Camping Village Vela Blu Hodnotenie: 3/5
od 129 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 129 € za os.
od 205 € za os.
od 369 € za os.
od 555 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 2 hodnocení)
Radka Havelková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám vydařila. Postaráno bylo o nás dobře.
Dovolená se nám vydařila. Postaráno bylo o nás dobře.
Pláž byla čistá vadilo nám že nám neustále stahovali naše slunečníky, že je tam nemůžeme mít. Voda jak kdy někdy hodně řas. Potápět se nedalo.
StravaVlastní
UbytovanieUbytování bylo slušné až na okno které nešlo zavřít. I když jsem to hlásila nikdo s tím nic nedělal.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)
Jiřina O.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zájezd jsem kupovala na poslední chvíli, vědoma si, že už není moc na výběr. Hlavní požadavky, které jsem očekávala byly celkem splněny. Mapka, kterou jsem si vytiskla z int.stránek (pro jistotu-máme přece GPS) nám
vůbec nepomohla, GPS také ne. To nás dost zdrželo. Na recepci nás přivítali mile. Byli ochotní a mohla jsem se s nimi domluvit dobře německy.
Zájezd jsem kupovala na poslední chvíli, vědoma si, že už není moc na výběr. Hlavní požadavky, které jsem očekávala byly celkem splněny. Mapka, kterou jsem si vytiskla z int.stránek (pro jistotu-máme přece GPS) nám
vůbec nepomohla, GPS také ne. To nás dost zdrželo. Na recepci nás přivítali mile. Byli ochotní a mohla jsem se s nimi domluvit dobře německy.
Od hotelu na pláž bylo jen pár minut chůze. Pláž byla udržovaná, možnost osprchovat se. K dispozici slunečníky s lehátky. O víkendu bylo návštěvníků více, během týdne méně. Trochu nám vadilo neustálé obtěžování plážových prodejců zboží a služeb,ačkoli tabule na okraji pláže toto zakazuje. Voda teplá, příjemná a poměrně čistá.
StravaStravovali jsme se formou polopenze. Snídaně byly každý den naprosto stejné, různou formu úpravy vajec jsme si hradili zvlášť. Myslím, že trocha obměny by neškodila. Ochutnali jsme několikrát i pizzu a těstoviny z protější restaurace a byly moc dobré. V různých okolních márketech se dá celkem levně nakoupit a to především nápoje, Když si k ním přikoupíte do chladící tašky led, máte na celý den o levný pitný režim postaráno.Večeře jsme objednávali vždy den dopředu. Mně osobně nabídka vyhovovala, pánové by uvítali více masa. Pivo nám moc nechutnalo, ale víno bylo moc dobré. Šampaňské se podávalo ráno k snídani, na to opravdu nejsme zvyklí, dali bychom si ho raději večer. Také bychom uvítali možnost dát si večer kávu.
UbytovanieNáš pokoj v druhém patře byl pro tři dospělé lidi poměrně malý. Na malém balkoně byla jen jedna židle a sušit zde osušky, ručníky a plavky tří dospělých lidí šlo dost těžko. Úklid a výměna ručníků probíhala každý den, ne tak už doplnění mýdla a šamponů. Z počátku jsme měli problém s klimatizací, po urgencích na recepci byl odstraněn.
SlužbyPerzonál byl ochotný, trochu nám vadilo fungování wi-fi (bylo dosti omezené). Prostory hotelu a okolí bazénu bylo udržováno v čistotě.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Jiřina O.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zájezd jsem kupovala na poslední chvíli, vědoma si, že už není moc na výběr. Hlavní požadavky, které jsem očekávala byly celkem splněny. Mapka, kterou jsem si vytiskla z int.stránek (pro jistotu-máme přece GPS) nám
vůbec nepomohla, GPS také ne. To nás dost zdrželo. Na recepci nás přivítali mile. Byli ochotní a mohla jsem se s nimi domluvit dobře německy.
Zájezd jsem kupovala na poslední chvíli, vědoma si, že už není moc na výběr. Hlavní požadavky, které jsem očekávala byly celkem splněny. Mapka, kterou jsem si vytiskla z int.stránek (pro jistotu-máme přece GPS) nám
vůbec nepomohla, GPS také ne. To nás dost zdrželo. Na recepci nás přivítali mile. Byli ochotní a mohla jsem se s nimi domluvit dobře německy.
Od hotelu na pláž bylo jen pár minut chůze. Pláž byla udržovaná, možnost osprchovat se. K dispozici slunečníky s lehátky. O víkendu bylo návštěvníků více, během týdne méně. Trochu nám vadilo neustálé obtěžování plážových prodejců zboží a služeb,ačkoli tabule na okraji pláže toto zakazuje. Voda teplá, příjemná a poměrně čistá.
StravaStravovali jsme se formou polopenze. Snídaně byly každý den naprosto stejné, různou formu úpravy vajec jsme si hradili zvlášť. Myslím, že trocha obměny by neškodila. Ochutnali jsme několikrát i pizzu a těstoviny z protější restaurace a byly moc dobré. V různých okolních márketech se dá celkem levně nakoupit a to především nápoje, Když si k ním přikoupíte do chladící tašky led, máte na celý den o levný pitný režim postaráno.Večeře jsme objednávali vždy den dopředu. Mně osobně nabídka vyhovovala, pánové by uvítali více masa. Pivo nám moc nechutnalo, ale víno bylo moc dobré. Šampaňské se podávalo ráno k snídani, na to opravdu nejsme zvyklí, dali bychom si ho raději večer. Také bychom uvítali možnost dát si večer kávu.
UbytovanieNáš pokoj v druhém patře byl pro tři dospělé lidi poměrně malý. Na malém balkoně byla jen jedna židle a sušit zde osušky, ručníky a plavky tří dospělých lidí šlo dost těžko. Úklid a výměna ručníků probíhala každý den, ne tak už doplnění mýdla a šamponů. Z počátku jsme měli problém s klimatizací, po urgencích na recepci byl odstraněn.
SlužbyPerzonál byl ochotný, trochu nám vadilo fungování wi-fi (bylo dosti omezené). Prostory hotelu a okolí bazénu bylo udržováno v čistotě.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Radka Havelková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám vydařila. Postaráno bylo o nás dobře.
Dovolená se nám vydařila. Postaráno bylo o nás dobře.
Pláž byla čistá vadilo nám že nám neustále stahovali naše slunečníky, že je tam nemůžeme mít. Voda jak kdy někdy hodně řas. Potápět se nedalo.
StravaVlastní
UbytovanieUbytování bylo slušné až na okno které nešlo zavřít. I když jsem to hlásila nikdo s tím nic nedělal.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...