Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel HOTEL MY

Česká republika, Južná Morava

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 53 724

Poloha

Priamo pod oknami izby pomaly tečie slepé rameno rieky Dyje a šumí hlboký a voňavý lužný les. Tento les aj neďaleký rozľahlý zámocký park nabáda k prechádzkam a relaxácii. Lednice patria k najnavštevovanejším miestam v Českej republike.

Vybavenie

Priamo v hoteli sa nachádza vínna pivnica, reštaurácia, súčasťou reštaurácie je aj štýlový "Moravský salónik", ktorý je vybavený vnútorným grilom a malým tanečným parketom.

Ubytovanie

Hostia si môžu vybraťz dvoch typov izieb: Izby Standard ** - sú jednolôžkové a dvojlôžkové izby v príjemnom štandarde s novým vlastným sociálnym zariadením (vaňa alebo sprcha), TV / SAT, WIFI, minibarom a sušičom vlasov. Časť izieb je s balkónom.Izby MyCollection ** - sú novo zrekonštruované jednolôžkové a dvojlôžkové izby pre komfortnejšie ubytovanie s zrekonštruovaným vlastným sociálnym zariadením (vaňa), TV / SAT, WIFI, minibarom a sušičom vlasov. Časť izieb je s balkónom.

Strava

Hotel umožňuje stravovanie formou raňajok.

Služby

Hotel ponúka bohaté športové vyžitie, môžete si zahrať tenis, volejbal, nohejbal, kriket, stolný tenis, elektronické šípky alebo si zapožičať horské bicykle. Aktivity v lete: v blízkosti hotela je možné využiť motokáry, bowling, squash, kúpalisko (v Břeclavi), prírodné kúpalisko (Novomlýnske nádrže, rybník Apollo), krytý bazén (v Břeclavi), jazdenie na koňoch, jazdenie v kočiaroch, vyhliadkové lety lietadlom, vyhliadkové lety teplovzdušným balónom, prechádzky na lodičkách po zámockej Dyji, strelnice, streľba z luku a kuše, golfové ihriská.Aktivity v zime: Keď zamrznú rybníky, určite vás láka korčuľovanie na prírodnom ľade, zároveň sa môžete pokochať krásou prírody i pamiatok. Korčuľovanie je možné napríklad na zámockom rybníku a na Mlynskom rybníku Apollo. Zámocký park je otvorený celoročne, navštívte preto Lednici v túto netradičnú dobu, určite sa pokocháte zaujímavými zimnými scenériami.

Informácie o hoteli

 • TV áno
 • Minibar áno
 • Tenis áno
 • Golf áno
 • Wifi zadarmo áno
Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December