Hotel Hotel Selce

Hodnotenie: 3/5

Chorvátsko, Kvarner, Selce

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 53 274

Poloha

Hotel sa nachádza priamo pri mori a v centre letoviska . Vzdialenosť od centra Crikvenice je približne 4 km prechádzkou po pobrežnej promenáde . Tunajšie pláže sú štrkovité alebo s hrubším pieskom alebo betónovými platy . Najbližšia pláž je v dosahu asi 50 m od hotelov . Pred hotelom je kotvisko pre malé plavidlá .

Vybavenie

Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, aperitív bar , hotelová reštaurácia, taverna, cafe galéria Aquarius , VIP internet kútik, kaderníctvo , predajňa suvenírov a butik s odevmi . Hostia môžu využiť bezplatné parkovisko pred hotelom .

Ubytovanie

Plne klimatizovaný hotel disponuje celkom 92 dvojlôžkovými izbami s možnosťou jednej prístelky . Izby sú vybavené kúpeľňou s WC , TV / SAT , telefónom a minibarom . Časť izieb je umiestnená v manzarde , časť izieb je s balkónom orientovaným na morskú stranu.Detské ceny na prístelke platia len v sprievode 2 dospelých osôb, cena za dieťa na základnom lôžku platí v doprovode 1 dospelej osoby . Detská postieľka je k dispozícii za poplatok 6 EUR / deň .

Strava

Hotel ponúka polpenziu , ktorá zahŕňa raňajky a večere podávané formou bufetu . V cene večere sú zahrnuté rozlievané nápoje ( džús a voda ) . Raz týždenne sú podávané typické domáce špeciality . Za príplatok sa ponúka možnosť dokúpenia obedov .

Služby

Ubytovanie domácich maznáčikov nie je povolené . V okolí hotela je možné využiť stolný tenis, minigolf , tenisové kurty, ihriská na basketbal a plážový volejbal , požičovňu bicyklov a skútrov a potrieb pre vodné športy na plážach . V rámci letoviska Crikvenica možno navštíviť nočný klub , rôzne bary, casino a diskotéky . Hostia môžu využiť možnosť prenájmu trezoru na recepcii hotela . Deťom sa ponúka detské ihriská a rôzne atrakcie v okolí hotela .

Pláž

Pláže v tejto oblasti sú štrkovité , s hrubším pieskom alebo betónovými platmy . Najbližšia pláž je vzdialená asi 50 m . Ležadlá a slnečníky na plážach sa poskytujú za poplatok . Ponuky vodných športov je možné využiť za poplatok .

Zvláštnosti

Príplatok za menej než 3 noci je 20% z ceny . Je nutné overenie dostupnosti a ceny . Sú možné aj iné nástupné dni než sobota .

<Vlastné>

Výlety: Z výletov do okolia vrelo odporúčame tieto turistické ciele : Opatija ( cca 53 km ) , Rijeka ( cca 38 km ) , Pula ( cca 140 km ) , Terst - Taliansko ( cca 114 km ) , ostrov Krk ( cca 45 km ) , ostrov Cres ( cca 70 km ) , NP Plitvice ( cca 135 km ) , NP Paklenica ( cca 183 km ) a Maslenický kanál - Jesenice ( cca 170 km ) .

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 50 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 200 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Tenis Tenis áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 22 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December