Al Bostan Hodnotenie: 4/5 Egypt, Sharm El Sheikh, Sharm El Sheikh
Hana Barglová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž hned u hotelu, čistá. Jeden tam lodě vypustily odpadky, ale druhý den byla pláž opět v pořádku.
StravaStrava byla pestrá, měla jsem pouze polopenzi, ale bohatě mi stačila. Jídlo bylo doplňováno a přestože jsem chodila na snídani před 10.00, kdy už měly končit, stále jsem měla si z čeho vybrat. Personál byl tolerantní, pouštěli dovnitř i po 10.00.
UbytovaniePokoj byl čistý, uklizený, ručníky byly měněny téměř každý den, aniž bych je potřebovala vyměnit. Objevil se problmé s prasklou hadicí se studenou vodou, který byl následně bez problémů vyřešen, ale to se může stát i u nás.
SlužbySpokojenost
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jiří Kocur
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byl jsem už v Egyptě osm krát , V AL BOSTNU jsme teda narazili .
Tuto destinaci máme opravdu rádi , moře je nádherné , ale co se týče této kuchyně , hrůza.
Ubytování jakž takž , problémy s odpadem od toho nelibý ozón , atd.
V žádném případě hotel se 4 hvězdičkami dle mého názoru bych mu dal 3 hvězdy a to bych se rozmýšlel .
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate































