Adamakis Hodnotenie: 2/5 Grécko, Kréta, Chersonissos
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 440 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 440 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na dovolené se nám líbilo, hezké okolí, skály. Agia Pelagia je menší příjemné městečko. Do hlavního města se dá v pohodě dojet autobusem. Drobet nám vadilo, že k hotelu se z apartmánu chodi po silnici, ale apartmány byly hezké, klidné s bazénem. Výlety byly dost drahé. Delegátky příjemné, hlavně s paní Danuškou na výletě byla sranda:-)). Chtělo by to nějaké večerní akce v hotelu.
Celkově se nám dovolená líbila.
Na dovolené se nám líbilo, hezké okolí, skály. Agia Pelagia je menší příjemné městečko. Do hlavního města se dá v pohodě dojet autobusem. Drobet nám vadilo, že k hotelu se z apartmánu chodi po silnici, ale apartmány byly hezké, klidné s bazénem. Výlety byly dost drahé. Delegátky příjemné, hlavně s paní Danuškou na výletě byla sranda:-)). Chtělo by to nějaké večerní akce v hotelu.
Celkově se nám dovolená líbila.
Pláže i moře čisté. Jen byli menší pláže, ale vešli jsme se.
StravaStrava dostačující, dobrá. Obsluha příjemná.
UbytovanieUbytováni bylo dostačující, hezké, uklizeno. Hezký výhled z balkonu.
Službyv pořádku
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Valentyna K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Děkujeme za hezkou dovolenou CK Invia.Bylo vše na jedničku, včetně komunikace. Se zájezdem jsme byli spokojeni, vše proběhlo bez problémů.
Děkujeme za hezkou dovolenou CK Invia.Bylo vše na jedničku, včetně komunikace. Se zájezdem jsme byli spokojeni, vše proběhlo bez problémů.
Pláž byla čista,moře nádherné , vzdálenost 800 m
StravaMěly zájezd bez stravování.
UbytovanieDostali jsme pokoj -studio s balkonem jak bylo slíbeno, koupelna moderní.
SlužbyPerfektni sluzby apartmánu,úklid byl každý den.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Michaela M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 595 € za os.
Gabriella Horváth
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kréta je náš starý přítel, nezpůsobila překvapení, i tentokrát jsme ji milovali
Kréta je náš starý přítel, nezpůsobila překvapení, i tentokrát jsme ji milovali
Asi 100 metrů, písečná pláž, bary, restaurace, lehátka.
StravaNežádali jsme
UbytovanieJednoduché, čisté. Velká pozornost byla věnována úklidu a pořádku. Je velmi blízko moře.
SlužbyByt bez stravy
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tibor Sándor Körmendi
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byl jsem na Krétě poprvé. Pro mě je ostrov příliš velký. Jeden týden je velmi málo.
Byl jsem na Krétě poprvé. Pro mě je ostrov příliš velký. Jeden týden je velmi málo.
Pár minut chůze. Čisté, mnoho slunečníků, při konzumaci zdarma.
StravaStravu jsem nepožadoval.
UbytovaniePohodlný, čistý, zdvořilý personál.
SlužbyDostal jsem vše, co jsem potřeboval.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Břetislav Vojtěch
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dobré bez připomínek
dobré bez připomínek
písčitá dobrá , kamenitá méně vyhovovala
Stravavlastní
Ubytovanieodpovídající ceně, bez připomínek
Službystudio, odpovídalo ceně
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Milan M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Olga Kopecká
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Líbí se nám na Krétě a proto doporučuji.Je to klidné studio,stranou od hlavní silnice, ale blízko do středu městečka.Byli jsme tam již na jaře a nyní na podzim a jsme spokojeni .
Líbí se nám na Krétě a proto doporučuji.Je to klidné studio,stranou od hlavní silnice, ale blízko do středu městečka.Byli jsme tam již na jaře a nyní na podzim a jsme spokojeni .
Voda j e tam tak čistá,že ji nemáte ani doma v bazénu,pláže jsou tam dvě,jedna menší a druhá je opravdu velká.Je lepší mít boty do vody,jsou tam kamínky, ale na velké pláži místy je písek.Pláže jsou čisté,odpadkové koše jsou skoro všude.Lehátka a slunečníky se platí,ale někde mají lehátka zdarma,když si dáte něco v taverně,které slunečníky patří.
