Hotel CASA EL MARE

Hodnotenie: /5

Taliansko, Lignano, Lignano Sabbiadoro

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 79 462

Poloha

Apartmánový dom Casa Del Mare sa nachádza v centre letoviska Lignano Sabbiadoro vo vzdialenosti cca 30 m od piesočnatej pláže. Lignano Sabbiadoro je veľmi živé stredisko, ponúka zábavu, rušný nočný život, pobrežnú promenádu ​​sa spústy reštaurácií, barov, obchodov, minimarketov, 6 vodných parkov pre deti: Aquasplash, Gulliverlandia, I Gommosi, Parco Junior, Lunapark Strabilia, ZOO Puntaverd. Vzdialenosť z Bratislavy je 610 km.

Vybavenie

Hosťom je k dispozícii recepcia, výťah a parkovisko.

Ubytovanie

Ubytovanie je možné v apartmánoch alebo štúdií. Štúdio pre 3 osoby (jedna miestnosť) - sú vybavené obývacou miestnosťou s kuchynským kútom as dvoma či tromi rozkladacími lôžkami, kúpeľňou (sprcha, WC), klimatizáciou, tv, mikrovlnnou rúrou. Apartmán pre 4 osoby (dve miestnosti) - majú samostatnú spálňu s troma lôžkami, obývacia miestnosť s kuchynským kútom s jedným rozkladacím lôžkom, kúpeľňu (sprcha, WC), klimatizáciu, tv, mikrovlnnou troubu.Na vyžiadanie je možné zabezpečiť detskú postieľku (za príplatok ). Na otázku je možnosť pobyt aj s domácim miláčikom s hmostnosť do 20 kg (za príplatok cca 30 euro / pobyt).

Strava

Ubytovanie je bez stravy s možnosti vlastného varenia. Odporúčame návštevu miestnych vyhlášencých reštaurácií a pizzérií.

Služby

Hostia môžu využívať služby recepcie a parkovisko. Na jednu ubytovaciu jednotku je k dispozícii jedno parkovacie miesto.

Služby za poplatek

klimatizácia, detská postieľka, pobyt so zvieraťom

Pláž

Cez 8 km dlhá piesočná pláž sa nachádza cca 30 m od budovy. V stredisku Lignano sa nachádza veľké množstvo udržiavaných pláží rozdelených do 19 pomenovaných časti - ako sú pláž Krab (nachádza kúsok od lagúny Marano a ponúka nádherný pohľad na starý maják a na lagúnu), Veľryba (jedna z exkluzívnych pláží, veľké biele slnečníky a veľké rozostupy slnečníkov), Slnečná pláž (pláž s priestrannou terasou na relaxáciu, kde si môžete vychutnať výbornú kuchyňu), Čajka (vybavená pre fajčiarov, každý slnečník má popolník) a mnoho ďalších. Na pláži si môžete rezervovať plážový servis - ležadlá a slnečníky. Ceny plážového servisu sa líšia od druhu pláže. Ďalej sú ceny za servis rozlišované podľa počtu radov slnečníkov k moru. Prvého radu od mora sú oveľa drahšie ako radu posledný. Dôležitým faktorom je tiež hlavné a vedľajšie sezóna.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 30 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 100 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Chladnička Chladnička áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 14 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December