S zajezdem jsme byly celkem spokojene. Dobry hotel, siroka piscita plaz cca 5-7 min chuze. Stejne tak asi 5-7 min k nejblizsim obchudkum u dalnice + zastavce mistniho busu. Blizke mesto Marbella je velmi krasne, da se tam dojet asi za 15 min autobusem. Nebo se da vyrazit jinym smerem do mesta Fuegirola, kde parkrat tydne poradaji jarmarky a maji peknou tvrz.
Hodi se, ze u znimene dalnice maji 2 supermarkety, takze neni problem si neco koupit, a neni nutno pro to vyrazet do mesta. Z hotelu k nim je to tak asi 20 min chuze.
PlážV cervnu more u Costa del Sol je chadne, takze kdo chce se hodne koupat, musi vyrazet jindy, nebo se koupat v bazenu. Teplota vody byla takova, ze vic nez 5 min v se nedalo vydrzet.
Plaz ale je krasna a siroka, a tahne se na kilometry obema smery, mozna dojit pesky az do Marbelly.
StravaDocela pestra a chutna strava. Napoje k veceri za poplatek (meli jsme polopenzi). Dalo se u polopenze vybrat bud obed nebo veceri - skvele v pripade vecernich vyletu.
UbytovanieProstore pokoje s balkonem. Docela ciste. Rucniky se vymenovaly. Vyhled do nadvori hotelu a dal do nadvori sousedniho hotelu. More bylo za timto hotelem, a nebylo ho videt ani slyset.
Prostredi docela pohodlne - zadne hlucne bary nebo diskoteky, dalo se odpocinout.
SlužbyDomluva s personalem je dobra, pokud umite anglicky. Je mozne si zdarma pujcit plazove rucniky (vybira se vratna zaloha). Nic jineho jsme nepotrebovaly, nebyla potreba na neco stezovat.
Animacni program byl, jak v bazenu, tak v hotelu, ale vzhledem k probihajicimu MS ve fotbale, se omezoval behem utkani aby hoste mohli spolecne si zafandit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate