Krasne misto, hotel v palmovem hajku hned u plaze. Slabe misto je strava.
PlážVelmi hezka plaz, fungujici plazovy servis, malo lidi, tyrkysova tepla voda, moznost snorchlovani. Plazovy bar. Vyhodou je v teto casti Zanzibaru i maly odliv ( v radech metru), takze je mozno se koupat cely den.
StravaStravovani je slabe misto tohoto hotelu- pozitivum je, ze jite primo u plaze, jste stale venku, na plazi ma hotel i moc pekny bar, mezi 17. a 19. hodinou ma happy hour. Ovsem snidane jsou velmi nepestre, jedine, co neni na limitovany pridel, je chleb, vse ostatni poskytovano jen v malych davkach - ovoce, jedno minimaslicko a minidzem na osobu apod. Muzete si objednat vejce nebo palacinky- ty byly dobre, davaly jsme si opakovane.
UbytovanieHezky hotel, jednodussi, clovek je stale v prirode- kolem palmy a kvetiny, hned u krasne plaze. Vybaveni pokoju by sneslo renovaci a trochu udrzby.
SlužbyPersonal nebyl moc ochotny a vstricny, problematicky fungovala wifi ( jen v restauraci, kazdy den nove heslo, slaby signal, fungovala jen nekdy). Uklid pokoje na slusne urovni, ale celkove nic nadstandardniho. Jde o hotel stredni kategorie
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate