Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Příjemný klid, parkování není snadné, ale dá se to vyřešit. Apartmán je čistý, ale byl postavený už dávno a zrekonstruovaný už dávno. Bazén je vždy čistý, okolí je udržované. Milý úklidový personál docházel každý den.
Příjemný klid, parkování není snadné, ale dá se to vyřešit. Apartmán je čistý, ale byl postavený už dávno a zrekonstruovaný už dávno. Bazén je vždy čistý, okolí je udržované. Milý úklidový personál docházel každý den.
Pláž je prázdná, písčitá, čistá a dojdete na ni za pár minut chůze.
UbytovanieVedle hlavní silnice, ale ne hlučné.
SlužbyUklízejí každý den. Velmi milý personál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)


