Il Melograno Hodnotenie: 3/5 Taliansko, Gargano, Mattinata
Jiří S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Jiří S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana Chlupáčková
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Čistý, upravený hotel se skvělým personálem
Čistý, upravený hotel se skvělým personálem
Pláže malé, čisté. Byla jsem mimo sezonu tak i velmi málo obsazené
StravaNaprosto skvělá. Doporučuji
UbytovanieMalý útulný a hlavně čistý pokoj s výhledem na hrad
SlužbyMilý a ochotný personál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miroslav J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 361 € za os.
Alžbeta D.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
spokojnost :)
spokojnost :)
plaz cista, s jemnym pieskom a pozvolnym vstupom do mora..
Stravakto oblubuje na ranajky sladke doborty pride si na svoje..:)
Ubytovanieizba cista s fungujucou klimatizaciou a vyhladom na more..sice sme byvali na rusnej ulici, ale hluk nebolo vobec pocut
Službyspokojnost s upratovacimi sluzbami, personalom na recepcii aj v restauracii. a majitelia hotela velmi mily a ochotny par :) nie je problem sa dohovorit v anglictine a nemcine
Ilona Bodingerová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zdeňka M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásné místo. Tím to končí. Majitelka je neuvěřitelné prase.
Krásné místo. Tím to končí. Majitelka je neuvěřitelné prase.
Ve vnitrozemí, takže jen bazén. Kolem bazénu opět bordel, špína, rozbité židle. WC u bazénu Vám otočí žaludek naruby.
StravaSnídaně - nic. Na "bufetovém" stole nebylo ani nádobí, natož jídlo. Pár kousků tvrdého chleba, lupínků, mléko. Pár kousků sýra a salámů za minutu pryč, pak už nedoplnili nic. Ani nápoje. Odešli jsme nasnídat se z vlastních zdrojů. Na stolech špinavé nádobí, nikdo neuklízel.
UbytovanieUbytování špinavé, staré, rozbité vybavení. Nejhorší byl zatuchlý smrad, špína. Koupelna jen pro silné povahy. Prkénko musíte na WC držet, jinak se nevy...
SlužbyMajitelka mluví jen italsky. Nepodá ani základní informace, například od kdy do kdy je snídaně a zda vůbec. Veškerý úklid si dělá sama majitelka a podle toho to taky vypadá. Restauraci má na starost jeden mladík, který totálně nezvládá. Je vidět, že hotel šetří, aby nemusel platit personál. Hrůza.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásné místo,klidná lokalita...milý personál.
Krásné místo,klidná lokalita...milý personál.
Čisté, splňovalo účel.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jitka Kalašová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám moc líbila. Již jsme toto místo znali. Problém byl s CK. Nejdříve jsme měli napsané špatně místo pobytu na smlouvě, druhé pochybení - špatné datumy narození na voucheru. A nejhorší bylo, když jsme potřebovali zatelefonovat v Itálii do místa pobytu z důvodu zdržení na dálnici /velké kolony/.Udané tf.č. od CK neexistovalo. Měli jsme velký problém, jak oznámit menší zdržení, abychom nemuseli spát někde na ulici.
Dovolená se nám moc líbila. Již jsme toto místo znali. Problém byl s CK. Nejdříve jsme měli napsané špatně místo pobytu na smlouvě, druhé pochybení - špatné datumy narození na voucheru. A nejhorší bylo, když jsme potřebovali zatelefonovat v Itálii do místa pobytu z důvodu zdržení na dálnici /velké kolony/.Udané tf.č. od CK neexistovalo. Měli jsme velký problém, jak oznámit menší zdržení, abychom nemuseli spát někde na ulici.
Pěkná, blízko.
StravaBez stravy
UbytovanieMěli jsme objednaný a zaplacený 4lůžkový pokoj po rekonstrukci s výhledem na moře. Dostali jsme pokoj s bočním výhledem. Když jsme na to upozorňovali, řekli, že moře vidíme. Nakonec jsme se nedohadovali, protože jiný pokoj byl větší. Kuchyň nebyla po rekonstrukci, ale dalo se.
SlužbyVšechen personál byl ochotný a milý, drobné opravy byly provedeny do hodiny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Je pro méně náročné
Je pro méně náročné
Pěkná čistá
StravaCelkově dobré
UbytovanieCelkově v pohodě
SlužbyNaprosto v pořádku
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
František Nemochovský
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Opět hrůza. Celý týden stejná snídaně (veka, sýr, šunka, džem). Večeře bez možnosti výběru, kvalita mizerná.
