Pobyt v penzionu vcelku splnil naše očekávání. Dostupnost sjezdovky od penzionu byla přiměřená. Odhadem asi 300 - 400 m.
StravaMěli jsme v ceně pouze snídani. Výběr potravin byl pestrý. Stravy dostatek.
Občas jsme využili i nabídky restaurace. Jídlo i připravované nápoje zde byly kvalitní, chutné, porce dostatečně velké. Obsluha příjemná, prostředí hezké.
UbytovanieUbytování se nám líbilo. Pokoj, respektive pokoje, byly prostorné, čisté. Úložných prostorů byl dostatek.
Sociální zařízení čisté.
Nebylo by na škodu, kdyby byl pokoj vybaven alespoň konferenčním stolkem a křesly nebo židlemi.
SlužbyPersonál penzionu byl příjemný, ochotný, vstřícný. Všude bylo uklizeno.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate