Hotel CASA EL MARE

Taliansko-Lignano-Lignano Sabbiadoro

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 79 462

Poloha

Apartmánový dom Casa Del Mare sa nachádza v centre letoviska Lignano Sabbiadoro vo vzdialenosti cca 30 m od piesočnatej pláže. Lignano Sabbiadoro je veľmi živé stredisko, ponúka zábavu, rušný nočný život, pobrežnú promenádu ​​sa spústy reštaurácií, barov, obchodov, minimarketov, 6 vodných parkov pre deti: Aquasplash, Gulliverlandia, I Gommosi, Parco Junior, Lunapark Strabilia, ZOO Puntaverd. Vzdialenosť z Bratislavy je 610 km.

Vybavenie

Hosťom je k dispozícii recepcia, výťah a parkovisko.

Ubytovanie

Ubytovanie je možné v apartmánoch alebo štúdií. Štúdio pre 3 osoby (jedna miestnosť) - sú vybavené obývacou miestnosťou s kuchynským kútom as dvoma či tromi rozkladacími lôžkami, kúpeľňou (sprcha, WC), klimatizáciou, tv, mikrovlnnou rúrou. Apartmán pre 4 osoby (dve miestnosti) - majú samostatnú spálňu s troma lôžkami, obývacia miestnosť s kuchynským kútom s jedným rozkladacím lôžkom, kúpeľňu (sprcha, WC), klimatizáciu, tv, mikrovlnnou troubu.Na vyžiadanie je možné zabezpečiť detskú postieľku (za príplatok ). Na otázku je možnosť pobyt aj s domácim miláčikom s hmostnosť do 20 kg (za príplatok cca 30 euro / pobyt).

Strava

Ubytovanie je bez stravy s možnosti vlastného varenia. Odporúčame návštevu miestnych vyhlášencých reštaurácií a pizzérií.

Služby

Hostia môžu využívať služby recepcie a parkovisko. Na jednu ubytovaciu jednotku je k dispozícii jedno parkovacie miesto.

Služby za poplatek

klimatizácia, detská postieľka, pobyt so zvieraťom

Pláž

Cez 8 km dlhá piesočná pláž sa nachádza cca 30 m od budovy. V stredisku Lignano sa nachádza veľké množstvo udržiavaných pláží rozdelených do 19 pomenovaných časti - ako sú pláž Krab (nachádza kúsok od lagúny Marano a ponúka nádherný pohľad na starý maják a na lagúnu), Veľryba (jedna z exkluzívnych pláží, veľké biele slnečníky a veľké rozostupy slnečníkov), Slnečná pláž (pláž s priestrannou terasou na relaxáciu, kde si môžete vychutnať výbornú kuchyňu), Čajka (vybavená pre fajčiarov, každý slnečník má popolník) a mnoho ďalších. Na pláži si môžete rezervovať plážový servis - ležadlá a slnečníky. Ceny plážového servisu sa líšia od druhu pláže. Ďalej sú ceny za servis rozlišované podľa počtu radov slnečníkov k moru. Prvého radu od mora sú oveľa drahšie ako radu posledný. Dôležitým faktorom je tiež hlavné a vedľajšie sezóna.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 30 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 100 m
 • Klimatizácia áno
 • Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Chladnička áno

Destinácia

Popis

Lignano je tradične veľmi obľúbeným a využívaným letoviskom pre letnú dovolenku, a to dokonca už cez 30. rokov. Veľká časť klientely je nemecky hovoriaca, čo nie je vzhľadom k malej vzdialenosti od rakúskych a nemeckých hraníc veľkým prekvapením. Ako klasické turistické sídlo Stredomoria ponúka i Lignano svojím náštevníkom širokú paletu aktivít a vyžitia. Klasikou je odpoledné brúzdanie obchodíkmi, butikmi a trhmi (tie najväčšie tu bývajú každý pondelok), posedávanie v kaviarňach či baroch poprípade ochutnávanie typických špecialít miestnej kuchyne v niektorej z množstva reštaurácií. Bez týchto vecí si málokto dokážeme predstaviť našu letnú prímorskú dovolenku. Lignano však ponúka omnoho viac. Nájdete tu bohaté športové vyžitie, od klasického volejbalu, fotbalu či tenisu môžete prejsť k cyklistike či in-line korčuľovaniu. Nielen deti iste nadchne miestny aquapark alebo zoologická záhrada, rovnako ako zábavné parky. Mladých náštevníkov iste potešia diskotéky, ktorých sa v centru mesta nachádza veľké množstvo.

Samotné letovisko je rozdelené na niekoľko častí, z ktorých najväčšou sú tri. Pokojná Lignano Riviera s rodinnými domčekami a vilkami dostane svojich náštevníkov do úzkeho kontaktu s prírodou, keďže je porkytá hustým borovicovím porastom. V týchto miestach nájdete termálne kúpele, zoologickú záhradu či golfové ihrisko. Lignano Riviera je ideálnym miestom pre pokojnú a ničím nerušnú dovolenku. Na druhej strane poskytuje živá lignano Sabbiadoro ako turistické centrum množstvo zábavy spojené s diskotékami, reštauráciami a nápupnou promenádou. V tejto časti nájdete taktiež množstvo atrakcií, napríklad aquapark, lunapark, detský park Gulliverlandia, kavárium či minigolf. Do tretice je tu elegantní Lignano Pineta slúžiaci skôr ako rezidenční časť. Toto kúzelné miesto je taktiež prerastené borovicami a nájdete tu hlavne obytné zóny pozostávajúce z viliek, apartmánových domčekov a hotelov. Avšak ani tu nie je núdza o promenádu či reštauráciu.

Čo sa týka ubytovania, môžete sa zabývať v luxusných rezidenciách s bazénmi či v elegantných hoteloch, rovnako ako v apartmánoch či radových vilkách v zeleni alebo dokonca v samostatných apartmánoch priamo u pláže.
Čo sa týka pláží, tie sa tu tiahnu v dĺžke celých osem kilometrov. Ako to na Benátskej riviére býva, sú i miestne pláže piesočnaté a ponúkajú bezpečný pozvoľný vstup do mora. Samozrejmostí tu sú sprchy a toalety, rovnako ako niekoˇko ihrisiek pre plážové hry či bary pre rýchle občerstvenie a osvieženie v parnom dni.
 • Vzdialenosť od pláže 30 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 100 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 26 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December