Jetwing Lagoon Hodnotenie: 4/5 Srí Lanka, Negombo, Negombo
Marcela L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 1 705 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Marcela L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 1 705 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 1 568 € za os.
Petr Potuček
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel hrůza strava maso se nedá řezat natož kousat, nemá cenu volat českému delegatovi na telefonů z hotelu má provize a nic nevyřeší ještě zvas udělá blbce.
Hotel hrůza strava maso se nedá řezat natož kousat, nemá cenu volat českému delegatovi na telefonů z hotelu má provize a nic nevyřeší ještě zvas udělá blbce.
Pláže málo lehátek pokud si člověk neprivstal tak v 6h ráno a nerezervovel lehátka už je neměl. Sami toulavý psi po pláži v okolí pláže doslova smetiště.
StravaAll inclusive hrůza máte nárok na colu a pivo vše ostatní musím platit občerstvení hrozně tvrdé a podle mě dělané že zbytků, takže jsme se v tom samém hotelu a kuchyni stravování z jídelního lístků který jsme platily a jídlo najednou bylo chutné a měkké. All inclusive vyhozené peníze.
UbytovanieBylo nám řečeno na CA že střídání proběhne v 10h dopoledne a do té doby můžeme využívat služby hotelu a uschování zavazadel. Realita byla jiná střídání nám umožnily ve 14h bez nároku na stravu či uschování zavazadel, prostě čekat na ulici pokud nezaplatime 50 dolarů za pokoj po zaplacení 150 dolarů za 3 pokoje jsme byly ubytování doslova ve chlivě. Při odjezdu jme měli pobyt zaplacen do 21.2.2020 ale zduvodu odletu ve 3.40h ráno jsme museli odjet na letiště už 20.2.2020 ve 23:30h tudíž ubytování a stravování na 21.2 jsme už nevyužili a ani nám to nebylo nějak kompenzovano příjezdem a doplacení pokojů.
SlužbyPokud neuplacite nemáte nárok ani na úklid za vše musíte platit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petr Vytiska
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bar na pláži a u bazénu zavřený strava ani občerstvení neodpovídá oll inklusive vedení hotelu si hledí jen své vlastní kapsi
Bar na pláži a u bazénu zavřený strava ani občerstvení neodpovídá oll inklusive vedení hotelu si hledí jen své vlastní kapsi
Pláž í moře super nižší personál ochotný a milí jen lehátka a slunečníky by stálo za úvahu o výměně za novější verzi
StravaNeustále se opakující pokrmy při bufetu nebo jídelní lístek který obsahuje pouze výběr ze dvou jídel Katastrofa
UbytovanieVcelku přijatelné
SlužbyMenegment bych doporučil vyhodil žádná starost o hosty jen somrovani o cigarety nebo úplatek
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Miroslav Pýcha
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dana P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 1 418 € za os.
Jitka Peštová
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velice krásná dovolená !!!Škoda jen,že po celou dobu vlála u moře červená vlajka a nemohli jsme se koupat,pouze brodit ! Na dotaz jak dlouho bude vlát nám bylo zděleno,že 5 MĚSÍCŮ !!!!To byla jediná chyba.,ale dosti závažná.Protože jet s dětmi,které se těší na moře a musely by být jen u bazénu ....
Velice krásná dovolená !!!Škoda jen,že po celou dobu vlála u moře červená vlajka a nemohli jsme se koupat,pouze brodit ! Na dotaz jak dlouho bude vlát nám bylo zděleno,že 5 MĚSÍCŮ !!!!To byla jediná chyba.,ale dosti závažná.Protože jet s dětmi,které se těší na moře a musely by být jen u bazénu ....
Pláž perfektní,jen škoda ?že vlála červená vlajka
StravaVynikající,ještě,že jsme neměli All Inkl.Protože bychom přibrali mnoho kil navíc!
UbytovanieSuper.tak čisto a uklizeno pamatuji pouze v Dubaji v Hiltonu !
