Invisa Es Pla Hodnotenie: 3/5 Španielsko, Ibiza, San Antonio
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 591 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 591 € za os.
Szimonetta J.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nikola Jablonovská
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Margita Klubusová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojenost, příjemné prostředí, blízko pláže, příjemný a vstřícný personál.
Spokojenost, příjemné prostředí, blízko pláže, příjemný a vstřícný personál.
přes cestu, malý kousek od hotelu, každé ráno upravená rolbou, čistá, bez odpadků, s drobnými kamínky
StravaVynikající, formou švédských stolů, bohatý výběr jídel všech chutí
UbytovanieUbytování jsme používaly pouze pro přespání, bylo dostačující, čisté, úklid každý den zajištěný personálem hotelu, každý den čisté ručníky, v polovině pobytu čisté ložní prádlo. Měly jsme k dispozici pokoj se třemi postelemi, skříní, stolkem s velkým zrcadlem a dvě židle, v koupelně vana se záchodem a umyvadlo. K pokoji příslušel balkón, který byl bohužel přístupný z vedlejšího pokoje, dalo se snadno přelézt zábradlí. V pokoji nebyla klasická okna, pouze francouzské dveře, takže větrat se dalo jen otevřením dveří a tím riskovat nezvanou návštěvu. Naštěstí se nic takového nestalo :o)
Službynevyužily jsme
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lydie K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkný apartmán s terasou.
Pěkný apartmán s terasou.
Ivona B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lukáš Stejskal
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Plaz pisecna, trochu kamenity vstup do vody, doporucuji boty do vody - ochrani i pred horkym piskem. Pokud pujdete smerem do centra, je pristup lepsi. Na urovni Tiki baru (urcite poznate) je na brehu diky kamenum mensi laguna - vhodne pro male deti - pri vetsich vlnach na ne nedorazi voda. Poplatek za lehatka a slunecniky. Moznost si koupit slunecnik cca za 6 Euro v obchodech.
StravaVarili dobre, bylo z ceho vybirat. Na snidane bylo jedno kdy jste prisli, na vecere se nam osvedcilo prijit hned po otevreni restaurace. Dzbanek s vodou k veceri k mani za 1,2 Euro.
UbytovanieHotel postarsi. Vybaveni pokoje - trezor na pokoji. Poplatek za trezor na tydenni pobyt byl cca 13 Euro, zaloha 10 Euro za klic. Tv, klimatizace za poplatek. Balkony bud situovany k bazenu - nedoporucuji, spanelske deti chodi spat kolem pulnoci a do te doby tam jsou dost hlucni. Na druhou stranu jsou balkony do vedlejsi ulice, my byli ve 4.patre a slo to. Nedostatkem hotelu byly vytahy. Dva male a neustale vytizene.
SlužbyRecepcni mili, stejne tak obsluha v restauraci. Resili jsme maly problem - byli velmi napomocni. Jen doporucuji si pronajmout trezor. Z osobni hygieny v koupelne se nam ztratilo par kusu, ale hodnota cca 10 Kc, tak jsme to neresili a nenechavali pak zbytecne otevrene tasky apod.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tomáš F.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 576 € za os.
Roman Mlenek
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemný a klidný pobyt v malém hotelu přímo na pláži.
Příjemný a klidný pobyt v malém hotelu přímo na pláži.
v pořádku
Stravasnídaně velmi jednotvárné s ještě menším výběrem
Ubytovanieodpovídá obvyklým standartům
Službyvelmi dobré, příjemný personál
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miroslav Doležel
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Snídaně - stejná nabídka po celou dobu pobytu; velmi poruchové automaty na teplé i studené nápoje.
Večeře neměly chybu až na cenu nápojů - dal jsem 10 Euro za 0,7 l vína, druhý den jsem totéž víno objevil v obchodě za 2,50 E.
Jednoznačně vynikající a to včetně úklidu! Ručníky nám měnili každý den. Stínem byla skutečnost, že v pokoji nebyla lednička, ale pivo a víno se dalo poměrně dobře vychladit v bidetu.
SlužbyU hotelu je travnatá zahrádka se slunečníky zdarma
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Pavel Duda
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jemny pisek,cista,vetrna.
StravaVlastni-pobliz 3 supermarkety cenove + - stejne,jako u nas.
UbytovanieV dane cenove kategorii-slusne. Mile nas prekvapila pracka na apartmanu,ikdyz jsme ji nevyuzili. Problem byl s nahozenim el. jistice, ktery mel jiz sva nejlepsi leta za sebou a chtel by vymenu. Koupelna by taky chtela trosku renovovat,ale pro nenarocne dostacujici. Dalsi problem byl take s nalezenim kancelare v centru mesta. Prilozena Google mapa ukazovala na 4* hotel 5 km vzdaleny od kancelare,ktery nemel nic spolecneho s danym zajezdem! Nastesti byla prilozena i adresa,ale google mapa zbytecne mate.V kancelari zprvu nebyl zadny alespon anglicky nebo nemecky mluvici delegat,ale kdo umi pantomimu,domluvi se.Dalsi den se objevila cesky mluvici delegatka.V kancelari nam dali jakousi mapku, kde se nachazi nas apartman,ale byla nakreslena rucne,absolutne blbe-lepsi si zajit na turisticke info pro poradnou mapku a pak si nechat teprve do ni nakreslit,kde je dany apartman-mluvi tam anglicky.
SlužbyLednice,sporak,pracka,koupelna,hrnce,talire,pribory,boiler na teplou vodu,drez,WC, co vice si prat v dane cenove kategori? Snad jen pres sezonu, kdy jsou velka vedra, by byla dobra klimatizace,ale mimo sezonu vse v pohode.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Eva V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená velmi pěkná, jediný rušivý moment je doprava. Řidiči nekomunikativní, Nikdo nám neřekl, že autobusová doprava Rubeš nezajíždí k hotelu. Při příjezdu bez vysvětlování nás autobus vysadil v Lorettu a přesedli jsme do auta které nás dovezlo k hotelu. Což bylo v pořádku. Při odjezdu jsme čekali před hotelem a pak jsme se dozvěděli, že musíme vláčet všechna svá zavazadla až někam na nástupní místo do autobusu. Opakuji, že nikdo nás o tomto neinformoval. Což je škoda.
Dovolená velmi pěkná, jediný rušivý moment je doprava. Řidiči nekomunikativní, Nikdo nám neřekl, že autobusová doprava Rubeš nezajíždí k hotelu. Při příjezdu bez vysvětlování nás autobus vysadil v Lorettu a přesedli jsme do auta které nás dovezlo k hotelu. Což bylo v pořádku. Při odjezdu jsme čekali před hotelem a pak jsme se dozvěděli, že musíme vláčet všechna svá zavazadla až někam na nástupní místo do autobusu. Opakuji, že nikdo nás o tomto neinformoval. Což je škoda.
V pořádku.
StravaByla vlastní - v restauracích vaří dobře.
UbytovanieV apartmánu bylo vše, co člověk potřebuje. Čisto.
SlužbyVše v pořádku
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miroslav Ž.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V apartmánu i v okolí hotelu čisto, ve dne i v noci klid, hned vedle velmi dobře zásobená samoobsluha, ceny jako u nás. Městečko má skvělou téměř rodinnou atmosféru, většina turistů je Španělů, nechybí ale Francouzi a Rusové, všechno pouze rodiny.
V apartmánu i v okolí hotelu čisto, ve dne i v noci klid, hned vedle velmi dobře zásobená samoobsluha, ceny jako u nás. Městečko má skvělou téměř rodinnou atmosféru, většina turistů je Španělů, nechybí ale Francouzi a Rusové, všechno pouze rodiny.
Pláž s hrubým pískem, nejsou zde žádné natrvalo nainstalované slunečníky a lehátka, nicméně půjčovna zde je. Pláž je pro městečko dostatečně velká, místo se vždy najde. Na pláži jsou sprchy i toalety. Vstup do vody je pozvolný, ale ne pro malé děti, poměrně rychle je zde velká hloubka. Voda je naprosto čistá, viditelnost několik metrů.
UbytovanieVybavení kuchyně v apartmánu dostatečné. Denní úklid kolem bazénu, lehátek dostatek, ve stínu ale minimum. Pěkný výhled z balkónu do údolí a na protější kopec. Ručníky v apartmánu se mění každé 4 dny, úklid jednou za týden. V apartmánu není dostatek ukládacích míst, hodila by se nějaká skříň na šaty. Klimatizace pouze v režimu zapnuto/vypnuto - nelze nastavit na nějakou teplotu. Zaparkovat v okolí hotelu je složitější (najít místo na ulici), ale nakonec se to vždy podařilo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 343 € za os.
Monika Leštinová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bylo to nejhorší co jsme zažili. Delegatku,která se má o nás starat jsme celou dovolenou neviděli. To nemluvím o tom ze nás autobus vysadil v šest hodin ráno aubytovany jsme byly až ve dvě odpoledne.Po dvaceti hodinách v autobuse si nás ani delegát nevyzvednul.Bylo to hrozne. V pokynech bylo ze prý do deseti rano máme vyklidit pokoj, ale ze přesný čas nám upřesní delegát. Samozřejmě ze delegát se ani neozval a my jsme musely zaplatit pokutu 48 euro jinak ze na nás zavolaji policii.Když jsme delegatce volali co máme dělat tak nám řekla ze ji do toho nic není,že prý je to naše věc.S takovým jednáním jsem se ještě nesešla a to uz jsme u moře byly.Des a hruza!!!!!!!
Bylo to nejhorší co jsme zažili. Delegatku,která se má o nás starat jsme celou dovolenou neviděli. To nemluvím o tom ze nás autobus vysadil v šest hodin ráno aubytovany jsme byly až ve dvě odpoledne.Po dvaceti hodinách v autobuse si nás ani delegát nevyzvednul.Bylo to hrozne. V pokynech bylo ze prý do deseti rano máme vyklidit pokoj, ale ze přesný čas nám upřesní delegát. Samozřejmě ze delegát se ani neozval a my jsme musely zaplatit pokutu 48 euro jinak ze na nás zavolaji policii.Když jsme delegatce volali co máme dělat tak nám řekla ze ji do toho nic není,že prý je to naše věc.S takovým jednáním jsem se ještě nesešla a to uz jsme u moře byly.Des a hruza!!!!!!!