UbytovanieHrůza. Malinký pokojík, výhled na střechu, koupelnu ani koupelnou nelze nazvat.
SlužbyJen s recepčním šlo komunikovat anglicky, jinak ukrajinský personám se kterým se nešlo domluvit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 182 € za os.
Jiří Vepřek
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bezproblémová dovolená.
Bezproblémová dovolená.
Petr V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
celkově perfektní, krásné sjezdovky, hezký hotel, velký pokoj
celkově perfektní, krásné sjezdovky, hezký hotel, velký pokoj
celkem dobrá, klasická italská, výběr ze 2 možností, většinou se dalo vybrat něco podle gusta.
UbytovanieKrásný hotel, velký pokoj, malé welnes ale hezké a příjemné, jediná vyda na kráse je hodně zaměřený na německou klientelu, k večeři i k snídani stale pouštěly německé folkové odrhovačky. Člověk si tu nepřipadal jako v Itálii.
Službyhrozná kvalita vína vzhledem k ceně. Něco jako krabičák za 20e lahev :-(
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jiří Pazourek
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
celková spokojenost
celková spokojenost
výborné, rozmanité
Ubytovaniespíše ubytovna než hotel ale teplo a teplá voda v pohodě
Službymohla být silnější wifi
Športitalský standart
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Karolina Hübnerová
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kvůli zakouřenému pokoji se nám v hotelu nebydlelo dobře.
Kvůli zakouřenému pokoji se nám v hotelu nebydlelo dobře.
Forma bufetu na snídani i večeři. Jídlo bylo průměrné, k dispozici bylo ale dostatek čerstvé i různě upravované zeleniny. Kladně hodnotím začátek večeří už v 18.00.
UbytovanieBohužel jsme i se třemi dětmi (7, 5 a 0 roků) bydleli v pokoji, kde před námi někdo kouřil, přestože byl "nekuřácký". Na recepci nám sdělili, že pokoj není možné vyměnit z důvodu plné obsazenosti hotelu. Všechen textil v pokoji byl velmi načichlý, tak jsme požadovali alespoň výměnu závěsů, která nebyla možná, protože v hotelu s řádově desítkami pokojů by se náhradní nenašly. Recepční souhlasila s mým návrhem, že závěsy ráno vyperou a večer vrátí na pokoj, nic se ale nestalo, takže jsem o dovolené prala závěsy hotelového pokoje ve vaně, která se ani nedala zašpuntovat. Posbírali jsme přebytečné matrace z pokojů dalších členů naší výpravy a alespoň některé se nám podařilo vyměnit a načichlé jsme postupně větrali na balkóně a vyměňovali za smradlavé. Přes naši snahu se nám pokoj ani po týdnu nepodařilo vyvětrat. Na hory jezdíme kvůli zlepšení dýchání dětí a kuřácký pokoj v nekuřáckém hotelu a nulová ochota situaci jakkoli řešit nám dovolenou dost zkomplikovala.
SlužbyHotel nezaujal, viz sekce ubytování. Ještě bych zmínila, že hotel povolil jiné cestovní kanceláři pořádání diskotéky v prostorách jídelny. Byla natolik hlučná, že se v hotelu nedalo vydržet, natož usnout nebo uspat děti. Programu se nikdo neúčastnil, tak sami organizátoři naštěstí akci ukončili v 22.00 místo plánovaných 23.00.
Chtěla bych ale vyzdvihnout animátory, kteří měli 2x nachystaný program pro děti. Naše děti byly nadšené. Mě oslovil vstřícný přístup, kdy sami animátoři přišli s možností posunout program tak, aby nezačínal pro malé děti unavené po lyžování moc pozdě.
Menší středisko v horách se svahy, kde dlouho vydrží kvalitní sníh. Jedna ze dvou dlouhých kvalitních sjezdovek byla téměř každý den zavřena pro trénink závodníků nebo pořádání závodů, ale tak to bylo i v minulosti. Letos poprvé po dlouhé době otevřeny i svahy ve Slovinsku, takže super.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Attila Czerovszki
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V restauracích podvádějí cizince, starší lidé nemluví anglicky, pobřeží je krásné a upravené, jídlo a všechno je drahé.
V restauracích podvádějí cizince, starší lidé nemluví anglicky, pobřeží je krásné a upravené, jídlo a všechno je drahé.