UbytovanieVybavení pokoje je dobré,je tam vše co potřebujete k malému vaření a vybavení kuchyňky je celkem velké,nepotřebujete si vozit s sebou nic, skleničky malé i velké,talíře všechny,konvice na vodu,příbory i nože,vše tam najdete.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Milan M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nejlepsi je ridit si vse sam a nespolehat na ostatni.
Nejlepsi je ridit si vse sam a nespolehat na ostatni.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Josef Bortlík
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Větší bungallow-hotel,4.patra,nenáročně zřízené pokoje-apartmány s balkonem s pěkným výhledem na moře, na nejbližší písčitou pláž cca.5minut pěšky.
Nevýhoda_měli jsme letiště v Irakliu, takže 3h cesta tam i zpět (z Chania airport by to bylo těžce v poho:).
V místě není žádný rent a car a akorát dva obchody se smíš.zbožím. Jinak je tam klid (okolo nebyli ubytováni žádní rušní hosté,takže se v noci dalo pěkně spát a poslouchat moře). Nejbližší město Kissamos (Rent a Car, taverny, Carefour atd.) je cca.15km, je to dost po kopcích, takže asi raději jet autem/moto/ nebo busem (3x denně jezdí spoj Falassarna_Chania).
Větší bungallow-hotel,4.patra,nenáročně zřízené pokoje-apartmány s balkonem s pěkným výhledem na moře, na nejbližší písčitou pláž cca.5minut pěšky.
Nevýhoda_měli jsme letiště v Irakliu, takže 3h cesta tam i zpět (z Chania airport by to bylo těžce v poho:).
V místě není žádný rent a car a akorát dva obchody se smíš.zbožím. Jinak je tam klid (okolo nebyli ubytováni žádní rušní hosté,takže se v noci dalo pěkně spát a poslouchat moře). Nejbližší město Kissamos (Rent a Car, taverny, Carefour atd.) je cca.15km, je to dost po kopcích, takže asi raději jet autem/moto/ nebo busem (3x denně jezdí spoj Falassarna_Chania).
V okolí cca.4 pláže. Nejmenší je 300m od hotelu, ale je to i tak je to plocha cca.1000m2. Krásný výhled při koupání na kopce. Nad pláží již nevede silnice, ani nejsou baráky_klídek. Přístup do vody středně dobrý_místy písek, místy kamenné desky-trochu kluzké, v moři ze začátku kameny. Spád dna malý, 20m od břehu hloubka cca.1,6-2m.
Stravabez stravy, ale možná lze dokoupit - hotel má dole tavernu s kuchyní.
UbytovaniePro nenáročné hosty v pohodě _malá kuchyň.linka,2kol.vařič,lednička, dobře dispozičně rozvrhnutá koupelna se sprch.koutem a umývadlem a wc. Apartmány (1+1) s balkonem směrem na moře. Tvrdší matrace na postelích, skříně nejsou větrány, takže uvnitř smrdí_hadry jsme měli na židli nebo posteli atd,ale neřešili jsme to. V apartm.lze ubytovat tři osoby. Celkem prostorný balkon.
SlužbyÚklid denně, čisto - i pod postelemi (to je co říct). Bez problémů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaromír M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Renata Jankurova
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Plaz, pozvolny pristup do more, pisek, neni tam hloubka, vic vln, je to prijemne.
StravaSnidane a vecere formou bufetu. Rano a vecer jsem museli z apartmanu dojit do hotelu Palm Beach/asi 5minut/, kde se snidane a vecere pripravuje. Jak ceska kuchyne tak neco malo z reckej.
UbytovanieApartman byl fajn, z toho koupelna kazila celkovy dojem. Jinak hotelovy bazen byl spinavej, tak jsme ho nepouzivali. Lehatka u bazenu za poplatek, pan majitel je trosku vybusnejsi typ, je potreba trpelivosti, kdyz se neco resi.
SlužbyPro tuto oblast jsou jen dva cesko recky delegati, opravdu nestihaji, je toho v sezone strasne moc,
pripravte se, ze se muze stat, ze se v urcenou hodinu ani nedostavi, kvuli tomu, ze bude neco dulezitejsiho, hned na zactku si ale zjistete na informacich, jak je to s vyletama, aby se vam nestalo, ze nejaky propasnete, stoji to za to.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Helena Šimáková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Volná přímo pod hotelem, jen ne moc čistá, ale u hotelu Palm Beach čistá se sprchou a WC.
StravaTa jediná bez problémů,jelikož jsme se stravovali v jiném hotelu (Palm Beach).
Na snídani i na večeři velký výběr teplých i studených jídel, ovoce, zeleniny , pečiva... k večeři také zmrzlina.
A hlavně milá obsluha.
Jediný první den se k nám majitelé chovali slušně, dokonce nám pan majitel ukázal,ať si pustíme rádio, které nám ale hned druhý den vypnul.
Napíši úplně vše, i když jinde bych skoro vše odpustila.
Cestovka uvádí plně vybavenou kuchyň, ale je tam pouze lednice, žádný sporák(jako na obrázku,ale s polopenzí to bylo jedno), rozbitá varná konvice(kterou nám vyměnili za pidikonvičku asi na 1/2 l,nefunkční digestoř, špinavý dřez, 3 minisklenky, 3 minihrnky, 3 lžičky,1 nůž. Mimochodem vše špinavé.
Jedna 1m skříňka pro 4 lidi s nedovírajícími dveřmi.
Pro maličkou jsme dostali, starou špinavou cestovní postýlku, která byla určená pro nejmenší, takže žádný klidný spánek, protože z ní malá v pohodě vylezla.
Já měla ještě tu smůlu, že jsem měla starou rozbitou matraci, takže každé ráno bolest zad.
Koupelna mini asi 1 x 2,5 m. U sprchového koutu žádný závěs, takže všude voda, která ani kanálkem neodtékala, protože neměl sklon.
Ani žádný mop nebo hadr, takže to bylo první, co jsem si šla koupit.
Když přijeli noví hosté, kteří využili klimatizaci, zjistili jsme, že dělá hrozný hluk a vytéká z ní voda, kterou chytají do PET lahví a z těch to potom vytéká na chodbičku, přes kterou my jsme museli chodit. Noví hosté neměli ani balkón, takže židle se stolkem a sušák na prádlo měli také na chodbě, kde už se nedalo skoro projít, zvlášť s kočárkem a naštěstí jsme si ani nic nezlomili z té vody na klouzající dlažbě.
Jinak: klimatizace 4 eura/den
trezor 1 euro/den
slunečník+2 lehátka 4 eura/den
Peklo začalo druhý den, protože se mládež šla koupat do bazénu, kde měly být lehátka a slunečníky zdarma (podle cestovky), ale pán přišel, že koupání v bazénu je zdarma,ale lehátka se slunečníkem jsou za 4 eura. Jenže ty mi jsme nepotřebovali a ani dalších 5 hostů, tak pán večer všechna lehátka složil a vzteky s nimi házel, že to muselo být slyšet kilometry daleko. Další dny rozložil 2 páry, a vždy mu jeho asi 10-letá dcera žalovala, jestli je náhodou někdo nepoužil.
Druhý den byly najednou na dveřích změněny instrukce ohledně pobytu a také jsme měli izolepou přelepené pojistky, asi aby jsme tam něco nevykoukali.
Čtvrtý den jsem si sama zametla, protože jsem dole ve vestibulu našla koště a už jsem v té špíně nechtěla být.
V poledne, když jsme s maličkou odpočívali, tak tam paní vtrhla a dalo by se říct, že nám vynadala, co tam děláme, že je uklízecí den, a když jsem se zeptala, jestli tedy vymění alespoň ručníky, tak ne, prý až zítra.(5. den a pak nepochopitelně 8. den večer-9. den jsme odjížděli).
Koš jsme si vynášeli také sami- ona 2x.
