Barkston Garden Hotel Kensington Hodnotenie: 3/5 Veľká Británia, Londýn
Jiří Neumann
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Jiří Neumann
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Libor Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 725 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jinak tedy je dost matoucí když vytisknete a dáte odkaz kde na Google je označena cesta z hotelu k zastávce a potom zjistite že to jede o kus dál z jiné..
Jinak tedy je dost matoucí když vytisknete a dáte odkaz kde na Google je označena cesta z hotelu k zastávce a potom zjistite že to jede o kus dál z jiné..
Snídaně v pohodě, byl menší výběr ale tak sme najedli
UbytovaniePokoj nebyl čistý, špinavý koberec, záclony špinavé a v koupelně ve sprchovým koutě byly dlaždicky také špinavé, ucpané umyvadlo
SlužbyNijak sme služby využili tak že nevíme jaké služby nabízeli
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Irena Ž.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená velmi pekna
Dovolená velmi pekna
Strava v hotelu výborná; velký výběr všeho.V okolí spousta restauraci a možností zakoupení potravin.
UbytovanieHotel dobře vybaveny,pokoje pěkné,čisté.Spolecne prostory a výtah by snesl rekonstrukci,ale co jsme potřebovali jsme měli.Vse fungovalo k naši spokojenosti.Hotel na skvělém místě.
SlužbySlužby hotelu výborné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 990 € za os.
Klára Levá
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Katastrofální zastaralý a neudržovaný hotel. Hodně ošklivý pokoj, který už chátrá pár let. Z postele nás bolelo záda a i krk tak, že jsem si musel dojít k fyzioterapeutce. Postel bylajen matrace na dvouch plosinach které se rozdělovali a jsou spíš součástí nějakého jiného nábytku. Televize byla na zdi a nešla natočit na postel a byla nakrivo pod jedním šroubem, který to už chtěl vzdát. Okno netesnilo a pořád tlouklo a bylo to, jako kdyby celou noc někdo klepal a budilo nás to. Dveře absolutně netesnily, takže rozhovory lidi na chodbě se odehrávali jakoby u nás v pokoji. Dal nehodlám ztrácet čas recenzi a tuhle hroznou zkušenost s Vasi CK. Za 11500tis na 3 noci ohyzdnost a sprostost. Vás nikde doporučovat nebudu.!Pechánek, Levá
Katastrofální zastaralý a neudržovaný hotel. Hodně ošklivý pokoj, který už chátrá pár let. Z postele nás bolelo záda a i krk tak, že jsem si musel dojít k fyzioterapeutce. Postel bylajen matrace na dvouch plosinach které se rozdělovali a jsou spíš součástí nějakého jiného nábytku. Televize byla na zdi a nešla natočit na postel a byla nakrivo pod jedním šroubem, který to už chtěl vzdát. Okno netesnilo a pořád tlouklo a bylo to, jako kdyby celou noc někdo klepal a budilo nás to. Dveře absolutně netesnily, takže rozhovory lidi na chodbě se odehrávali jakoby u nás v pokoji. Dal nehodlám ztrácet čas recenzi a tuhle hroznou zkušenost s Vasi CK. Za 11500tis na 3 noci ohyzdnost a sprostost. Vás nikde doporučovat nebudu.!Pechánek, Levá
Jan T.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 819 € za os.
Bedřich B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 733 € za os.
Eva Ťoupalíková
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kristina Váňová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
snídaně - celkem příjemné překvapení (možnost výběru namísto tradiční kontinentální)
Ubytovanieodpovídající
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lucie Zawadzká
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Blanka Obršliková
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemný hotel v pěkném klidném prostředí. Pokoje jsou sice malé, ale plně vyhovující. Celkově spokojenost.
Příjemný hotel v pěkném klidném prostředí. Pokoje jsou sice malé, ale plně vyhovující. Celkově spokojenost.
Výborné snídaně, velký výběr.
UbytovaniePříjemný hotel, nově zrekonstruované sociální zařízení na pokojích, denní výměna ručníků a úklid. Ochotný personál. Na pokoji k dispozici kávovar včetně kávových kapslí, fén, usb nabíječka na mobil.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování v pořádku. Recepce hezká, poté malé vyděšení díky velmi ošklivé chodbě, ale pokoj jsme měli superior (4. patro) a ten byl krásný. Malý, opravený, koupelna opravená, na pokoji set pro přípravu kávy.
Ubytování v pořádku. Recepce hezká, poté malé vyděšení díky velmi ošklivé chodbě, ale pokoj jsme měli superior (4. patro) a ten byl krásný. Malý, opravený, koupelna opravená, na pokoji set pro přípravu kávy.
Bez pláže. :)
StravaKlasická anglická snídaně, toasty, marmelády, müsli. Absence čerstvé zeleniny a ovoce. Káva, čaj, džusy.
UbytovaniePersonál příjemný, ochotný pomoci. Dále viz výše.
SlužbyPrvní den nefungoval výtah - opraveno.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 821 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 375 € za os.
Eva U.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Martina Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená v Londýně byla super
Dovolená v Londýně byla super
Snídaně byla výborná
UbytovanieUbytování bylo dobré
SlužbyOchotný personál
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tereza Kovářová
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naše dovolená byla super ,ale ubytování bylo špatné.
Naše dovolená byla super ,ale ubytování bylo špatné.
Chápu,že to bylo levné a měli jsme to pouze se snídaní,ale aspoň ta snídaně by mohla být trochu lepší. Dostali jsme na výběr je lupínky a toustový chléb ,který jsme si mohli namazat máslem nebo marmeládou.
UbytovanieNa oko pokoj byl pěkný ,ale absolutně jsem nečekala škvíry v oknech.Byla v pokoji strašná zima. A nemluvím o tom,jak záchod nešel kolikrát spláchnout a voda ve sprše nešla pořádně naštelovat.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 782 € za os.
Anna Babčanová
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naprostá spokojenost. Ani na letišti tak ani v hotelu nebyl jakýkoliv problém. Určitě doporučujeme.
Naprostá spokojenost. Ani na letišti tak ani v hotelu nebyl jakýkoliv problém. Určitě doporučujeme.
Nadmíru jsme byly spokojené s velmi bohatou anglickou snídaní.
UbytovanieUbytování bylo moderně zařízené a čisté. Pokoje byly menší , ale zařízení bylo naprosto dostačující (manželská postel, šatník, televizor a vlastní koupelna).
SlužbyPersonál byl velmi obětavý a vstřícný. Vše, co bylo potřeba nám vysvětlily na recepci hotelu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Andrea Lapáčková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Už bychom tam nejeli, nikde se dopředu nepsalo, že hotel je umístěn v černošském ghettu!
Všude kolem jen bezdomovci, narkomani a žebráci, navíc jsme byli široko daleko jediní běloši, takže jsme tam byli tak trochu za exoty, po setmění jsme raději nevycházeli z hotelu....
Už bychom tam nejeli, nikde se dopředu nepsalo, že hotel je umístěn v černošském ghettu!
Všude kolem jen bezdomovci, narkomani a žebráci, navíc jsme byli široko daleko jediní běloši, takže jsme tam byli tak trochu za exoty, po setmění jsme raději nevycházeli z hotelu....
Každý den jsme dostali 1 snídaňový balíček na osobu, který obsahoval - 1x croissant, 1x mini máslo, 1x mini marmeládu, 1x mini džus (50ml), 1x mini mléko a instantni kaši...toť vše, každý den to stejné, nevím co rozdávají lidem, kteří trpí cukrovkou???
UbytovanieNefungovala klimatizace, bylo rozbité prkénko na wc, nejezdilo slibované metro od hotelu do centra....závady na pokoji jsme nahlásili na recepci hotelu, ale nikdo nepřišel na opravu....
Vedle hotelu je z jedné strany rušná dálnice a z druhé staveniště, všude je hluk...
Jediná výhoda-24h recepce-přijeli jsme ve 2 ráno a byli jsme bez problému ubytovaní, jinak nic moc...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petra Petroneli
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Z dovolené jsem byla nadšená, cesta z letiště do hotelu byla pohodlná a neměla jsem jediný problém .Diky pokynum které mi poslala CA.
Z dovolené jsem byla nadšená, cesta z letiště do hotelu byla pohodlná a neměla jsem jediný problém .Diky pokynum které mi poslala CA.
S kvalitou ubytování jsem byla naprosto spokojena .Nic mi nechybělo .????
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Emese Dr. Pupek
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lucie R.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel čistý, standardní služby, snídaně průšvih ...
Hotel čistý, standardní služby, snídaně průšvih ...
Velmi chudé snídaně - toast, sýr, marmeláda, čaj, káva. Denně stejné. Možnost připlatit si anglickou snídani za 5 liber.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 615 € za os.