Rezidence Viola Hodnotenie: 3/5 Taliansko, Paganella, Andalo
Petr Holub
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi dobré, městečko Andalo s přiměřeně velkým centrem a potřebnými službami (supermarket, kavárna, zmrzlina apod.). Ke sjezdovkám kousek buď autem nebo skibusem. My jsme využívali skibus jezdící co 1/2 hodinu se zastávkou přímo u ubytování a vyhovovalo. Doprava - musí se především u pobytů So-So počítat s problémy především v okolí Mnichova a v oblasti Kufsteinu, kvůli zácpám jsme podnikli výlet po německém a rakouském venkově (okresky byly pěkně volné), ani nevadilo a zase jsme něco viděli.
Velmi dobré, městečko Andalo s přiměřeně velkým centrem a potřebnými službami (supermarket, kavárna, zmrzlina apod.). Ke sjezdovkám kousek buď autem nebo skibusem. My jsme využívali skibus jezdící co 1/2 hodinu se zastávkou přímo u ubytování a vyhovovalo. Doprava - musí se především u pobytů So-So počítat s problémy především v okolí Mnichova a v oblasti Kufsteinu, kvůli zácpám jsme podnikli výlet po německém a rakouském venkově (okresky byly pěkně volné), ani nevadilo a zase jsme něco viděli.
Zájezd bez stravování na hotelu. Stravování mimo hotel - ceny v posledních letech rostou, zdá se i rychleji než v Rakousku.
UbytovanieDobré, i když především koupelny již něco pamatují. Velmi malý sprchový kout. Kuchyňka neměla žádné prostředky na mytí nádobí (houbičky, utěrky, náplně do myčky). Jinak OK
SlužbyViz část ubytování. Mimo to hotelový bazén s né nejteplejší vodou, i když to dětem vůbec nevadilo, na mě studená.
ŠportNa Paganelle jsme byli poprvé, mile překvapila rozmanitost sjezdovek, pěkné členité červené i několik modrých vhodných pro dětské lyžování a začínající, využili jsme pro začátečníka snowbordingu a velice dobré. První den (5.2.) nám nasněžilo cca 50cm sněhu takže spokojenost. Byl to 1. sníh cca od 1/2 listopadu, takže docela záchrana, jinak se lyžovalo na umělém.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Monika K.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobr dle očekávání.
Dobr dle očekávání.
Zájezd byl bez stravy
UbytovanieDle dohody očekávání, vybavený pokoj OK, chyblo povlečení, ale s tím jsme počítali, takže OK.
SlužbyJednalo se o apartmán, bez dalších služeb, vše bylo OK
ŠportSice bez přírodního sněhu, avšak ve s technickýcm a velmi dobře upraveným sněhem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate





