Přístup k pláži je snadný a je čistá, na pobřeží je mnoho zahraničních prodejců, kteří obtěžují opalující se, město je přeplněné, ale na pláži a ve vodě se to rozptyluje.
UbytovanieCelkově v pořádku, pouze kvalita matrace je sporná.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
David H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Poměr cena/výkon vcelku ucházející.
Okolí hotelu je klidné - za rohem hned veliký park. Kousek od hotelu je krám, trafika, kavárny apod.
Na metro je to cca 900 m. (Mírný kopec) - dostanete se na nádraží, Vatikán, fontánu di Trevi apod.
Cca 500m od hotelu jede autobus ke koloseu.
Poměr cena/výkon vcelku ucházející.
Okolí hotelu je klidné - za rohem hned veliký park. Kousek od hotelu je krám, trafika, kavárny apod.
Na metro je to cca 900 m. (Mírný kopec) - dostanete se na nádraží, Vatikán, fontánu di Trevi apod.
Cca 500m od hotelu jede autobus ke koloseu.
Snídaně za 5€ osoba.
Kafe, pití, houska, šunka, sýr, rajčata, sladké pečivo, müsli, mléko, ovoce.
Na pár dní to stačí. V poměru cena výkon dobré (kafe v okolí za 1,5-2€).
Na pokoji malá postel (140cm) pro dvě osoby … není moc komfortní pro dvě dospělé osoby.
Trezor a lednice na pokoji zdarma.
Okna do ulice - klidné. Je však zapotřebí mít neustále zavést (tudíž tmu), aby vám lidé odnaproti nekoukali do pokoje.
Klimatizace na pokoji zdarma.
Hotel má sice 3*, ale jde vidět, že už je starší (není však špinavý, zničený).
Personál na recepci 24h. Všichni mluvili anglicky a byli moc milý.
Je zapotřebí počítat s taxou 4€ os./noc (na konci - lze platit kartou).
Na požádání nám půjčili váhu na kufry :)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 368 € za os.
Ildikó Czellárné Kiss
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byl to skvělý rodinný zážitek, děti ho také milují.
Byl to skvělý rodinný zážitek, děti ho také milují.
Krásná, čistá, písčitá pláž.
StravaByla to vlastní strava
UbytovanieUbytování bylo přijatelné. Bylo čisté, ale postele nebyly pohodlné.
SlužbyByla čistota, ale žádné služby, protože jsme byli v apartmánu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 143 € za os.
Karel P.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
VLADIMÍR M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 751 € za os.
Michal Pincák
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělá lokalita. Ubytování na slušné úrovni. Skvělá výbava apartmánu kuchyňským nádobím a spotřebiči. Nadstandardní rozměry apartmánu. Každý apartmán s vlastním vchodem.
Skvělá lokalita. Ubytování na slušné úrovni. Skvělá výbava apartmánu kuchyňským nádobím a spotřebiči. Nadstandardní rozměry apartmánu. Každý apartmán s vlastním vchodem.
Vlastní z místních surovin - vynikající.
UbytovanieApartmán je umístěn těsně u hlavní silnice, což vede ke zvýšenému hluku, který proniká do objektu špatně zvukově odizolovanou střechou objektu. Po 22 hodině naštěstí intenzita dopravy klesá.
SlužbyBudíček pomocí živého kohouta z přilehlého hospodářství pravidelně již od 5:00 hodin. V 6:00 hodin se přidává intenzivní štěkot a vytí psa, který to vydrží zhruba hodinu. Sjezdovky začínají již v 8:15 hodin, takže nikdy nezaspíte a vždy budete na svahu mezi prvními. Pračku radím nepoužívat, protože vzhledem k funkčnímu topení pouze 1,5 hodiny ráno a 1,5 hodiny večer skoro nic neuschne. Topení je vždy po 8 a 20 hodině již chladné.Teplota v apartmánu nikdy neklesla pod 20 stupňů a nikdy nepřekročila 21 stupňů.
ŠportSjezdovky vynikající a v rozumné dojezdové vzdálenosti. Parkování u sjezdovek bez poplatku.
Skvělé zázemí pro lyžaře.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jan Čurda
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborné služby delegátky.
Výborné služby delegátky.
Pokoje dobré. Jen byla nepříjemná hlučnost procházející střechou od kolem vedoucí frekventované silnice.
ŠportKe sjezdovkám vždy nutné dojet autem. V místě není skibus. do běžkařské stopy cca 10min pěšky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate