Apartmány Sonja Chorvátsko, Makarská riviéra
Světlana V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Světlana V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana O.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Klára Vaverková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super dovolena pro rodiny ci pary.
Super dovolena pro rodiny ci pary.
Plaz pred domem je vhodna pro deticky. Ale cca o 150 metru dale je super plaz pro vsechny a s barem
UbytovanieUbytovani skromne, ale ciste a hezke.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Josef D.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Začátek byl nepříjemný a nedůstojný - příjezd měl být nejdříve v 6 hodin ráno, ale vysadili nás ve 3,30 s malými dětmi na kruhovém objezdu uprostřed městečka, řidič předal telefonický kontakt na delegátku s tím, že o nás už ví. Nevěděli jsme, kde se nacházíme, takže jsme volali delegátce, která byla také v šoku. Navedla nás k našemu ubytování s tím, že si máme nechat zavazadla v úzké chodbě penzionu a počkat na pláži do rána. Penzion jsme nemohli najít, protože fotka v inzerátu zachycovala vedlejší větší a luxusnější penzion a nebylo jasné, že je k němu přilepený malý úzký dům o dvou apartmánech. Nikde nebyl název Riva, ve vedlejším baru název nikdy neslyšeli. Když jsme po skoro hodinovém bloudění sem a tam konečně pochopili, museli jsme nechat opravdu jen zavazadla v odemčené chodbě, kam měl přístup kdokoli, a odebrat se někam, kde se dalo sednout. Na molu jsme museli přečkat do rána. Byla zima, nad ránem totální mlha, nebyli jsme na to připravení a jako bezdomovci jsme leželi na plážových lehátkách. Paní majitelka se o nás přes delegátku dozvěděla a přišla nám dřív uklidit, abychom se mohli nastěhovat a odpočinout. za to jsme byli vděční, ale dojem z nepovedené organizace nezmizel. Paní majitelka byla ochotná nám vždy přikoupit, co chybělo, ale bylo těžké ji dohledat. Místo bylo v centru nočního života a bylo velmi hlučné do 3 do rána každý den, v pátek skoro do 6. Klimatizace nefungovala a vedro nedovolilo zavřít dveře na terasu. Pokud bychom neměli děti, tak by to ani tolik nevadilo. Město celkově je skvělé na dovolenou, ale ubytování a organizace mají co vylepšovat.
Začátek byl nepříjemný a nedůstojný - příjezd měl být nejdříve v 6 hodin ráno, ale vysadili nás ve 3,30 s malými dětmi na kruhovém objezdu uprostřed městečka, řidič předal telefonický kontakt na delegátku s tím, že o nás už ví. Nevěděli jsme, kde se nacházíme, takže jsme volali delegátce, která byla také v šoku. Navedla nás k našemu ubytování s tím, že si máme nechat zavazadla v úzké chodbě penzionu a počkat na pláži do rána. Penzion jsme nemohli najít, protože fotka v inzerátu zachycovala vedlejší větší a luxusnější penzion a nebylo jasné, že je k němu přilepený malý úzký dům o dvou apartmánech. Nikde nebyl název Riva, ve vedlejším baru název nikdy neslyšeli. Když jsme po skoro hodinovém bloudění sem a tam konečně pochopili, museli jsme nechat opravdu jen zavazadla v odemčené chodbě, kam měl přístup kdokoli, a odebrat se někam, kde se dalo sednout. Na molu jsme museli přečkat do rána. Byla zima, nad ránem totální mlha, nebyli jsme na to připravení a jako bezdomovci jsme leželi na plážových lehátkách. Paní majitelka se o nás přes delegátku dozvěděla a přišla nám dřív uklidit, abychom se mohli nastěhovat a odpočinout. za to jsme byli vděční, ale dojem z nepovedené organizace nezmizel. Paní majitelka byla ochotná nám vždy přikoupit, co chybělo, ale bylo těžké ji dohledat. Místo bylo v centru nočního života a bylo velmi hlučné do 3 do rána každý den, v pátek skoro do 6. Klimatizace nefungovala a vedro nedovolilo zavřít dveře na terasu. Pokud bychom neměli děti, tak by to ani tolik nevadilo. Město celkově je skvělé na dovolenou, ale ubytování a organizace mají co vylepšovat.
S plážemi jsme byli spokojení, hezké místo s více možnostmi.
UbytovanieBylo jakž takž v pořádku, ale kdybychom se neozvali, tak půl věcí nefungovalo. Asi vzhledem k rychloúklidu kvůli našemu brzkému příjezdu nebylo příliš čisto. Matrace pod prostěradly zatečené... Kladně hodnotíme velkou příjemnou terasu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaroslav Stano
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byl jsem velice spokojen, delegatka supr, kdykoliv informace na vse poskytla. Cesta a řídící skvělí. Hotel krásný a i okolí. Půjčovna aut a kol také prima. Jen Wi-Fi špatný signál nefungovala, ale nevadí to už je malickost
Byl jsem velice spokojen, delegatka supr, kdykoliv informace na vse poskytla. Cesta a řídící skvělí. Hotel krásný a i okolí. Půjčovna aut a kol také prima. Jen Wi-Fi špatný signál nefungovala, ale nevadí to už je malickost
Pěkný okoli
StravaStrava vlasni
UbytovanieSupr
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Kateřina Nováková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super
Super
Lenka M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ivana R.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Radovan S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ivo B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Filip H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana Dvořáčková
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
vynikající
vynikající
vynikající
Ubytovanievelmi dobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 424 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana Tomášková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásná dovolená
Krásná dovolená
Pláž byla pár metrů,krásná,čistá,i voda nádherně čistá,pozvolný vstup a k dispozici deštníky a lehátka,všude v okolí strava,pití a zmrzlina,plus posezení na kávu s klimatizací.Takže naprostá spokojenost
StravaNaprostá spokojenost,velmi dobře vařili a obsluha vynikající.
UbytovanieUbytování v pořádku,jen by měla být klimatizace na všech pokojích a čekání na odjezd by měl být zajištěn jinak,protože od 9h ráno do 19h být venku je velmi náročné,byli jsme s dítětem a to neudržíte v restauraci 10h než je odjezd.Jinak to bylo pěkné.
SlužbyV pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Josef H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkné ubytování s krásným výhledem. Velmi ěisté. hezká terasa. Apartmán v klidnější části Rabacu a v zeleni. Horší možnost parkování.
Pěkné ubytování s krásným výhledem. Velmi ěisté. hezká terasa. Apartmán v klidnější části Rabacu a v zeleni. Horší možnost parkování.
Většinou kamenitá s oblázky nebo jen betonové plošiny. I v tomto termínu celkem dost obsazené.
StravaBez stravy.
SlužbyBeze služeb hotelu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dagmar Urbanová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobrá organizace, rychlé jednání. Nespokojenost pouze pouze s dopravou.
Dobrá organizace, rychlé jednání. Nespokojenost pouze pouze s dopravou.
Pláž úžasná. Vyhledávala jsem osamocená mista, kterých tam bylo dost. Voda čistá, pod vodou čilý život. Rybičky, krabici, hvězdice, sasanky, ...
StravaSpousta restauraci kolem pláže. Ochutnal a jsem pouze v jedné, ale byla jsem zklamaná.
UbytovanieUbytování suprove. Čisté, klidné místo. Ticho a soukromí. Kuchyně zcela vybavena pro vaření.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Milan H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
bol som velmi spokojný.
bol som velmi spokojný.
O.K.
StravaStravoval som sa samostatne á la carte. Pestrý výber,ceny prijatelné,
UbytovaniePenzion čistučký,vymydlený.Personál-majitelia.milí a ochotní.
SlužbyJe vidieť,že majitelia sa starajú o penzion a záleží im na tom aby sme sa cítili čo najlepšie.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 213 € za os.