Mária K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dobre organizovaná dovolenka, náročná na chôdzu a čas, v krátkom čase veľa videného
dobre organizovaná dovolenka, náročná na chôdzu a čas, v krátkom čase veľa videného
najslabší článok dovolenky: mali sme len raňajky - chlieb len toustový, žiadne iné pečivo, žiadna zelenina, žiadne ovocie, niekoľko koliesok polosuchej salámy pre všetkých, teplé jedlo - volské oko, párky a tretí deň nebola žiadna ponuka, často a dlho prázdne taniere s ponukou . Ale hladná som nebola, dalo sa vybrať, len mám už inú predstavu o ponuke.
Ubytovanievstup do hotela netypický, chladný personál, ináč ubytovanie v izbe na dobrej úrovni,
Službynepoužila som iné služby
Bola táto recenzia užitočná? (11) (0)
