Park Hotel Folgarida Hodnotenie: 4/5
od 253 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 253 € za os.
od 493 € za os.
od 260 € za os.
od 262 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)
Michal Mrva
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lyžování výborné, ubytování strašné, počasí výborné, cesta dlouhá.
Lyžování výborné, ubytování strašné, počasí výborné, cesta dlouhá.
Ubytování hrůzné, ložnice pro 4 lidi nemohla splňovat jakoukoli hygienickou normu, rozměry byly o něco málo větší než paneláková šatna, pokud se někdo v noci otočil na posteli, otřásla se celá konstrukce a všichni se probudili. Topení zabezpečoval přímotop, který neustále spínal a vypínal a vylučoval možnost spaní. Druhá ložnice pro dva lidi pro změnu už měla rozměr malé ložnice, pro změnu tam nebylo topení, takže se spalo ve svetrech, citlivějším lidem doporučuji lyžařskou výbavu na noc. Bohužel jsme se pokusili zapojit vlastní slabý přímotop, což způsobilo vyhození hlavního jističe ve sklepě. Sklep připomínal pitevnu z hororu. Druhý den jsme udělali podobnou chybu a pustili dva fény zároveň. Vše se opakovalo, vyhozený jistič byl až v pitevně....... Apartmán zcela postrádal jakýkoli prostor pro sušení věcí po lyžování. Jedna koupelna s jedním záchodem pro inzerovaných 8 lidí působí zejména po ránu velmi komicky. Závěr: z venku to nevypadalo špatně...........
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)
Filtrovať recenzie
Michal Mrva
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lyžování výborné, ubytování strašné, počasí výborné, cesta dlouhá.
Lyžování výborné, ubytování strašné, počasí výborné, cesta dlouhá.
Ubytování hrůzné, ložnice pro 4 lidi nemohla splňovat jakoukoli hygienickou normu, rozměry byly o něco málo větší než paneláková šatna, pokud se někdo v noci otočil na posteli, otřásla se celá konstrukce a všichni se probudili. Topení zabezpečoval přímotop, který neustále spínal a vypínal a vylučoval možnost spaní. Druhá ložnice pro dva lidi pro změnu už měla rozměr malé ložnice, pro změnu tam nebylo topení, takže se spalo ve svetrech, citlivějším lidem doporučuji lyžařskou výbavu na noc. Bohužel jsme se pokusili zapojit vlastní slabý přímotop, což způsobilo vyhození hlavního jističe ve sklepě. Sklep připomínal pitevnu z hororu. Druhý den jsme udělali podobnou chybu a pustili dva fény zároveň. Vše se opakovalo, vyhozený jistič byl až v pitevně....... Apartmán zcela postrádal jakýkoli prostor pro sušení věcí po lyžování. Jedna koupelna s jedním záchodem pro inzerovaných 8 lidí působí zejména po ránu velmi komicky. Závěr: z venku to nevypadalo špatně...........
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (10) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.