SlužbyVeliká spokojenost,Moc fajn lidé,Všichni §
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Aneta Sabina Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Marcela L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jindřich Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Rád cestuji a myslím, že už jsem kousek světa projel ale toto jsem ještě nezažil. Nejsem náročný a většinou mi stačí hotel se *** hvězdami. Tento hotel však neodpovídal ani jedné*! Při příjezdu na tzv. "hotel" jsem byl nemile překvapen, že personál za prvé ještě spal, ale hlavně o mém příjezdu evidentně nic nevěděl. Po delším hledání na tzv. recepci ( recepci představoval jeden stůl v atriu hotelu a sešit kdesi v jednom šuplíku), jsem byl ubytován. Jinak ale určitě stojí za to tento ostrov navštívit. Exotika na každém kroku a neodmyslitelně krásná flóra i fauna.
Rád cestuji a myslím, že už jsem kousek světa projel ale toto jsem ještě nezažil. Nejsem náročný a většinou mi stačí hotel se *** hvězdami. Tento hotel však neodpovídal ani jedné*! Při příjezdu na tzv. "hotel" jsem byl nemile překvapen, že personál za prvé ještě spal, ale hlavně o mém příjezdu evidentně nic nevěděl. Po delším hledání na tzv. recepci ( recepci představoval jeden stůl v atriu hotelu a sešit kdesi v jednom šuplíku), jsem byl ubytován. Jinak ale určitě stojí za to tento ostrov navštívit. Exotika na každém kroku a neodmyslitelně krásná flóra i fauna.
Pláž odpovídala zdejší mentalitě a úrovni hotelu. V prostoru k hotelu každé ráno hrabali písek od nečistot, ale hned vedle oplocení dvora hotelu byla slušná skládka odpadů. To, že běžně na pláži potkáte krávy a nespočet toulavých psů, neodmyslitelně patří ke zdejšímu normálu.
StravaTak to bylo také zajímavé. V propozicích k zájezdu byla informace, že strava bude podávána formou švédských stolů!!! K našemu překvapení nám byl podáván každý den jídelní lístek s neustále se opakující nabídkou. Švédského stolu jsme se dočkali až když byla v prostorách hotelu, v hezké jídelně, kam nás turisty nevpustili za celý pobyt!!! , místní svatba. Zůstaly po ní pečlivě připravené švédské stoly, včetně nespotřebované stravy, čehož personál obratně využil k naší večeři. Po této události se vše vrátilo k předchozí nabídce.
Ubytovanie Při příchodu na pokoj !!! jsem měl pocit, že jsem přišel do svého rekreačního domku, který mám přímo na břehu Labe, vlhkost čpěla z každého koutu. Chápu, že jsem byl v oblasti, kde je zasáhla, snad nejvíce z celé Srí Lanky, ničivá vlna tsunami, ale já jsem na tom nebyl po povodních u nás o nic lépe. Z mého domečku mi koukal jen komín, ale přes to je dnes již bez problémů obyvatelný a suchý ( a to v našich zeměpisných šířkách není takové teplo jako tam!) Když jsem se chtěl oholit, musel jsem použít svoji "čelovku" (vozím ji pro jistotu vždy s sebou) a pověsit jí na kabely nad zrcadlem, kde evidentně mělo být světlo, ale kde nic, tu nic! Slibovaný fén na vlasy a ostatní běžné věci, jako např. alespoň malá lednička na chlazení nápojů v těchto teplotách, byla utopie. I když jsem požadoval pokoj min. v patře, chápal jsem, že tento mohu mít jen za příplatek! (a to požadovaný pokoj nebyl ani zdaleka s výhledem na oceán?!) Nakonec jsem byl ubytován v přízemí, bez možnosti večerního posezení před pokojem, byl tam totiž chodník k dalším pokojům, nehledě na to, že přímo před tímto chodníkem bylo parkoviště pro vozidla, permanentně plné a aby toho nebylo málo, většinou řidiči k pokoji nacouvali, tak že i "příjemný "vzduch" až na
pokoji ! Vrcholem bylo, že ložní prádlo za celý pobyt nikdo nevyměnil, o vynesení koše jsme se museli postarat sami vyndáním před pokoj, a při spotřebování toaletního papíru jsme museli požádat na tzv. recepci o nový!!! O tom, že jsem v noci málem způsobil ekologickou katastrofu tím, že jsem po použití toalety málem zašlápl nějakého zajímavého brouka pod umyvadlem, už ani nechci mluvit.