Pláž a dostupnost na ni byla dobra.
StravaStrava byla vyborna.
UbytovanieUbytovani bylo dobre.Ciste pokoje.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Svitlana S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Eva M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zmatečné informace od CK.
Zmatečné informace od CK.
Pěkný velký pokoj, bez lednice.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dagmar S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolena tak ,jak jsme si prali.
Dovolena tak ,jak jsme si prali.
Snidane na urovni.
UbytovanieLitujeme pouze toho, ze jsme si ubytovani neobjednali blize stredu mesta.
SlužbySluzby v poradku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 681 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Piotr N.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Natalia Maćkowiak
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 441 € za os.
Nataliya S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 786 € za os.
Josef O.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Při příjezdu do Peniscoly jsme byli vysazeni s kufry a bylo nám řečeno řidičem autobusu ,že asi 100metrů odsud se nachází agentura ,která nás ubytuje (zapomněli jsme se zeptat kterým směrem). Po chvíli hledání jsme ji našli a s celkem ochotných mladíkem si přes překladač dohodli ubytování.Trochu nás překvapila otázka zda chceme ložní prádlo ,protože jsme ho měli v ceně.
Byli jsme požádáni o vratnou kauci 150Eu,ačkoli jsme ve smlouvě měli uvedeno ,že budeme skládat 100Eu.
Obdrželi jsme plánek se zakreslenou polohou apartmánu a s hrůzou jsme zjistili ,že se nachází asi 3km od nás.Když pracovník agentury viděl naše rozpaky ,nabídl nám odvoz taxi.
Taxikář nás odvezl na místo a my si mysleli ,že to je na účet agentury. Opak byl pravdou ,zaplatili jsme 10Eu a o účtence se nechtěl bavit.
Asi po týdnu pobytu jsme nahlásili na české agentuře změnu kontaktního telefonního čísla.
Po dalším týdnu jsme očekávali SMS o místě odjezdu - žádná nepřišla.
Autobusem jsme se tedy na vlastní náklady přepravili na místo našeho příjezdu a volali do agentury jestli pro nás někdo přijede - byli jsme ubezpečeni ,že ano.
Pa několika hodinách čekání se ozval telefon a rozčilený hlas se ptal kde jsme.
Cestovní agentura sdělila přepravní společnosti naše nové číslo až když se nám nemohli dovolat.
Samozřejmě nás hledali u našeho apartmánu ,protože to byla jiná společnost než ta co nás přivezla.
Vše dopadlo dobře, po chvíli jsme lokalizovali naše místo a v pohodě se dostali domů
Jezdíme s různými cestovkami už pár let ,ale s Inexem Plzeň už nikdy více.
Při příjezdu do Peniscoly jsme byli vysazeni s kufry a bylo nám řečeno řidičem autobusu ,že asi 100metrů odsud se nachází agentura ,která nás ubytuje (zapomněli jsme se zeptat kterým směrem). Po chvíli hledání jsme ji našli a s celkem ochotných mladíkem si přes překladač dohodli ubytování.Trochu nás překvapila otázka zda chceme ložní prádlo ,protože jsme ho měli v ceně.
Byli jsme požádáni o vratnou kauci 150Eu,ačkoli jsme ve smlouvě měli uvedeno ,že budeme skládat 100Eu.
Obdrželi jsme plánek se zakreslenou polohou apartmánu a s hrůzou jsme zjistili ,že se nachází asi 3km od nás.Když pracovník agentury viděl naše rozpaky ,nabídl nám odvoz taxi.
Taxikář nás odvezl na místo a my si mysleli ,že to je na účet agentury. Opak byl pravdou ,zaplatili jsme 10Eu a o účtence se nechtěl bavit.
Asi po týdnu pobytu jsme nahlásili na české agentuře změnu kontaktního telefonního čísla.
Po dalším týdnu jsme očekávali SMS o místě odjezdu - žádná nepřišla.
Autobusem jsme se tedy na vlastní náklady přepravili na místo našeho příjezdu a volali do agentury jestli pro nás někdo přijede - byli jsme ubezpečeni ,že ano.
Pa několika hodinách čekání se ozval telefon a rozčilený hlas se ptal kde jsme.
Cestovní agentura sdělila přepravní společnosti naše nové číslo až když se nám nemohli dovolat.
Samozřejmě nás hledali u našeho apartmánu ,protože to byla jiná společnost než ta co nás přivezla.
Vše dopadlo dobře, po chvíli jsme lokalizovali naše místo a v pohodě se dostali domů
Jezdíme s různými cestovkami už pár let ,ale s Inexem Plzeň už nikdy více.
Richard Zákora
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Považuji za vadu špatně čištěné pláže, vstupy na pláže lemují mraky starých zbytků cigaret a i na plážích po prosytí zůstává dost nepořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate