Petr Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělá dovolená,i když trochu dražší ale skvělá.
Skvělá dovolená,i když trochu dražší ale skvělá.
Pláž také bez chyby,přístup přímo z hotelu ,čistá ,nepřeplněná.Jenom na potápění moc vhodná není,ale kvůli tomu jsme tam nejeli,takže spokojenost.
StravaStrava je v Itálii všude na vysoké úrovni,takže velká spokojenost.
UbytovaniePokoj a balkón byly poněkud menší ,pro 2 možná,my jsme byli 3 za plnou cenu a místa bylo málo.
SlužbySlužby na hotelu byli perfektní,ať beru uklid,jídlo,bar ,bazén čistý,vše ok.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