Dále paní jednou křičela na dceru když jsme šli z pláže, že má (trošku) písku u kotníků.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Rastislav H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Andrea Éva Klacsány
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Všechno bylo v pořádku
Všechno bylo v pořádku
Pláž je asi 30 metrů od apartmánu. Pískově čisté. Přeplněný.
StravaVybavení a úklid pokoje dostačující
UbytovanieJe to na úžasném místě
SlužbyNeexistuje žádná speciální služba
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Kinga Kettesy
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Rychlé, pohodlné
Rychlé, pohodlné
Čistě jemný písek
StravaPožádali jsme pouze o snídani, ale byla také bohatá
UbytovanieJeho poloha je vynikající
SlužbyPoužití trezoru a klimatizace je v ceně, což je velmi výhodné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Monika Maximová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bezvadné, musím vyzvihnout práci,našeho delegáta Jorgose, za starostlivý přístup a mnoho velmi užitečných rad.
Výlety od Minoan summer provázené honorární konzulkou paní Marií Nistazaki jsou nezapomenutelné obohacující
zážitky.
Bezvadné, musím vyzvihnout práci,našeho delegáta Jorgose, za starostlivý přístup a mnoho velmi užitečných rad.
Výlety od Minoan summer provázené honorární konzulkou paní Marií Nistazaki jsou nezapomenutelné obohacující
zážitky.
Nejhezčí pláž s palmami. nové lehátka a slunečníky čisto, klid , ale i bar a občerstvení,
Stravadovolená bez stravy. ochutnali jsme každý den v jiné taverně od gyrosu za 3 eura po jehněčí a nejdražší rybu za 18 eur,.vše bylo výborné,
Ubytovanievkusné, jednoduše zařízené, ale velmi čisté apartmány.
Službyapts Agapi je vila,jinak jsme mohli využít služby hotelu Palm beach.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Karel K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Průměrný dojem ze zahraniční dovolené
Průměrný dojem ze zahraniční dovolené
Pláž blízko, čistá, s palmami, se sprchou, toaletami, možností občerstvení.
Ve vodě sem tam skaliska, nutno dávat pozor.
S přílivem vlny přinášely zbytky rostlin, které zhoršovaly kvalitu vody.
bez stravy
UbytovanieUbytování jedno z nejhorších.
- špinavá lednička, špinavé nádobí ve špinavé skříňce
- nedostatečné vybavení: na 4 lůžka pouze 2 židličky, jeden jediný klíč k 2apartmánu, minimum nádobí, v kuchyni se nenacházela zásuvka k zapojení rychlovarné konvice, žádný sušák na prádlo, žádný smeták, lopatka spod., sporák v pochybném stavu
Služby delegáta dobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jolanta Lehká
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel čistý příjemný personál ale strava olinkluziv ve vedlejším hotelu amunda což docházení nám nevyhovovalo pláže neudržované na pláži servis s občerstvením špatný zažili jsme zemětřesení a delegátka neprojevila sebemenší zájem o klienty a podání informací k situaci možná by jsme ji museli kontaktovat Hotel amunda pěkný strava dobrá na letišti delegátka což chválím
Hotel čistý příjemný personál ale strava olinkluziv ve vedlejším hotelu amunda což docházení nám nevyhovovalo pláže neudržované na pláži servis s občerstvením špatný zažili jsme zemětřesení a delegátka neprojevila sebemenší zájem o klienty a podání informací k situaci možná by jsme ji museli kontaktovat Hotel amunda pěkný strava dobrá na letišti delegátka což chválím
Nic .moc neupravená servis dovazkou z hotelu
StravaVýborná
UbytovanieStork Clever odpovídá kvalitě 2 není zde jidllo amunda super
SlužbyDobrý
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Katarzyna Makowska
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
OK
OK
Pro mě super :)
StravaOK
UbytovanieOK
SlužbyOK
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Agnieszka Samborska
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nedoporučuji firmu
Nedoporučuji firmu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Klidná dovolená
Klidná dovolená
Sice procházkou,ale příjemnou. Pláž čistá.
StravaNám chutnalo. Ovoce bylo méně, ale zeleninové saláty byly super.
UbytovanieOdpovídá popisu
SlužbySpokojeni
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate