Wedgewood Hodnotenie: 2/5 Veľká Británia, Londýn
Emese Dr. Pupek
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Emese Dr. Pupek
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jiří Šmejkal
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
potřebovali jsme letenky a hotel dle svých priorit, v pohodě
potřebovali jsme letenky a hotel dle svých priorit, v pohodě
očekávaná jednoduchá, v pohodě snídaně
Ubytovaniepokoj ok, ale byl vedle dveří od výtahu do chodby - nepromazáno, a přespříliš napjatá pružina - bouchaly v noci ... nahlásil, nereagovali
Službymohli být přátelštější, kromě těch dveří ok
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Eva Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Služby cestovky bez připomínek. Vše klaplo (časy odletů, letiště, adresa ubytování)
Služby cestovky bez připomínek. Vše klaplo (časy odletů, letiště, adresa ubytování)
Byla inzerovaná snídaně evropská nebo anglického stylu. O anglické snídani personál nic nevěděl a nevím, v jaké evropské zemi se podává tak ubohá snídaně. Kafe, malá bagetka, máslo, med, marmeláda. Stoly byly zakryty děravými igelitovými ubrusy a zeď starými prostěradly.
UbytovanieNic horšího jse ještě nezažila, špína, plíseň, nepříjemný personál, miniaturní pokoj, Chyběly už jenom štěnice. V inzerovaném hotelu byl vyfocen úplně jiný pokoj, než byl skutečný.
Službyžádné, snažili jsme se brzy ráno hotel opustit a co nejdéle přijít. Nečekali jsme konfort, protože jsme si vybrali hotel nižší kategorie, ale takovou špínu jsem již dlouho nezažila.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 776 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krasne okoli hotelu, Anglie je top.
Krasne okoli hotelu, Anglie je top.
Mimo hotel vyborna.
UbytovaniePo vymene dobre;)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Hana Vernerová
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Informace ohledně zastávky a odjezdu autobusů z letiště Stansted byli nedostačující. Příště by chtělo lépe nevést klienty kam jít. Při odjezdu zpět na letiště z Viktorie neseděli odjezdy autobusú ,kdybychom nepřišli o 40 minut dříve na letiště se včas nedostaneme.
Informace ohledně zastávky a odjezdu autobusů z letiště Stansted byli nedostačující. Příště by chtělo lépe nevést klienty kam jít. Při odjezdu zpět na letiště z Viktorie neseděli odjezdy autobusú ,kdybychom nepřišli o 40 minut dříve na letiště se včas nedostaneme.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jitka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel je jednodušší, levnější a to odpovídá i kvalitě ubytování.
Hotel je jednodušší, levnější a to odpovídá i kvalitě ubytování.
Hotel nabízí jen snídaně, ale tak skromnou nabídku jsme opravdu nečekali. Toust - bílý, tmavý; máslo, marmelády a med. 2 druhy cornflaků a ovesné vločky. A to bylo vše. Kafe, čaj a jablečný a pomerančový džus. Rozhodně zapomeňte na klasickou anglickou snídani.
UbytovanieTak neuvěřitelně miniaturní pokoj jsem v životě neviděla. Na šířku měl 2 metry a na délku max. 4 a v těch byla i koupelna, která byla též neuvěřitelně miniaturní. Průměrný Američan by se tam nevešel. :-D Co mě zaujalo, že v pokoji měli rychlovarnou konvici a nabídku uvaření čaje nebo kávy.
SlužbyNa pokoji mají trezor na kód, televizi, za 5 liber prodávají na recepci adaptér na zásuvky. V marketu mají adaptéry levnější. Služby asi odpovídají hvězdičkám hotelu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petra S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jan Veselý
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super víkend, jen bohužel 3 dny je na Londýn opravdu málo, Určitě pojedeme ještě jednou!
Jen jsem byl opravdu trochu zaražen službami parkoviště společnosti PARKIA - celkem hrozné, obsluha na pohled jako dost popíjeli alkohol, transferové auto špinavé, uvnitř pod sedačkou prázdné kelímky s plísní! Docela jsem měl strach zde nechat naše auto na 3 dny. :-(
To byl ale jediný škraloup na tomto víkendu. Jinak jsme byli velmi spokojeni!
CA jen tak dál!!! :-)
Super víkend, jen bohužel 3 dny je na Londýn opravdu málo, Určitě pojedeme ještě jednou!
Jen jsem byl opravdu trochu zaražen službami parkoviště společnosti PARKIA - celkem hrozné, obsluha na pohled jako dost popíjeli alkohol, transferové auto špinavé, uvnitř pod sedačkou prázdné kelímky s plísní! Docela jsem měl strach zde nechat naše auto na 3 dny. :-(
To byl ale jediný škraloup na tomto víkendu. Jinak jsme byli velmi spokojeni!
CA jen tak dál!!! :-)
N/A
StravaMěli jsme pouze snídani a to formou bufetu a myslím si, že si každý najde své a dobře posnídá.
UbytovanieHotel čistý, pokoje celkem dobře zařízené, nachází se stále v blízkosti centra města, velkou výhodou je, že je dostupný ke stanici Metra.
SlužbyVelmi příjemná recepční a personál vůbec!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate