Karolína S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborná dovolená, kvalitní služby, strava jednotvárná (jako ve všech hotelech při dlouhém pobytu), personál velmi příjemná a vše v hotelu probíhalo ke 100% spokojenosti.
Výborná dovolená, kvalitní služby, strava jednotvárná (jako ve všech hotelech při dlouhém pobytu), personál velmi příjemná a vše v hotelu probíhalo ke 100% spokojenosti.
Nejkrásnější pláže v okolí. Jsou udržované denně, slunečníky a lehátka v ceně. V oblasti hotelu bylo hodně mořské trávy, ale po celém pobřeží bylo mnoho dalších pláží kde se dalo šnorchlovat. Pláže mimo hotel byli taky udržovány a po celý den hlídány. Moře bylo čisté a teplé. Nic bych neměnila.
StravaStrava v hotelu byla průměrná v porovnání s naší předchozí zkušeností. Při pobytu 15 dní se zdála však jednotvárná. Hotel nabízí možnost stravovat se v jiných "restauracích". V hlavní jídelně bylo jídlo podáváno formou švédských stolů, poté tam byl 24 hodin otevřený bufet, kde nabízeli hamburger, sendviče a hranolky. Další možnost formou švédských stolů byla ještě v jedné restauraci a jedná restarace fungovala jako restaurace. Celkově kubánské jidlo bych nehodnostila jako světovou, ale hlady jsme netrpěli :-)
UbytovaniePokoj byl velmi útulný a čistý. Vybavení pokojen pro dvě osoby - dvě opravdu velké postele, lednička, trezor, balkon + základ. Každý pokoj měl vlatní terasu/balkón. Výhled byl krásny.
SlužbyV rámci all inclusiv bylo téměř vše zdarma. Platil se pouze poplatek za ručníky na pláž, za wifi připojení a za půjčení motorek. Hotel poskytuje kola k půjčení, 5 barů (včetně plážového), lehátka na pláži, směnárna a mnoho dalšího.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (6) (0)







