Potrebujete pomôcť?

Ozvite sa nám spôsobom, aký vám vyhovuje

Ukázať kontakty

Objavte čaro exotických destinácií

Vydajte sa na nezabudnuteľnú cestu do vysnívaného raja. Nekonečné pláže s bielym pieskom, vône exotických lahôdok, skryté svetové unikáty, pulzujúce mestá i nevšedná kultúra a zvyky - toto všetko na Vás čaká v našej ponuke!

Najobľúbenejšie lokality

Ako na exotickú prehliadku?

Exotické zájazdy sa stávajú čoraz bežnejšou formou dovolenky. S All Inclusive, môžete si urobiť dovolenku za rozumnú First alebo Last Minute cenu. Predĺžite krátke slovenské leto a v zime si zohrejete telo na pláži. Stále viac exotických destinácií sa používa na svadobné obrady a medové týždne. Zamilované páry vyberajú prevažne Maledivy, Maurícius, Varadero na Kube alebo ostrov Bora Bora. Zobrazit více

Kedy a ako si vybrať exotickú dovolenku?

Pri výbere dovolenky v exotických krajinách je potrebné počítať zo zmenami počasia, najmä počas obdobia dažďov. Pre každú krajinu je klíma odlišná a informácie o počasí vo vybranej krajine vo vašom termíne je nutné si sledovať. Ak si dovolenku vybavíte včas na First Minute , určite ušetríte a budete mať veľa na výber.

Dovolenka v Karibiku

Kubánske ostrovy, Bahamy, Dominikánska republika, Jamajka a Portoriko, ako aj menšie ostrovy Barbados a Martinik privítajú návštevníkov z celého sveta. Kto by nechcel s pohárom rumu užívať azúrové more, biele pláže a dobrú náladu miestnych obyvateľov. Teploty tu neklesnú pod dvadsať stupňov, najvyššie teploty dostiahnú 35 stupňov. Daždové obdobie je tu v jesenných mesiacoch.

Pozoruhodná Ázia a poznávacie výlety

Ázia s krásnou prírodou, starobylými pamiatkami a vynikajúcou kuchyňou je v súčasnosti najnavštevovanejším kontinentom z hľadiska exotických dovoleniek. Populárne sú hlavne Bali, Thajsko, Vietnam, Srí Lanka a Maledivy. Klíma Ázie je veľmi rozdielna vzhľadom k jej veľkosti, je veľmi dôležité nájsť si špecifiká počasia vo vami zvolenej krajine.

Kapverdy

Kapverdy sa stali hitom pre slovenských turistov, dĺžka letu 6-7 hodín je príjemná a čoskoro sa ocitnete v Africkom raji. Hotely na kilometrových plážach sú naozaj na vysokej úrovni. Priezračné more, hory a sopečné súostrovie vám poskytnú dokonalý zážitok. Milovníci surfingu a potápania si určite prídu na svoje.

Najnovšie články o cestovaní na našom blogu

Potrebujete pomôcť?

Ozvite sa nám spôsobom, aký vám vyhovuje

Ukázať kontakty