Pantheon Hodnotenie: 3/5 Grécko, Kréta, Rethymno
František N.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Neočekával sem top, ale aspoň něco lepšího.
Neočekával sem top, ale aspoň něco lepšího.
Pláž krásná.
Ale šílená dálka.
Byla ale zajištěna doprava na pláž.
Čekal sem od all inclusive větší nabídku stravy a né pořád čekat na doplnění jídla.
Příjezd cca v 11:00 do dvou nás nechali čekat... Naštěstí byla cca 400 metrů od hotelu restaurace, kde nás nechali najíst a napít.
V pokoji vlhko a tma. (i přes veškerá rozsvícená světla byla v pokoji stále tma)
Sprcha včetně wc šílený. Pomalu nic nefungovalo.
Pití pro all inclusive od dvou do desíti.
Předně ve dvě sem si mohl pro pití, do té doby nebylo pro mě platné.
Pět minut po desáté mi bylo sděleno že už si musím zaplatit.
Vzít si dvě piva najednou nebylo možné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anna B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Strávit dovolenou na Krétě rozhodně doporučuji. Je zde mnoho nádherných míst, pláží, památek. Jih je pověstný větrem a je tomu skutečně tak. Na severu bylo méně větrno. Doporučuji zapůjčení auta, motorky a ostrov alespoň z části projet. Ostrov je místy hodně vyprahlý, bez zeleně, krásné hory, místy zase zelený.
Strávit dovolenou na Krétě rozhodně doporučuji. Je zde mnoho nádherných míst, pláží, památek. Jih je pověstný větrem a je tomu skutečně tak. Na severu bylo méně větrno. Doporučuji zapůjčení auta, motorky a ostrov alespoň z části projet. Ostrov je místy hodně vyprahlý, bez zeleně, krásné hory, místy zase zelený.
Pláž v místě hotelu žádná není. Moře je od hotelu vidět, ale je to jen výhled. V těchto místech je nepřístupné (skály). Jste odkázání na odvoz autobusem z hotelu. První pláž je vzdálená cca 3 km. Nejbližší městská pláž v Rethymnu se nám nijak moc nelíbila, rovná, prostě městská pláž. Voda taky nebyla obzvlášť čistá, z našeho pohledu.
Ostatní pláže,které jsme navštívili byli hezké, čistá voda. Milovníky šnorchlování musím zklamat. Podmořský svět kolem pláží (skal) je chudý, co se týká množství i barevnosti ryb.
Co se týká stravy, měli jsme na hotelu zaplacené jen snídaně-bufet. Výběr byl velký, ale každý den jedno a to samé, pouze s opravdu malými obměnami (smažená vejce každý den,jednou vařená). Salám pořád stejný. Já osobně jsem byla v pohodě, dokázala jsem si vyhovět, ale manžel měl jisté výhrady :-). Jediný co mne opravdu vadilo, že někdy byly mísy prázdné, muselo se čekat až jídlo opět dodají...
Jinak strava na Krétě, tak jako všude v Řecku, výborná. Maso, zelenina, ryby. Výběr masa: kuřecí, hovězí, vepřové, jehněčí. Pivo manželovi moc nechutnalo, je zhýčkaný českou kvalitou.
Místo pobytu bylo hezké. Postele komfortní. Okolí upravené a personál velice vstřícný. U hotelu byl bazén, zahrada. Až na ty hudební produkce, které musel člověk poslouchat, ať chtěl anebo nechtěl. Pokud nechtěl musel z balkónu do pokoje a tam se zavřít. Ale přežili jsme to. Jinak jsme neměli žádné negativní zkušenosti.
Služby hotelu byly, myslím úplně v pohodě. Pokoje byly každý den uklizené. Trezor na pokoji. V den odjezdu musíte opustit pokoj do 12.00 hod., ale zavazadla je možné uskladnit v recepci, buď jen volně anebo v uzamykatelném boxu.
V recepci je také umístěná váha.Za 1 euro si zde můžete zvážit své zavazadlo, aby nepřesáhlo předepsanou váhu.
Zajištěný odvoz na pláž a zpět.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 465 € za os.














































