Apartmán Sladojevic Chorvátsko, Omiš
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jiří D.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Petra L.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S dovolenou (za dobrou cenu - 6 500 Kč) jsme byli naprosto spokojeni.
S dovolenou (za dobrou cenu - 6 500 Kč) jsme byli naprosto spokojeni.
Centrální pláž byla asi 300 m od našeho penzionu (byli jsme mimo sezonu, a i tak zde byla hlava na hlavě). My chodili asi pul hodiny pešky na vzdálenější pláž, kde byl klid, a i moře zde bylo čistější.
StravaSnídaně - poměrně bohaté.
Večeře - klasická česká jídla, ale nestěžovali jsme si. Pití zde nebylo žádné, dala se koupit kofola nebo voda, ale pouze dvoulitrová lahev.
Penzion Goran - s ubytováním jsme byli velmi spokojeni. Apartmán byl nový, všude čisto, nic nám nechybělo.
SlužbySlečna delegátka byla velmi milá a o celý zájezd se pěkně starala. Každé ráno byla na snídani a večer na večeři. Zajistila výlety a informovala nás o různých akcích na Makarské.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Denisa K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Primošten, zvláště pak staré město je nádherné, pláží je tu mnoho s různou velikostí kamínků, takže si člověk může vybírat. Jsou tu i pláže, kde se dá bez problémů koupat bez bot. Ježků je tu opravdu minimum. Voda byla čistá s výhledem na otevřené moře. Služby v místní agentuře NIK, kam nás odkázala naše cestovní agentura, byly až na jednoho pána podprůměrné, dvě slečny byly neochotné a jejich zájem se s námi domluvit byl minimální.
Primošten, zvláště pak staré město je nádherné, pláží je tu mnoho s různou velikostí kamínků, takže si člověk může vybírat. Jsou tu i pláže, kde se dá bez problémů koupat bez bot. Ježků je tu opravdu minimum. Voda byla čistá s výhledem na otevřené moře. Služby v místní agentuře NIK, kam nás odkázala naše cestovní agentura, byly až na jednoho pána podprůměrné, dvě slečny byly neochotné a jejich zájem se s námi domluvit byl minimální.
Opravdu pěkné pláže se nachází až za starým městem (u hotelu Zora), takže si tam musíte cca. 0,5km dojít, nejbliží pláž je tak 300m od hotelu (zde se uvádí 150m), ale to je v přístavu a plavat tam okolo lodí?
StravaPolopenze byla v bistru Subito, které se nachází až na starém městě, název restaurace a její umístění nám však nikdo z cestovní agentury neřekl. Naštěstí jsme si to zjistili na místě sami, v Subitu nám poté řekli, že máme mít i jídelní lístek z cestovní agentury, ten jsme samozřejmě nedostali (z ostatních cestovek ho měli). Snídaně byly malé (např. 2 tousty k snídani je opravdu dětská porce), ale večeře byly dobré (polévka, hlavní jídlo, salát). Trochu zajímavé bylo, pokud jste si dali stejné jídlo jiný den, tak nikdy nebylo úplně stajné :) (lišila se i velikost porcí) a když jsme u večeře platili stejné nápoje den po sobě, tak jednou po nás chtěli 40 a podruhé 45 kun :). Zábavná restaurace. Jinak v restauraci se bez větších problémů domluvíte i česky, obsluha byla příjemná.
UbytovanieVybavení pokoje i interiér hotelu byl naprosto dostačující, z kuchyňky byl dokonce trochu výhled i na moře. Tím to končí. Bohužel hotel se nachází přímo na hlavní magistrále na Split, takže celou noc je tu provoz, celou noc se troubí. Navíc hned u hotelu je čerpací stanice, jejíž výjezd vede hned okolo vchodu na hotel a vůně benzínu je všudypřítomná, pokud si otevřete okno, máte jí i v ložnici. Zeleň, kterou uvádí cestovka se tu okolo nevyskytuje. Sem se už nevrátíme a místo se dá doporučit opravdu pouze milovníkům motorů. A nejlepší bylo, že jsme hledali vilu Zuban, dokonce jsme ptali místních, ale nikdo jí neznal, nakonec jsme zjistili, že vila se jmenuje - Antonio, což má i na vývěsním štítě, pozoruhodné.
SlužbyDvakrát jsme potkali úklízečku na hodbě hotelu, jinak se tu snámi nikdo nebavil, ani nám nic nenabízel (aspoň nás nikdo ničím neobtěžoval). Za celou dobu pobytu nám ani nikdo neřekl, do kdy máme opustit poslední den pokoj, tak jsme šli, až jsme chtěli :).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásné prostředí - Primošten je nádherný, vzdálenost pláží odpovídá údajům cestovní kanceláře. Ubytování vzhledem k ceně ucházející, neškodil by pečlivější úklid včetně drobnějších oprav např. odpad ve sprchovém koutu apod. V apartmánu pro 8 lidí je velká kuchyňská linka včetně elektrické trouby. U vily se nachází obchod, pekárna a čerpací stanice.
Krásné prostředí - Primošten je nádherný, vzdálenost pláží odpovídá údajům cestovní kanceláře. Ubytování vzhledem k ceně ucházející, neškodil by pečlivější úklid včetně drobnějších oprav např. odpad ve sprchovém koutu apod. V apartmánu pro 8 lidí je velká kuchyňská linka včetně elektrické trouby. U vily se nachází obchod, pekárna a čerpací stanice.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lucia Mazánková
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Přeplněno českými nevychovynými hlučnými turisty. Žádná exotika. Mačkanice.
StravaVečeře supr, snídaně hrůza!!!! Pro lidi co nejedí maso absolutně bez možnosti se nasnídat- vůbec žádná zelenina. Většinou talíř obložený salámem podobným našemu gothaji.
UbytovanieSkvělé, ale velmi krátké postele! Pro člověka vyššího 165 cm opravdu problém se dobře vyspat.
SlužbyDobré. Velice příjemní majitelé.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Michal Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
František Pivoda
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkové shrnutí, na to kolik jsme zaplatili to neodpovídalo! Cestovní kancelář by se měla zamyslet nad tím co nabízí!! Karavany v katalogu moc pěkně nafocené , ale realita úplně jiná!!
Jinak kemp v kterým jsme byli byl pěkný a sociální zařízení bylo taky na slušné úrovni.
Celkové shrnutí, na to kolik jsme zaplatili to neodpovídalo! Cestovní kancelář by se měla zamyslet nad tím co nabízí!! Karavany v katalogu moc pěkně nafocené , ale realita úplně jiná!!
Jinak kemp v kterým jsme byli byl pěkný a sociální zařízení bylo taky na slušné úrovni.
Dostupnost a přístup byla vpohodě jen ta pláž byla hlava na hlavě
StravaStravu jsme měli vlastní jinak se tam dalo v okolí nakoupit a zajít si na jídlo
UbytovanieKaravany na fotce vypadaly luxusně, ale realita hrůza!! Zdevastovaný, žaluzie roztrhaný nedaly se používat , okna se nedaly otevřít, spaní obyč molitan kdy jsme z dovolené dojeli jako bysme spali pod širákem. Do předsíně při dešti zatíkalo takže věci , které jsme měli v předsíni jsme měli mokré , střecha tam byla lepená nějakou páskou, zip roztžený atd. Jinak posezení před karavanem tak stůl prasklej, židla taktéž. Jediný co tam fungovalo tak byla klimatizace. Mám vše nafoceno
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
David V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pobyt v Chorvatsku jsme si všichni moc užili.
Pobyt v Chorvatsku jsme si všichni moc užili.
Pláž ve vzdálenosti 200-300m od ubytování, jemný štěrk. Počet lidí na pláži byl přiměřený, pláž byla dlouhá. Na pláži nebyla možnost se osprchovat. Podmínky na šnorchlování nebyly vynikající, ráno bylo ještě pod vodou vidět, odpoledne už ne. Nejednalo se o otevřené moře, ale o konec zálivu.
StravaVlastní vaření. Byla možnost nakoupit si v nedalekém pekárně čerstvé pečivo, na trhu mořské ryby. U apartmánu bylo možné grilovat.
UbytovanieUbytování v apartmánu bylo normální, podle našeho očekávání. Dva pokojíky, malá kuchyňka, koupelna, jídelní kout a venkovní posezení. Nebylo vidět z apartmánu na moře.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaroslav Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Marek K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pomer cena a kvalita super. Mily a prijemny majitel.
Pomer cena a kvalita super. Mily a prijemny majitel.
Radek S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
hezké,čistě
hezké,čistě
čistá,toalety,sprchy,okolí čísté
Stravavlastní
Ubytovaniemoderní a čisté
Službyochotný a vstřícný personál
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lukáš P.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velká spokojenost. Uvažujeme o zabookování i na příští dovolenou.
Velká spokojenost. Uvažujeme o zabookování i na příští dovolenou.
Vlastní. Vybavení apartmánu k dispozici naprosto dostačující.
UbytovanieKrásný výhled na moře ze všech tří apartmánů.
SlužbyDomácí (matka s anglicky dobře mluvící dcerou) nám vyšly vstříc naprosto ve všem. V sobotu, v den odjezdu nás nechaly ubytovaný po v 10am check outu až do večera bez jakéhokoliv příplatku. Další hosté totiž přijížděli až v úterý.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
György O.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Apartmán se nachází v nádherném prostředí
Apartmán se nachází v nádherném prostředí
Po vystoupení z apartmánu je moře na druhé straně silnice. Voda je mimořádně čistá, prostředí je upravené.
StravaApartmán se nachází přímo /3 domy/ blízko útulné restaurace s vhodným výběrem a zdvořilou, pozornou obsluhou.
UbytovanieUbytování je čisté a dobře vybavené.
SlužbyMajitel apartmánu je pozorný, ochotný pomoci, ale nevtíravý.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Světlana V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana O.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Začátek byl nepříjemný a nedůstojný - příjezd měl být nejdříve v 6 hodin ráno, ale vysadili nás ve 3,30 s malými dětmi na kruhovém objezdu uprostřed městečka, řidič předal telefonický kontakt na delegátku s tím, že o nás už ví. Nevěděli jsme, kde se nacházíme, takže jsme volali delegátce, která byla také v šoku. Navedla nás k našemu ubytování s tím, že si máme nechat zavazadla v úzké chodbě penzionu a počkat na pláži do rána. Penzion jsme nemohli najít, protože fotka v inzerátu zachycovala vedlejší větší a luxusnější penzion a nebylo jasné, že je k němu přilepený malý úzký dům o dvou apartmánech. Nikde nebyl název Riva, ve vedlejším baru název nikdy neslyšeli. Když jsme po skoro hodinovém bloudění sem a tam konečně pochopili, museli jsme nechat opravdu jen zavazadla v odemčené chodbě, kam měl přístup kdokoli, a odebrat se někam, kde se dalo sednout. Na molu jsme museli přečkat do rána. Byla zima, nad ránem totální mlha, nebyli jsme na to připravení a jako bezdomovci jsme leželi na plážových lehátkách. Paní majitelka se o nás přes delegátku dozvěděla a přišla nám dřív uklidit, abychom se mohli nastěhovat a odpočinout. za to jsme byli vděční, ale dojem z nepovedené organizace nezmizel. Paní majitelka byla ochotná nám vždy přikoupit, co chybělo, ale bylo těžké ji dohledat. Místo bylo v centru nočního života a bylo velmi hlučné do 3 do rána každý den, v pátek skoro do 6. Klimatizace nefungovala a vedro nedovolilo zavřít dveře na terasu. Pokud bychom neměli děti, tak by to ani tolik nevadilo. Město celkově je skvělé na dovolenou, ale ubytování a organizace mají co vylepšovat.
Začátek byl nepříjemný a nedůstojný - příjezd měl být nejdříve v 6 hodin ráno, ale vysadili nás ve 3,30 s malými dětmi na kruhovém objezdu uprostřed městečka, řidič předal telefonický kontakt na delegátku s tím, že o nás už ví. Nevěděli jsme, kde se nacházíme, takže jsme volali delegátce, která byla také v šoku. Navedla nás k našemu ubytování s tím, že si máme nechat zavazadla v úzké chodbě penzionu a počkat na pláži do rána. Penzion jsme nemohli najít, protože fotka v inzerátu zachycovala vedlejší větší a luxusnější penzion a nebylo jasné, že je k němu přilepený malý úzký dům o dvou apartmánech. Nikde nebyl název Riva, ve vedlejším baru název nikdy neslyšeli. Když jsme po skoro hodinovém bloudění sem a tam konečně pochopili, museli jsme nechat opravdu jen zavazadla v odemčené chodbě, kam měl přístup kdokoli, a odebrat se někam, kde se dalo sednout. Na molu jsme museli přečkat do rána. Byla zima, nad ránem totální mlha, nebyli jsme na to připravení a jako bezdomovci jsme leželi na plážových lehátkách. Paní majitelka se o nás přes delegátku dozvěděla a přišla nám dřív uklidit, abychom se mohli nastěhovat a odpočinout. za to jsme byli vděční, ale dojem z nepovedené organizace nezmizel. Paní majitelka byla ochotná nám vždy přikoupit, co chybělo, ale bylo těžké ji dohledat. Místo bylo v centru nočního života a bylo velmi hlučné do 3 do rána každý den, v pátek skoro do 6. Klimatizace nefungovala a vedro nedovolilo zavřít dveře na terasu. Pokud bychom neměli děti, tak by to ani tolik nevadilo. Město celkově je skvělé na dovolenou, ale ubytování a organizace mají co vylepšovat.
S plážemi jsme byli spokojení, hezké místo s více možnostmi.
UbytovanieBylo jakž takž v pořádku, ale kdybychom se neozvali, tak půl věcí nefungovalo. Asi vzhledem k rychloúklidu kvůli našemu brzkému příjezdu nebylo příliš čisto. Matrace pod prostěradly zatečené... Kladně hodnotíme velkou příjemnou terasu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaroslav Stano
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byl jsem velice spokojen, delegatka supr, kdykoliv informace na vse poskytla. Cesta a řídící skvělí. Hotel krásný a i okolí. Půjčovna aut a kol také prima. Jen Wi-Fi špatný signál nefungovala, ale nevadí to už je malickost
Byl jsem velice spokojen, delegatka supr, kdykoliv informace na vse poskytla. Cesta a řídící skvělí. Hotel krásný a i okolí. Půjčovna aut a kol také prima. Jen Wi-Fi špatný signál nefungovala, ale nevadí to už je malickost
Pěkný okoli
StravaStrava vlasni
UbytovanieSupr
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Kateřina Nováková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super
Super
Lenka M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi