Hikka Tranz By Cinnamon (Ex. Chaaya Tranz) Hodnotenie: 4/5
od 1 030 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 1 030 € za os.
od 1 017 € za os.
od 910 € za os.
od 912 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 2 hodnocení)
Jitka Peštová
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velice krásná dovolená !!!Škoda jen,že po celou dobu vlála u moře červená vlajka a nemohli jsme se koupat,pouze brodit ! Na dotaz jak dlouho bude vlát nám bylo zděleno,že 5 MĚSÍCŮ !!!!To byla jediná chyba.,ale dosti závažná.Protože jet s dětmi,které se těší na moře a musely by být jen u bazénu ....
Velice krásná dovolená !!!Škoda jen,že po celou dobu vlála u moře červená vlajka a nemohli jsme se koupat,pouze brodit ! Na dotaz jak dlouho bude vlát nám bylo zděleno,že 5 MĚSÍCŮ !!!!To byla jediná chyba.,ale dosti závažná.Protože jet s dětmi,které se těší na moře a musely by být jen u bazénu ....
Pláž perfektní,jen škoda ?že vlála červená vlajka
StravaVynikající,ještě,že jsme neměli All Inkl.Protože bychom přibrali mnoho kil navíc!
UbytovanieSuper.tak čisto a uklizeno pamatuji pouze v Dubaji v Hiltonu !
SlužbyVeliká spokojenost,Moc fajn lidé,Všichni §
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Filtrovať recenzie
Jitka Peštová
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velice krásná dovolená !!!Škoda jen,že po celou dobu vlála u moře červená vlajka a nemohli jsme se koupat,pouze brodit ! Na dotaz jak dlouho bude vlát nám bylo zděleno,že 5 MĚSÍCŮ !!!!To byla jediná chyba.,ale dosti závažná.Protože jet s dětmi,které se těší na moře a musely by být jen u bazénu ....
Velice krásná dovolená !!!Škoda jen,že po celou dobu vlála u moře červená vlajka a nemohli jsme se koupat,pouze brodit ! Na dotaz jak dlouho bude vlát nám bylo zděleno,že 5 MĚSÍCŮ !!!!To byla jediná chyba.,ale dosti závažná.Protože jet s dětmi,které se těší na moře a musely by být jen u bazénu ....
Pláž perfektní,jen škoda ?že vlála červená vlajka
StravaVynikající,ještě,že jsme neměli All Inkl.Protože bychom přibrali mnoho kil navíc!
UbytovanieSuper.tak čisto a uklizeno pamatuji pouze v Dubaji v Hiltonu !
SlužbyVeliká spokojenost,Moc fajn lidé,Všichni §
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.