Bezva dovolená na krásném místě v pěkném útulném a zároveň levném hotelu.
Doporučuji spíš pro ty, kteří mají možnost vlastní dopravy, hotel je dost daleko a musí se dojíždět. Skibus asi jezdí, ale ne přímo od hotelu, takže ani nevím kde má zastávku. Ti co se vydají do areálu Sportgastein nenechte se otrávit mýtem. Když řeknete, že jedete lyžovat a máte lyže, tak se nic neplatí (jinak 5 eur za vjezd)
StravaSnídaně typu švédského stolu. Různorodé pečivo, 2 druhy sýrů, 2 uzenin, paštika, marmelády, džemy, med, různé ovoce a zelenina a kompot, různé "zdravé zrní" a ovocný či bílý jogurt na požádání vajíčka. Nápoje káva nebo čaj a dva druhy džusu.
Večeře: polévka, hlavní jídlo se dalo vybrat se dvou (výběr u snídaně), dezert a zeleninový salát, který si každý namíchal sám v jakémkoli množství. Jediný problém - jídelní lístek byl pouze v němčině, což nebylo moc příjemné.
UbytovanieMěli jsme pronajaty 3 pokoje typu ECO, ale svým tvarem a rozložením se lišili. Ve všech byl starší, ale plně funkční nábytek - nic neupadlo a šuplata šla otvírat, takže to vůbec nevadilo. Matrace v posteli a lůžkoviny byly nové, čisté a povlečení voňavé.My jsme měli v koupelně vanu, ostatní dva sprchový kout. Co mě mile překvapilo, že jsme všichni měli balkon.
SlužbyJak už píšu u stravy, dost mi vadil jídelní lístek pouze v němčině. Chápu, že mi to nebudou překládat do češtiny, ale do AJ by mohli. Ale dobrá zpráva a tím se problém vyřešil, byla zde zaměstnaná slovenská servírka a ta nám dle potřeby s výběrem pomohla. Jinak vše bylo perfektní. Denně uklizené pokoje, teplo a útulno. WIFI fungovala po celém hotelu a ne jak se uvádí, jen ve společenské místnosti. Musíte si jen říct o heslo. Totéž s domácími mazlíčky. Naše CK uvádějí, že mazlíčci ne, ale až na místě jsme se dozvěděli, že za poplatek ano a byli tam i velcí hafani.
ŠportLyžařská oblast Ski Amade. Pro lyžaře skvělý zážitek, pro začátečníky nic moc, protože od hlavního vleku (kabinky) na modrou sjezdovku se většinou musíte" propracovat" přes červený krpál, což mě dělalo značné problémy. Asi nejlepší lyžování je v areálu Sportgastein a nemusíte se obávat jednoho vleku a jedné kotvy, všechny sportuchtivce pojmou téměř bez čekání (tak do 5ti minut. Na všech kopcíh jsou příjemné restaurace s terasou, jen co mi otrávilo, že za lehátko chtěli 5 eur. Na Kitzsteinhornu u Kaprunu byla lehátka zadarmo. Všem doporučuju navštívit v Bad Gasteinu lázně Felsentherme, podrobnosti najdete na netu a vše je jak se píše. Cena 20 eur na 3 hodiny a za každou další půl hodinu 1,5 eura
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate