Duo & Wellness Hodnotenie: 4/5
od 44 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 44 € za os.
od 109 € za os.
od 50 € za os.
od 61 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)
Kristýna Kaizrlíková
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dalo by se říct, že od prvního pohledu z reality, jsem se hotelu trochu vyděsila, jak vypadal z venku, a trochu zevnitř měli by na tom zapracovat. Jinak pokoje byly velice čisté, a útulné i pěkné. Lokalita byla velice moc dobrá, a hlavně na dobrém místě.
Dalo by se říct, že od prvního pohledu z reality, jsem se hotelu trochu vyděsila, jak vypadal z venku, a trochu zevnitř měli by na tom zapracovat. Jinak pokoje byly velice čisté, a útulné i pěkné. Lokalita byla velice moc dobrá, a hlavně na dobrém místě.
Byla jsem nad míru spokojená už jen s toho důvodu, že byl bohatý výběr z dost jídel, a pití.
UbytovanieUbytování bylo v klidu, a v pořádku. Pokoj byl příjemný, a velice útulný. Co se týká hygieny, tak bylo všechno v pořádku, a bez problému. Jen menší nevýhoda je ta, že tam jsou stará okna, a ten kdo si potrpí na klid, tak by to měl zvážit, protože je Vše slyšet. :)
SlužbyPersonál byl velice milý, a ochotný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Kristýna Kaizrlíková
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dalo by se říct, že od prvního pohledu z reality, jsem se hotelu trochu vyděsila, jak vypadal z venku, a trochu zevnitř měli by na tom zapracovat. Jinak pokoje byly velice čisté, a útulné i pěkné. Lokalita byla velice moc dobrá, a hlavně na dobrém místě.
Dalo by se říct, že od prvního pohledu z reality, jsem se hotelu trochu vyděsila, jak vypadal z venku, a trochu zevnitř měli by na tom zapracovat. Jinak pokoje byly velice čisté, a útulné i pěkné. Lokalita byla velice moc dobrá, a hlavně na dobrém místě.
Byla jsem nad míru spokojená už jen s toho důvodu, že byl bohatý výběr z dost jídel, a pití.
UbytovanieUbytování bylo v klidu, a v pořádku. Pokoj byl příjemný, a velice útulný. Co se týká hygieny, tak bylo všechno v pořádku, a bez problému. Jen menší nevýhoda je ta, že tam jsou stará okna, a ten kdo si potrpí na klid, tak by to měl zvážit, protože je Vše slyšet. :)
SlužbyPersonál byl velice milý, a ochotný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...