O službách už se nechci dál rozepisovat, nebylo by kromě shora uvedeného psát o čem !!! Pouze dodám, že při hledání informací k našemu transferu na letiště při odjezdu, jsem se musel pracně domlouvat s personálem kdy vlastně a v kolik hodin pro nás někdo přijede! Nějaká tabule s informacemi neexistovala.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Mária P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Srí Lanka je zajímavá země, která určitě stojí za návštěvu.
Srí Lanka je zajímavá země, která určitě stojí za návštěvu.
Písčitá, málo lidí, odpadky pravidelně odklízejí.
StravaVýborná, velice lehká, ke snídani i večeři se podává ovoce, je snídani vynikající nefalšovaný džus.
UbytovanieHotel není vhodný pro náročnou klientelu. Rodinná atmosféra a vstřícnost personálu však vykompenzují drobné technické nedostatky ubytování. Zahrada za hotelem kousek od oceánu je velice příjemná, jsou tam lehátka a stromy, které poskytují stín, dá se v ní snídat i večeřet, je v ní také bazén. Hotel doporučuji všem, kteří hledají klid a odpočinek.
SlužbyVstřícnost a přátelské neformální vystupování, nabídky exkurzí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 1 343 € za os.
Markéta Šedová
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Do jakého hotelu jedeme jsme věděli. Takže jsme žádný luxus nečekali. Byl pro nás jen zázemím. Přespávali jsme i jinde.
Do jakého hotelu jedeme jsme věděli. Takže jsme žádný luxus nečekali. Byl pro nás jen zázemím. Přespávali jsme i jinde.
Koupání u hotelu na maličkém kousku, ale na ranní osvěžení stačilo. Jinak všude přístav. Na větší pláže v okolí není problém dojet.
StravaStrava v hotelu je celkem dobrá, snažili se. Pro nás nevyhovující je to, že servíruje ve velmi klimatizované místnosti, v podstatě skleněné bedně, kde klimatizace ani nestíhá větrat pachy z jídla a hluk hovoru okolních stolů je nepříjemný. V den příjezdu servírovali večeři ve spodním patře u recepce, neuzavřeném, na trávě stály barové stoly se svíčkami. To bylo velmi příjemné. Bohužel to bylo jen jednou kvůli nějaké akci v hotelu druhý den. Jinak Srí Lanka nám na jídlo velmi vyhovuje, jako ostatně celá akce. Ceny směšné.
UbytovanieJe to hodně unavené. V koupelně plesnivé závěsy ke sprše, flekaté prkénko na záchodě. Nicméně my tam jen občas přespali, neřešili jsme to.
SlužbySlužby hotelu jsme využívali minimálně. Snažili jsme se co nejvíce poznávat a jezdit. Měli jsme na týden pronajatou motorku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ludmila F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
velmi dobrý přístup pana Vojkůvky z Invia při prodeji zájezdu, jeden byl vyprodán během dvou dnů nabídl další, i komunikace při návratu, kdy jsme potřebovali dříve ukončit let. Pobyt byl dobrý, chybou však asi bylo pozdní návštěva dlegáta v místě, někdy až za půlkou dovolené, což vedlo k tomu že jsme koupili výlety jinde. Rovněž uvítání polskou delgátkou, která nechtěla mluvit polsky jenom anglicky na nás starší lidi nemluvící anglicky působila rozpačitě, přitom v polském jazyce bychom i uměli odpovědět, vzhledem k blízkému našemu bydlišti v čr s polskem. A poslední výtku bychom ještě měli, ikdyž nám byla nabídka zájezdů v místě dána již v cestě na hotel, chybějící ceny však způsobily, že jsme se začali starat jinde. A PŘECE JEŠTĚ JEDNU ŽÁDOST ZA MORAVÁKY, UVÍTALI BYCHOM MOŽNOST UKONČENÍ LETŮ VE VÍDNI, POKUD JE ZDE MEZIPŘISTÁNÍ, PROTOŽE TÍM JSME SCHOPNI ZRYCHLIL SVŮJ NÁVRAT DOMŮ A TO AŽ O
HODIN. Přesto všechno hodnotíme zájezd jako kvalitní a s CK jako pořádajícím jsme byli loni, letos a za měsíc letíme znovu, což není problém si ověřit.
velmi dobrý přístup pana Vojkůvky z Invia při prodeji zájezdu, jeden byl vyprodán během dvou dnů nabídl další, i komunikace při návratu, kdy jsme potřebovali dříve ukončit let. Pobyt byl dobrý, chybou však asi bylo pozdní návštěva dlegáta v místě, někdy až za půlkou dovolené, což vedlo k tomu že jsme koupili výlety jinde. Rovněž uvítání polskou delgátkou, která nechtěla mluvit polsky jenom anglicky na nás starší lidi nemluvící anglicky působila rozpačitě, přitom v polském jazyce bychom i uměli odpovědět, vzhledem k blízkému našemu bydlišti v čr s polskem. A poslední výtku bychom ještě měli, ikdyž nám byla nabídka zájezdů v místě dána již v cestě na hotel, chybějící ceny však způsobily, že jsme se začali starat jinde. A PŘECE JEŠTĚ JEDNU ŽÁDOST ZA MORAVÁKY, UVÍTALI BYCHOM MOŽNOST UKONČENÍ LETŮ VE VÍDNI, POKUD JE ZDE MEZIPŘISTÁNÍ, PROTOŽE TÍM JSME SCHOPNI ZRYCHLIL SVŮJ NÁVRAT DOMŮ A TO AŽ O
HODIN. Přesto všechno hodnotíme zájezd jako kvalitní a s CK jako pořádajícím jsme byli loni, letos a za měsíc letíme znovu, což není problém si ověřit.
Asi by měl být dán větší důraz na výběr hotelů, u tohoto hotelu nebylo možné koupání u hotelu, buď z jedné strany byl koridor příjezdu lodí a z druhé byly lodě ukotveny a vstup do moře byl přes lana lodí. Pro lidi, kteří moc z hotelu nechtějí je to nevhodný výběr.
Stravamožná by bylo vhodné více obměnit jídelníček, opakovalo se pořád jedno a totéž.
UbytovanieAsi by měl být dán větší důraz na výběr hotelů, u tohoto hotelu nebylo možné koupání u hotelu, buď z jedné strany byl koridor příjezdu lodí a z druhé byly lodě ukotveny a vstup do moře byl přes lana lodí.
Službyúklid byl i přes staré vybavení hotelů každodenní a byl opravdu dobrý.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petr C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 1 418 € za os.
Petr Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zajímavá země, velký rozdíl mezi životem na hotelu a na ulici.
Zajímavá země, velký rozdíl mezi životem na hotelu a na ulici.
Během období monzunu nebylo koupání v oceánu vhodné, s tím jsme počítali. Každodenní vyplavování malého množství plastového odpadu z oceánu na pláž bude v této lokalitě asi těžce řešitelné.
StravaStrava i obsluha jídelny na dobré úrovni, výběr jak z kontinentálních tak i místních potravin.
UbytovanieVybavení odpovídá počtu hvěz hotelu. Úklid v pořádku.
SlužbyVelká spokojenost s veškerým perzonálem hotelu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tomáš T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Srí Lanka je úžasná, ale tenhle hotel hrůza. Doporučuji využívat místní autobusy, jsou levné a po pobřeží se dostanete rychle kamkoliv.
Srí Lanka je úžasná, ale tenhle hotel hrůza. Doporučuji využívat místní autobusy, jsou levné a po pobřeží se dostanete rychle kamkoliv.
Naplavené odpadky na pláži nikdo neřeší, ale byly jen přímo před hotelem. Jinak všude okolo krásné pláže. Kvůli vlnám se dá koupat jen trochu, ale nádherné pláže Unawatuna a Mirisa jsou lehce dostupné autobusem.
StravaMěli jsme jen snídaně a některá jídla byla dobrá, ale jídlo na hotelu taky nenadchne. Rozhodně se vyplatí jíst raději ananasy, banány a místní jídlo v okolí. Nezapomeňte si do kufru zabalit nůž, bude se vám na krájení ovoce hodit.
UbytovanieBydlet v hotelu není příjemné, ale pokud ho chcete jen na přespání, tak se to dá zvládnout. Připravte se ale na to, že potkáte šváby, všude na pokoji budou mravenci a v prostorách hotelu neustále budete muset odhánět dotěrné psy.
SlužbyNa hotelu byli ochotní, připravovali snídaňové balíčky, když jsme potřebovali vyrazit brzy ráno. Vadilo mi, že každý den nám personál při úklidu zapínal klimatizaci na 16°, takže po návratu večer tam bylo jako v mrazáku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zuzana L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Původně jsme měli být umístěni v hotelu Induruwa, tam však netekla voda a bylo tam i spousta jiných problémů. Hotel nedoporučuji, musím pochválit CK, která okamžitě sjednala nápravu a ubytovali nás na hotelu Citrus - naprosto dokonalý.
Původně jsme měli být umístěni v hotelu Induruwa, tam však netekla voda a bylo tam i spousta jiných problémů. Hotel nedoporučuji, musím pochválit CK, která okamžitě sjednala nápravu a ubytovali nás na hotelu Citrus - naprosto dokonalý.
Eliška Matějková
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byla jsem velice spokojená,oceán nádherný,klídek ,pohoda ,nměstečko bylo nedaleko, ochotný řidič svého tuk tuku nás vozil kam jsme chtěli a hlavně kdykoliv.Sám nám nabízel výlety k vodopádu a koupání v jezírku projížďku na loďce,kde jsme viděli varany,vzal nás ke slonům,ať to bylo kamkoliv vždy jen za 5 dolarů.Perfektní.
Byla jsem velice spokojená,oceán nádherný,klídek ,pohoda ,nměstečko bylo nedaleko, ochotný řidič svého tuk tuku nás vozil kam jsme chtěli a hlavně kdykoliv.Sám nám nabízel výlety k vodopádu a koupání v jezírku projížďku na loďce,kde jsme viděli varany,vzal nás ke slonům,ať to bylo kamkoliv vždy jen za 5 dolarů.Perfektní.
Na pláž se skoro nedalo jít místo schodů na pláž větve a položené kameny nebo cihly.opravdu je to o úraz.To je veliké mínus.Tak jsme neryskovali a chodili jsme mimi hotel na malou pláž.
StravaStrava byla výborná,ovoce zelenina,ryby,těstoviny,i hamburgery vše výborné.
UbytovanieUbytovaní jsme byli ve velkém hotelu a byli jme tam jen tři.To jem ještě nezažila.
SlužbyStarali se o nás ochotní,uklízeli každý den ,až na balkon.Ručníky každý den čisté.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tomáš David
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cesta letadly byla skvělá. Jediný problém byla čekací doba 7 hod na spoj z Dubaje do Prahy.
Ubytování, hotel, chování personálu bylo skvělé, odpovídající kategorii.
Dovolená byla skvělá. Jedna z nejhezčích co jsme kdy byli a myslím že jsme sjezdili s manželkou dost míst.
Cesta letadly byla skvělá. Jediný problém byla čekací doba 7 hod na spoj z Dubaje do Prahy.
Ubytování, hotel, chování personálu bylo skvělé, odpovídající kategorii.
Dovolená byla skvělá. Jedna z nejhezčích co jsme kdy byli a myslím že jsme sjezdili s manželkou dost míst.
nepořádek na pláži naplavený z moře, ale uklízeli celkem často,
StravaStrava rozmanitá, široká nabídka - skvělé
Ubytovanieodpovídající 3* , milá byla lahev vody každý den a vždy doplněný čaj a káva.
SlužbySlužby odpovídající kategorii, bez výhrad. Personál maximálně ochotný, snaživý. Na výletech řidiči ochotní, milí, skvělé
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Emil J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi