Jih Itálie jsme volili, že by tam mělo být čistší moře, ale bohužel.
Jeli jsme autem 20 hodin.
Mýtné v Itálii nás vyšlo na 140,-Euro za obě cesty.
Nejdřív nás Italští řidiči překvapovali svou jízdou, kdy Vás předjíždějí zprava i zleva, rychlost nedodržují, troubí atd. , ale když si zvyknete, tak nakonec jsou nejbezpečnější, je to jen o ,,plechy''.
Je to opravdu pro zkušené řidiče, obzvlášť zážitek z jízdy do Neapole.
Ale jejich čtyř-proudé dálnice, vše pěkně označené, občas sice nesmyslná rychlost; ale mnohem horší bylo jet v Rakousku na neustále opravovaných, svedených do jednoho pruhu a špatně označených, včetně agresivních německých řidičů, a německá dálnice směrem na Rozvadov- úplná katastrofa. Vůbec ve tmě a v mlze nebylo vidět značení, čáry ani patníky, hlavně že mají neomezenou rychlost. Náš sjezd byl uzavřen, a žádné značení objížďky apod.
Ještě, že jsme měli navigaci.
Rozhodně nedoporučuji pro rodiny s dětmi (moje dcera 5 let) a starší lidi!!!
Protože jak jsem psala, vše do prudkého kopce, po neosvětlené úzké silnici.
V pátek tam byl trh, ale zlatí naši vietnamci.
Nejsem náročný zákazník, ale jsem z pláže, moře a prostředí hodně zklamaná.
Jediné plus byly pouze apartmány.
Takže Kampánie už nikdy více.
PlážCestovka uvádí 350m na pláž, dle mého je to nejméně 500-1km po rušné a úzké silnici.
K moři z kopce a od moře unaveni do kopce.
Tou samou cestou jsme chodili i večer do městečka, a silnice není ani nějak osvětlena.
Pláž se nám vůbec nelíbila.
Je písečná s hodně oblázky.
Byla malá a hrozně špinavá.Pravda za 6 Euro/den pro 2 můžete jít na soukromou.
A každých 5 minut nás obtěžovali vtíraví prodejci brýlí, kabelek apod. A byli opravdu neodbytní a vlezlí.
StravaStravovali jsme se sami.
Ale pokud jsme chtěli pizzu, tak nejlepší byla kousek od apartmánů (na druhou stranu od moře), sice to nebylo na posezení(malé pod pergolkou s plastovými židlemi),
Dělají i metrovou ze které jsme se najedli čtyři za 8-10 Euro.
Ostatní restaurace nás zklamali.
V městečku jsme vyzkoušeli i pizzu s sebou, ale tu rozhodně nedoporučuji (byla vyloženě hnusná a celá připálená).
UbytovanieApartmány jsou vybavené novým vkusným nábytkem, koupelna má velké umyvadlo (na úkor sprchového koutu, nevím jak se do něj širší lidé můžou vejít), v koupelně je dokonce i bidet.
Měli jsme apartmán pro 5-6 lidí, kde byly dva pokoje- jeden s manželským lůžkem a druhý s dvěmi postelemi a palandami a lodžií s výhledem na moře.
U apartmánu jsme měli také terasu s výhledem na moře.
Se zásuvkami jsme problém neměli. byly tam eurozásuvky.
Jediné, co lze vytknout jsou proleželé a nekvalitní matrace.
K vaření bylo v kuchyni vše potřebné, tedy pouze zapálit plyn nebylo čím(jsme všichni nekuřáci).
SlužbySprávce apartmánů neumí anglicky, takže určitě italský slovníček s sebou.
Anglicky prý umí majitel (starší pán), ale ten se tam ukázal jen 1x.
WIFI byla k dispozici za1 Euro/5.hodin. Bylo to ale pouze na nejnutnější připojení, protože byla hrozně pomalá.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate