Camping Village Vela Blu Hodnotenie: 3/5
od 129 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 129 € za os.
od 205 € za os.
od 369 € za os.
od 541 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 2 hodnocení)
Vojtěch Válka
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkové hodnocení celé dovolené je ve výsledku dobré a to i přes velké porodní bolesti na počátku jak s CK, tak s CA samotnou. K pocitu spokojenosti hodně nahrálo skvělé počasí, které nás po celý pobyt provázelo a velmi výhodná poloha našeho apartmánu vůči bazénu.
Celkové hodnocení celé dovolené je ve výsledku dobré a to i přes velké porodní bolesti na počátku jak s CK, tak s CA samotnou. K pocitu spokojenosti hodně nahrálo skvělé počasí, které nás po celý pobyt provázelo a velmi výhodná poloha našeho apartmánu vůči bazénu.
Pláž je vzdálena cca 400-500m, dalo se v klidu dojít i s veškerým plážovým vybavením pěšo. O víkendu se na veřejné části pláže nedá najít takřka prázdné místo, v týdnu to bylo mnohem lepší. Pláže byly podle mě čisté, všude spousta mušliček, velmi pozvolný vstup do moře (ideální pro děti), občas jsme narazili i na nějakou tu rybku, kraba či medůzku. Trochu mi tam chyběl nějakej shopík s nápoji či tak...
UbytovanieByli jsme ubytováni v krajním apartmánu č.154/1 (pro 8 lidí). Kvalita ubytování je taková spartánská, není to pro někoho, kdo řeší orezlé konstrukce na balkoně nebo loupající se fasádu - takových nedostatků je tu totiž dost. Většina postelí totální divočina, z některé se během spánku kutálíte na zem, některé se pod vámi skládají, ale tak dejme tomu. Výhodou byla poloha v rámci areálku Lully - měli jsme to asi 10 kroků do bazénu - ten byl asi největším pozitivem z celého ubytka. Do obchodu to bylo relativně kousek, je tu jak klasická sámoška, tak velký vietnamský shop, kde mají opravdu všechno.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Vojtěch Válka
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkové hodnocení celé dovolené je ve výsledku dobré a to i přes velké porodní bolesti na počátku jak s CK, tak s CA samotnou. K pocitu spokojenosti hodně nahrálo skvělé počasí, které nás po celý pobyt provázelo a velmi výhodná poloha našeho apartmánu vůči bazénu.
Celkové hodnocení celé dovolené je ve výsledku dobré a to i přes velké porodní bolesti na počátku jak s CK, tak s CA samotnou. K pocitu spokojenosti hodně nahrálo skvělé počasí, které nás po celý pobyt provázelo a velmi výhodná poloha našeho apartmánu vůči bazénu.
Pláž je vzdálena cca 400-500m, dalo se v klidu dojít i s veškerým plážovým vybavením pěšo. O víkendu se na veřejné části pláže nedá najít takřka prázdné místo, v týdnu to bylo mnohem lepší. Pláže byly podle mě čisté, všude spousta mušliček, velmi pozvolný vstup do moře (ideální pro děti), občas jsme narazili i na nějakou tu rybku, kraba či medůzku. Trochu mi tam chyběl nějakej shopík s nápoji či tak...
UbytovanieByli jsme ubytováni v krajním apartmánu č.154/1 (pro 8 lidí). Kvalita ubytování je taková spartánská, není to pro někoho, kdo řeší orezlé konstrukce na balkoně nebo loupající se fasádu - takových nedostatků je tu totiž dost. Většina postelí totální divočina, z některé se během spánku kutálíte na zem, některé se pod vámi skládají, ale tak dejme tomu. Výhodou byla poloha v rámci areálku Lully - měli jsme to asi 10 kroků do bazénu - ten byl asi největším pozitivem z celého ubytka. Do obchodu to bylo relativně kousek, je tu jak klasická sámoška, tak velký vietnamský shop, kde mají opravdu všechno.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...