Evžen Nešpor
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
velmi příjemná dovolená
velmi příjemná dovolená
Edingurgh velmi zajímavé, pěkné město. Jediná nepříjemnost je strava v hostincích, kde převažují mastné smažené ryby s majonézou , ale to je jiná otázka. V hotelu strava zcela vyhovující.
UbytovanieStandartní hotelový pokoj bez rušivých prvků
Službystandartní příjemný hotel
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)
