další určitě opakovaně vyhledávat nebudem. Co bych mohla říct,že nám na tomto hotelu vadilo nejvíce, je parkování! Auta se tam parkují za sebou, vejde se tam max.7 aut a jakmile vyjedete,není už možnost zaparkovat. takže jsme parkovali pul az kilometr od hotelu.Parkování fakt běs a hrůza!!!!!!!!
Dostupnost k moři je dobrá a rychlá. Pláže jsou písečné a čisté. Pro děti ideální.
StravaCo se týká stravy,servírování a podávání, můžu jen s politováním říct,že stímhle jsem se ještě nikdy nesetkala a doufám že už nikdy nesetkám. Na stole nám každý den chybělo něco, ať se to týkalo příboru,hrnečku,židle,ovoce,atd....Co se týká přímo stravy takové,snídaně jsou každý den stejné, velmi jednoduché. A večeře velmi chaotické, některé jídla jsme ani nedostali.
UbytovanieKvalita ubytování je velice prostá. Pokoje jsou malé, vybavení pokojů špatně řešitelné. Pro čtyřčlenou rodinu ne příliš ideální.
SlužbyNáš dojem z hotelu není nijak zvláštní, je to hotel obyčejný,nechápu jak mohl obdržet 3 hvězdy. Je hodne jednoduchý, prostý,ničím nás tento hotel nenatchl. Jak se říká: Stačilo jednou a nikdy více...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petra C.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hezká dovolená,ochotný personál na hotelu,horší byla jen komunikace s personálem,hlavně v jídelně a na recepci,mluví se tam pouze italsky a rusky.Nabídku jídla na další den bylo možné udělat pouze z jídelního lístku napsaného italsky.
Hezká dovolená,ochotný personál na hotelu,horší byla jen komunikace s personálem,hlavně v jídelně a na recepci,mluví se tam pouze italsky a rusky.Nabídku jídla na další den bylo možné udělat pouze z jídelního lístku napsaného italsky.
od 245 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Marek Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byly jsme po sezóně, takže město mrtvé, ale je vidět, že v sezóně asi žije - v okolí spousta menších měst, které fungují. Dostupné pro výlety Pisa, Florencie.
Byly jsme po sezóně, takže město mrtvé, ale je vidět, že v sezóně asi žije - v okolí spousta menších měst, které fungují. Dostupné pro výlety Pisa, Florencie.
čistá, i hodně soukromích
Stravaneměli jsme :)
UbytovanieUbytování super. Čisté, klima, TV, pokoje dostačujicí, hodně úložného prostoru, v poho postele, žádné přistýlky a tak..
Službywifi na apartmánu, stačí jen registrace
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Monika Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Rezidence Vallechiara je vyhovujícím místem pro ubytování. Objekt byl čistý, hezky zařízený, vše fungující. Objekt trochu vzdálenější od centra města, v blízkosti však obchod i restaurace jsou. Skvělá obslužnost skibusů. Celkově jsme s dovolenou byli spokojeni, příjemné zážitky převažují a do Livigna se určitě opět rádi vrátíme.
Rezidence Vallechiara je vyhovujícím místem pro ubytování. Objekt byl čistý, hezky zařízený, vše fungující. Objekt trochu vzdálenější od centra města, v blízkosti však obchod i restaurace jsou. Skvělá obslužnost skibusů. Celkově jsme s dovolenou byli spokojeni, příjemné zážitky převažují a do Livigna se určitě opět rádi vrátíme.
vlastní
UbytovanieRezidence Vallechiara je vyhovujícím místem pro ubytování, avšak prostor pro některé ubytované byl značně omezen (apartmán č. 6), naopak jiný apartmán byl velikostí nadprůměrný (apartmán č. 10). (apartmán č. 6 pro 6 osob byl velmi stísněn, 2 lidé spali v kuchyni na rozkládacím gauči a tudíž neměli ani své soukromí, ani skříň, kam by si věci uložili) Objekt byl čistý, hezky zařízený, vše fungující. Problematickým faktem se stala pouze majitelka objektu bydlící přímo v dané rezidenci, která si velmi často stěžuje na jakékoliv projevy hlasitosti, a to i v 20:30h večer. Její jednání bylo velmi nepříjemné a často neopodstatněné. Nakonec se však vše vyřešilo, bohužel až ke konci týdne.
SlužbyProstory lyžárny lehce stísněné, skřínky určené pro naše apartmány pro 6 osob zcela nedostatečné - snowboardy jsme museli mít mimo uzamykatelné skříňky. Fukary na přeskáče nebyly funkční a tak přeskáče do druhého dne často nevyschly.
ŠportLivigno je svými sjezdovkami a vleky naprosto báječné a zcela vyhovující pro začátečníky i profesionální lyžaře.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi