Z pobytu jsme se vrátili rozhodně spokojení. Pokud někdo nevyžaduje luxusní (nadprůměrné) ubytování/ služby, prostě něco extra , tak je to ideální varianta. Z našeho pohledu si není na co stěžovat, personál je tu velmi ochotný a příjemný!!!
StravaByli jsme na pobytu dva páry a všichni byli naprosto spokojení. Měli jsme polopenzi formou rautů, vše bylo dobré. Jen možná malinká výtka, že k večeři není v ceně žádné nealko, voda, což u snídaně je...to je trošku zvláštní....ale je to detail a na našem dojmu to nijak neubírá.
UbytovaniePokoje byly čisté, pěkně připravené, prostorné. Koupelna menší, ale na pobyt naprosto dostačující. Denně nám byl vynášen odpadkový koš, doplňován toaletní papír apod.
SlužbyDobré, velmi příjemný personál.
ŠportHned u hotelu, je zde i školka, takže super!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate