Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Fantastické (na základe 86 hodnotení)
8. najlepšie hodnotený z 127 hotelov v Kuba
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Filtrovať recenzie
Josef B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
onicem dovolena sklamany
onicem dovolena sklamany
viborny
Ubytovanieodpovydala trem hvezdickam
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (1)
Leoš Vojtíšek
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel ***odpovídal kvalitou služeb a hlavně vybavením kategorii **. Celkově hotel neudržovaný, zařízení chátrající. Stravování all exclusive neodpovídalo, nedostatečný výběr jídla hlavně při pozdějším příchodu na oběd i večeři. To samé u nápojů. Jednotvárná jídla celých 10 dnů, z příloh pouze stále rýže a fazole, minimum masa. Personál celkem ochotný. Pěkná pláž i koupání v oceánu, nádherně čistá voda.
Hotel ***odpovídal kvalitou služeb a hlavně vybavením kategorii **. Celkově hotel neudržovaný, zařízení chátrající. Stravování all exclusive neodpovídalo, nedostatečný výběr jídla hlavně při pozdějším příchodu na oběd i večeři. To samé u nápojů. Jednotvárná jídla celých 10 dnů, z příloh pouze stále rýže a fazole, minimum masa. Personál celkem ochotný. Pěkná pláž i koupání v oceánu, nádherně čistá voda.
Viz celkové shrnutí
StravaViz celkové shrnutí
UbytovanieVelice slabé, stěží odpovídající kategorii** . Koupelna zanedbatelná, pokoj nedostatečně vybavený, spali jsme na jedné postelí.
SlužbyViz celkové shrnutí
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Ilona Doudová
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Průměrná dovolená. Očekávali jsme menší komfort, ale přesto nás to zaskočilo. Při setkání s jinými Čechy ubytovanými v jiném také 4* hotelu na Varaderu jsme se dozvěděli, že mají kvalitnější ubytování a jídlo obsahovalo také maso. Což u nás bylo 2 krát za pobyt a to jsme na něj museli stát frontu.
Průměrná dovolená. Očekávali jsme menší komfort, ale přesto nás to zaskočilo. Při setkání s jinými Čechy ubytovanými v jiném také 4* hotelu na Varaderu jsme se dozvěděli, že mají kvalitnější ubytování a jídlo obsahovalo také maso. Což u nás bylo 2 krát za pobyt a to jsme na něj museli stát frontu.
pláže krásné, dostupné, čisté
StravaAbychom měli šanci na kvalitnější stravu, objednali jsme si italskou restauraci. Jen jeden večer, ostatní bylo obsazeno. Ale jídlo bylo stejné a z masa nám bylo celou noc špatně. Nejhorší bylo, že restaurace neměla lžíce na polévku. Než se mi podařilo lžíci sehnat, byla vždy polévka studená. Jídlo bylo prakticky z 80% o smíchané zelenině z předešlých dnů. Brambory studené zamíchané v fazolích nebo něčem studeném. Veškeré jídlo bylo bez chuti, neslané, nemastné často studené. Víno k jídlu jen 3 dny. Bohatá byla nabídka ovoce a pečiva.
UbytovanieHotel vybavením a službami neodpovídá 4*. Ručníky nevyměnili ani jednou, zařízení zastaralé, zapáchalo, staré pokrývky- deky, po celou dobu netekla teplá voda a protékal WC! Reklamace neúspěšná.
SlužbyObsluha se řídila tím, zda jim dopředu dáme peníze za službu, kterou bych očekávala samozřejmě. Výměna ručníků, prostření stolu, donesení lžíce apod.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Jana Koch
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z dovolené byl skvělý. Chtělo by to v nabídkách zájezdů určitě zahrnout místa s přírodními krásami Kuby. Samozřejmě záleží i na individualitě turistů atd.
Celkový dojem z dovolené byl skvělý. Chtělo by to v nabídkách zájezdů určitě zahrnout místa s přírodními krásami Kuby. Samozřejmě záleží i na individualitě turistů atd.
Pláž byla čistá, udržovaná, lehátky s deštníky byly zdarma k dispozici v dostatečném množství. Plážové osušky byly proti záloze 20 CUC (20 Eu) vydány a měněny bez problémů. Atlantický oceán čistý, koupání luxusní. Možnosti pro šnorchlování jsou nabízeny přímo na pláži. Katamaránem Vás odvezou ke krásným útesům. Pravděpodobně, vzhledem k ročnímu období, nebylo ani příliš mnoho turistů.
StravaStrava byla naprosto v pořádku. Určitě si tam každý našel, případně najde své. Co se týče výběru tak: zelenina, zeleninové saláty, ovoce, šunka, sýry, ryby, maso kuřecí, vepřové, skopové, hovězí, mořské plody, více druhů pečiva, jogurty, jogurtové nápoje, džusy čerstvé - lisované při snídani. Jako přílohy rýže a sladké brambory. Vše ve výborné kvalitě, chutné. Zákusky výborné, zmrzlina skvělá.
UbytovanieUbytování odpovídalo ceně. Nebyl ale problém pokoj vyměnit za jiný, pokud si host přál. Pokud nejste ubytovaní v nových, moderních hotelech, tak si musíte uvědomit, že jste na Kubě, v poněkud starší výstavbě. Okolí resortu bylo ale nádherné, plné zeleně, palmy atd.
SlužbyK hotelovým službám nemám připomínky. Neměli jsme žádné problémy se domluvit, případně si něco vyřídit, nebo zařídit. Převládá angličtina.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Karel Tupec
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla bezvadná,více jsme neočekávali a byli připraveni a upozorněni CK na možné problémy.
Dovolená byla bezvadná,více jsme neočekávali a byli připraveni a upozorněni CK na možné problémy.
Moře bylo vynikající,čisté,teplé.Pláž udržovaná,bylo tam i málo lidí,tak i klidná.
StravaStrava byla velmi jednotvárná,nedostatečná a nekvalitní. Veškerá strava odpovídala stupni života na Kubě,která je velmi chudá.
UbytovanieUbytování nebylo kvalitní,ale po stížnosti v recepci vše napraveno.
SlužbyHotelové služby odpovídaly úrovni stupni hotelu a vyhovovaly.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...