Ján Cibere
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
som naozaj velmi-velmi-velmi spokojny ale najviac som spokojny s pristupom vaśej ck a jej zamestnancov,konkretne p.Vanekovej vśetkym VAM VELMI DAKUJEM.
som naozaj velmi-velmi-velmi spokojny ale najviac som spokojny s pristupom vaśej ck a jej zamestnancov,konkretne p.Vanekovej vśetkym VAM VELMI DAKUJEM.
Bohato vybavene śvedske stoly,skutoćne velmi bohato a rozmanito,pri tom ako sa śpini v tejto dobe na Rusko tak aź na neuverenie.
UbytovanieUprimne-nemam źiadne vyhrady.
SlužbyOd vstupu do hotela spokojnost aź na to źe som nemohol vyuźit ich internet nakolko sa mi nedal pripojit a to ani cez ich pracovnika a tak som si vyrobil mastny ućet doma.
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)










