Maregolf Hodnotenie: 4/5
od 330 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 330 € za os.
od 129 € za os.
od 368 € za os.
od 335 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 3 hodnocení)
Klára V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cena zájezdu odpovídala
Cena zájezdu odpovídala
Pláž čistá, udržovaná.
StravaRůznorodá......každý si vybral. Snídaně byly pořád stejné, žádná změna.
UbytovanieHotel starší, vybavení starší, ale výhled na moře z postele to vše vynahradil :-)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Agáta Reichlová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkovo by som hodnotila dovolenku ako dobrú i keď s výhradami.
Celkovo by som hodnotila dovolenku ako dobrú i keď s výhradami.
Pláž a okolie boli super. Veľmi sa nám páčilo, všade bolo čisto, upratovali každý deň. More je aj pre deti prístupné, nakoľko nie je hlboká voda hneď pri vstupe do mora.
StravaStravu sme mali polpenziu a bufetové. Raňajky kontinentálne takže každé ráno to isté ale dalo sa vybrať. Večera takisto na výber a kto má rád ryby tak si prišiel na svoje. Nápoje sme nemali v cene ale ponúkali. Fľaša minerálky 3,- Eur ale keď ste to nevypili odložili na ďalší deň do chladničky a na druhý deň Vám ho priniesli.
UbytovanieBoli sme ubytovaní v hotely Minicaravelle. Izbu sme mali na prízemí s výhľadom síce na more, ale nakoľko sme boli ubytovaný na prízemí tak sme mali akurát tak výhľad na parkovisko čo nebolo dvakrát super, lebo vkuse tam parkovali alebo preparkovávali autá a pod. Podľa našej mienky by vôbec nemali ubytovávať na prízemí v tomto hotely skôr tak na poschodiach. Prízemie by mali využívať skôr na technické miestnosti. Spomeniem ešte, že každé ráno vyvážali smeti, ktoré sme mali tiež hneď vedľa balkóna, takže budíček ráno o 6-ej. Čo sa týka vnútorného vybavenia izby tak to sa dalo, čo by som podotkla tak kúpeľňa.... bola taká malinká a zaprataná, že dvere sa nedali celkom otvoriť, takže tučnejší človek by nemal šancu sa dostať do vnútra. Upratovali každý deň a personál bol ústretový.
SlužbySlužby hotela sme veľmi nevyužívali.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Klára V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cena zájezdu odpovídala
Cena zájezdu odpovídala
Pláž čistá, udržovaná.
StravaRůznorodá......každý si vybral. Snídaně byly pořád stejné, žádná změna.
UbytovanieHotel starší, vybavení starší, ale výhled na moře z postele to vše vynahradil :-)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Agáta Reichlová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkovo by som hodnotila dovolenku ako dobrú i keď s výhradami.
Celkovo by som hodnotila dovolenku ako dobrú i keď s výhradami.
Pláž a okolie boli super. Veľmi sa nám páčilo, všade bolo čisto, upratovali každý deň. More je aj pre deti prístupné, nakoľko nie je hlboká voda hneď pri vstupe do mora.
StravaStravu sme mali polpenziu a bufetové. Raňajky kontinentálne takže každé ráno to isté ale dalo sa vybrať. Večera takisto na výber a kto má rád ryby tak si prišiel na svoje. Nápoje sme nemali v cene ale ponúkali. Fľaša minerálky 3,- Eur ale keď ste to nevypili odložili na ďalší deň do chladničky a na druhý deň Vám ho priniesli.
UbytovanieBoli sme ubytovaní v hotely Minicaravelle. Izbu sme mali na prízemí s výhľadom síce na more, ale nakoľko sme boli ubytovaný na prízemí tak sme mali akurát tak výhľad na parkovisko čo nebolo dvakrát super, lebo vkuse tam parkovali alebo preparkovávali autá a pod. Podľa našej mienky by vôbec nemali ubytovávať na prízemí v tomto hotely skôr tak na poschodiach. Prízemie by mali využívať skôr na technické miestnosti. Spomeniem ešte, že každé ráno vyvážali smeti, ktoré sme mali tiež hneď vedľa balkóna, takže budíček ráno o 6-ej. Čo sa týka vnútorného vybavenia izby tak to sa dalo, čo by som podotkla tak kúpeľňa.... bola taká malinká a zaprataná, že dvere sa nedali celkom otvoriť, takže tučnejší človek by nemal šancu sa dostať do vnútra. Upratovali každý deň a personál bol ústretový.
SlužbySlužby hotela sme veľmi nevyužívali.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.