The Three Corners Sea Beach Resort Hodnotenie: 4/5
od 615 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 615 € za os.
od 400 € za os.
od 334 € za os.
od 389 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 1 hodnotenia)
73. najlepšie hodnotený z 104 hotelov v Marsa Alam
Jan R.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2023
Dovolená byla nenáročná a v pořádku. Hotel je nejak finančně propojen s diving centrem. A to byl kámen úrazu. Domluvil jsem si cenu za ponor a zplatil víc než chtěli. Říkali mi, že mi vrátí. Nevrátili nic a za dva dny mne šéf centra odchytl u jídla, že mu dlužím. Když se to vysvětlilo odešel. ale přišel další den zase na jídlo a že mu mám zaplatit znovu, že kdesi cosi. Když jsem odmítl tak mne stalkoval po hotelu tak dlouho, dokud jsem se hlasitě neozval. No co povídat byl to surovec. Situaci vyřešil ředitel hotelu, jenže ten člověk mne stejne na hotelu stále stalkoval a snažil se mi přiblížit. Prostě tohle nechcete na dovolené. Viděl, že jsem na dovolené sám, tak se snažil ze mne co nevíc vytřískat a nečekal, že se budu bránit v cizí zemi přesile. Až poté co jsem řekl, že zavolám policii se vyděsil majitel hotelu a situaci urovnal.
Dovolená byla nenáročná a v pořádku. Hotel je nejak finančně propojen s diving centrem. A to byl kámen úrazu. Domluvil jsem si cenu za ponor a zplatil víc než chtěli. Říkali mi, že mi vrátí. Nevrátili nic a za dva dny mne šéf centra odchytl u jídla, že mu dlužím. Když se to vysvětlilo odešel. ale přišel další den zase na jídlo a že mu mám zaplatit znovu, že kdesi cosi. Když jsem odmítl tak mne stalkoval po hotelu tak dlouho, dokud jsem se hlasitě neozval. No co povídat byl to surovec. Situaci vyřešil ředitel hotelu, jenže ten člověk mne stejne na hotelu stále stalkoval a snažil se mi přiblížit. Prostě tohle nechcete na dovolené. Viděl, že jsem na dovolené sám, tak se snažil ze mne co nevíc vytřískat a nečekal, že se budu bránit v cizí zemi přesile. Až poté co jsem řekl, že zavolám policii se vyděsil majitel hotelu a situaci urovnal.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Jan R.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2023
Dovolená byla nenáročná a v pořádku. Hotel je nejak finančně propojen s diving centrem. A to byl kámen úrazu. Domluvil jsem si cenu za ponor a zplatil víc než chtěli. Říkali mi, že mi vrátí. Nevrátili nic a za dva dny mne šéf centra odchytl u jídla, že mu dlužím. Když se to vysvětlilo odešel. ale přišel další den zase na jídlo a že mu mám zaplatit znovu, že kdesi cosi. Když jsem odmítl tak mne stalkoval po hotelu tak dlouho, dokud jsem se hlasitě neozval. No co povídat byl to surovec. Situaci vyřešil ředitel hotelu, jenže ten člověk mne stejne na hotelu stále stalkoval a snažil se mi přiblížit. Prostě tohle nechcete na dovolené. Viděl, že jsem na dovolené sám, tak se snažil ze mne co nevíc vytřískat a nečekal, že se budu bránit v cizí zemi přesile. Až poté co jsem řekl, že zavolám policii se vyděsil majitel hotelu a situaci urovnal.
Dovolená byla nenáročná a v pořádku. Hotel je nejak finančně propojen s diving centrem. A to byl kámen úrazu. Domluvil jsem si cenu za ponor a zplatil víc než chtěli. Říkali mi, že mi vrátí. Nevrátili nic a za dva dny mne šéf centra odchytl u jídla, že mu dlužím. Když se to vysvětlilo odešel. ale přišel další den zase na jídlo a že mu mám zaplatit znovu, že kdesi cosi. Když jsem odmítl tak mne stalkoval po hotelu tak dlouho, dokud jsem se hlasitě neozval. No co povídat byl to surovec. Situaci vyřešil ředitel hotelu, jenže ten člověk mne stejne na hotelu stále stalkoval a snažil se mi přiblížit. Prostě tohle nechcete na dovolené. Viděl, že jsem na dovolené sám, tak se snažil ze mne co nevíc vytřískat a nečekal, že se budu bránit v cizí zemi přesile. Až poté co jsem řekl, že zavolám policii se vyděsil majitel hotelu a situaci urovnal.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...