Vilka Irida Hodnotenie: 2/5 Grécko, Kréta, Stalida
Antonin Janota
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Mesto Malia - zivot zde zacina v 21 hodin a konci v 6-7 rano. Disco / no spis techno a elektronicka "hudba"/ a po skonceni navraty mladych opilych anglanu, holandanu, rusu a pod zpet. takze se pripravte / ve 3 rano v pokoji 75dB /
my si objednali hotel Irida Apartmens v Agia Pelagia, ale nejakou zamenou CK jsme se dostali do hotelu Irida Apartmens v Malii... no budeme to resit... ale nakonec az na to spani spokojenost. Ma to vyhodu ze mladi pres den spi / aby v noci mohli zase parit / a je tady tim padem denni klid a pohoda :-)
Mesto Malia - zivot zde zacina v 21 hodin a konci v 6-7 rano. Disco / no spis techno a elektronicka "hudba"/ a po skonceni navraty mladych opilych anglanu, holandanu, rusu a pod zpet. takze se pripravte / ve 3 rano v pokoji 75dB /
my si objednali hotel Irida Apartmens v Agia Pelagia, ale nejakou zamenou CK jsme se dostali do hotelu Irida Apartmens v Malii... no budeme to resit... ale nakonec az na to spani spokojenost. Ma to vyhodu ze mladi pres den spi / aby v noci mohli zase parit / a je tady tim padem denni klid a pohoda :-)
Plaze jsou super, s malymi detmi je to horsi, hodne velke vlny i pri malem vetru / 1 - 1,2 m / moc se neda plavat, najit si misto za ostrovem kde jsou mensi vlny temer nemozne. Ale my byli spokojeni... sportovni vyziti z 10/9, pujcovny aut a moto na kazdem rohu,
Stravasnidane: celych 9 dni jedno jidlo bez moznosti si pridat treba i dzus / 1 x platecek sunkoveho slamu,1 x platecek syra, dve michana vajicka, maslo, marmelada, dva toastove chleby, 2 dcl redeny dzus, 1/2 dcl kavy ... / nastesti ostatni jidla jsme si neobjednali. dle CK cena na osobu 8 Eur. pak sme chodili na snidane do taveren, za 15 Euro snidane pro dva LUXUS
stravovani v tavernach standard, velmi dobre
Solidni z 10/9, denni uklid kosu a vytreni, 1 x vymena rucniku a lozniho pradla, u domaciho se da koupit za 4 Eura 0,75 domaci olivovy olej, mydla, metaxa,vino a pod. vse tak o 25 - 30 % levneji nez v kramech
Službyz 10/9 - bod strhavan ze jsme prijeli v 9 a az do 15 nas nechali cekat... hlandani tam cekali od 6 hodin??? nastesti jsme se domluvili s personalem a dali si k nim zavazadla a vyrazili k mori
75% klientela rusu, kdo neni zvkly a nebo nezna jejich zpusob zivota asi se bude divit :-) neobtezuji ale jsou druzni :-D
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi















