Birbey Hodnotenie: 2/5 Turecko, Istanbul, Istanbul
János Rabi
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Otakar E.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 372 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
János Rabi
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Otakar E.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 372 € za os.
Lenka B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nic horšího jsem nikdy nezažila a to jezdíme každý rok.: Tolika neštasných lidí pohromadě jsem už dlouho neviděla. Prosím pokud nechcete mít skaženou dovolenou - nekupujte tento zájezd!!!!!!!!!!!. Nejvic mi bylo lidí kteří na tuto dovolenou šetřili několik let :o(:
.
Nic horšího jsem nikdy nezažila a to jezdíme každý rok.: Tolika neštasných lidí pohromadě jsem už dlouho neviděla. Prosím pokud nechcete mít skaženou dovolenou - nekupujte tento zájezd!!!!!!!!!!!. Nejvic mi bylo lidí kteří na tuto dovolenou šetřili několik let :o(:
.
-Psali písčitá pláž, ale že se nedá vlézt po kameních do vody to už nikde napsané nebylo. Po celé pláži chaluže které nikdo za celý týden neodvezl.
Strava1.Ráno při snídani posbírali po lidech nedojedené pečivo podotýkám i nakousnuté a osahané z talíře a dali to k ostatnímu pečivu. Takže ten kdo přišel délel už jedl jen zbytky.
2.Máslo 3 dni nebylo vůbec
3.Několik lidí si tam paní deleg. stěžovalo na špinavé nádobí – v příborech bylo hodně těžké najít čistý a o skleničkách radši nemluvím jen se tam přenášely opary. Donesla jsem jim skleničku od piva a nebyl pro ně problém bez umytí do té samé skleničky natočit colu.
4.A teď ještě k jednomu z velkých problémů tohoto hotelu. Zaplatili jsme si All Incllusive a první dva dny jsme „neměli co jíst“Výběr byl z jednoho nebo někdy max dvou hlavních jídel. Jídlo tam dali jednou max dvakrát takže to dalo pro cca čtvrtku lidí z celého hotelu. Když jsme přiletěli tak jsem myslela že snad blbě vidím…male jsme tam vyškrábali posledních pár suchých špaget a my jsme nejedli, u večeře to probíhalo stejně jak jsme nestáli na začátku dlouhé fronty tak jsme neměli šanci a neviděla jsem tam nikoho kdo by plýtval jídlem jak jsem to viděla jinde v hotelích. Každý si nandal tolik kolik sní. O svačině ani nemluvím jednu buchtu která dala tak pro cca 15 lidí. Malá nám tam brečela hlady a do města to bylo daleko. Navíc jsem nikdy nezažila večeře až od 8hod. Malá chodí v půl 8hod spát a i když jsme chtěli vyrazit do města tak na všechno bylo pozdě. Nejdřív vystát řadu a z jídelny jsme se dostali po 9hodině. Jednou toho měli tak málo že nandávali sami aby si toho lidi moc nevzali…mě a to nepřeháním ušpinili talíř smetanovou omáčkou a nato dali tři malé kostičky masa a když jsem chtěla víc že to mám i pro Malou tak mi řekl nou…docela to bylo ponižující. Lidi se tam bouřili….Ale abych na ně neházela jen špínu tak nevím co se stalo ale poslední tři dni pobytu začali dávat o trošku víc jídla.
5. Pití - několikrát se nám stalo když jsem si šla pro colu k večeři tak mi řekl Noo finis a to bylo cca 20:45hod all inclusive trvalo do 23hod. K obědu jsme si pití taky nemohli dát protože neměli skleničky.
-Co mě nejvíc dostalo, bylo to že nás 3x stěhovali. Když jsme dorazili – všude jinde dávají rodiny s kočárkem do přízemí ale tady je zřejmě jiné pravidlo. Dali nás do třetího patra – tudíš jsem byla plně závislá na manželovi a když tam nebyl tak jsem byla "uvězněná" protože ze třetího patra kočárek s dítětem sama neunesu. Požádala jsem tedy o přestěhování do přízemí , kam mě tedy až po tom co jsem se musela rozčílit dali. Ale tím to nekončí, po tom co jsem si vše vybalila přišla druhý den delegátka ať se opět přestěhujeme do třetího patra, že tento pokoj je rezervovaný pro někoho jiného a že na to máme půl hodiny. Měli jsme nandaný oběd a malá pak měla jít spát. Takže jsme místo poklidného oběda a konečně vytoužené chvilky klidu kdy malá usne a můžeme si chvilku odpočinout jsme se řvoucím dítětem šly nesmyslně stěhovat. Když jsem paní delegátku poprosila aby nás dali alespoň do druhého patra tak řekla ostatně jako vždy já to zjistím….a pak jsem jí hledala po celém areálu a zbaběle odjela aniž by mi něco řekla. Když jsem jí tedy v pohoršené náladě volala tak mi řekla že už odjela a že se prostě vystěhovat musíme. Tak jsem jí poděkovala za zkaženou dovolenou. Mimochodem jsem balením a vybalováním po věčném stěhováním strávila 6hodin.
-Postýlku i přesto že jsem to paní delegátce na začátku říkala jsme dostali až po tom co jsem se rozčílila po 3tim stěhováním.
-Všude po celém hotelu tekla z kohoutku slaná voda – nic příjemného.
-Uváděli jste Animační programy – žádný tam nikdy nebyl ani turnus před námi nic neviděli a asi zřejmě tam nikdy nic nebylo.
-Nemají po celém hotelu jidelní židličku
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Kateřina Hadáčková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Věra Gavlasová
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Chtěla jsem vidět památky Istambulu a ty jsem viděla, jen díky tomu, že jsem měla doprovod syna, který umí dobře jazyky a vše zařídil, dopravu, vstupné ...
Chtěla jsem vidět památky Istambulu a ty jsem viděla, jen díky tomu, že jsem měla doprovod syna, který umí dobře jazyky a vše zařídil, dopravu, vstupné ...
V Istambulu jsme pláže nestihli, jsou mimo centrum, zato doporučuji výlet lodí po Bosporu!
StravaMěli jsme jen snídaně, ty byly dobré, výběr dostatečný, vadily mi plastové kelímky na pití všech tekutin, kávy, čaje.
Ve srovnání s jinými destinacemi - dobrý průměr.
Chyběly mi jogurty, ovoce.
Nejsem náročný turista, proto je hodnocení uspokojivé, ubytování průměrné, bez skříně, ale čisto, úklid denně.
SlužbySlužby hotelu - na recepci neuměli dobře anglicky ani rusky . O delegátovi cestovky neměli ani povědomí!
Museli jsme si sami volat na telefon určený cestovkou (snad se nezhrozím, až uvidím výpis účtu mého telefonu)chtěli jsme informace, zda bude nějaký zájezd, kde informace a mapy. Vše jsme si museli zařídit sami, urgovali jsme transfer zpět na letiště. Ten jsme naštěstí měli potvrzený a doručený na recepci. S dopravou do hotelu a zpět nebyl naštěstí problém.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petra M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V rámci poznávačky stačí
V rámci poznávačky stačí
od 395 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nemám vůbec dobrý pocit z tohoto hotelu,celkové atmosféry,umístění.atd...není kam jít večer a když jdete po okolí,všude je tma,doprovázejí vás toulaví psi,máte pocit,že nejste v bezpečí.Nevím,nedokážu to vysvětlit,ale necítila jsem se zde dobře,ikdyž celkem jsem už něco procestovala a bydleli jsme i v daleko horších podmínkách.
Vadí mi,že jsem byla v Turecku poprvé a vrhá to stín na celou zemi .Už nemám potřebu jet do Turecka na dovolenou.Škoda.
.
Nemám vůbec dobrý pocit z tohoto hotelu,celkové atmosféry,umístění.atd...není kam jít večer a když jdete po okolí,všude je tma,doprovázejí vás toulaví psi,máte pocit,že nejste v bezpečí.Nevím,nedokážu to vysvětlit,ale necítila jsem se zde dobře,ikdyž celkem jsem už něco procestovala a bydleli jsme i v daleko horších podmínkách.
Vadí mi,že jsem byla v Turecku poprvé a vrhá to stín na celou zemi .Už nemám potřebu jet do Turecka na dovolenou.Škoda.
.
Písečnokamenitá,ale dá se bez bot.Dva metry a dále hloubka.Pro děti to absolutně není.Výhled na ostrov Kos.Voda čistá.
Tak strava to je iné kafe.
Jídlo velké množství,rozmanitost druhů,velká úslužnost Turků.
Ovoce,zelenina,masa kromě vepřového samozřejmě,pití alko,nealko mnoho.
Spokojenost veliká.
Hotel má 4 hvězdičky,ve skutečnosti odpovídá s odřenýma ušima 3 hvězdičkám.Klimatizace fungovala po opravě třetí den dobře,do té doby jsme se nevyspali vlivem vysoké teploty,otevírání dveří kartami se sekalo,2-3x denně jsme hledali pomoc na recepci,sprcha netekla,ale odpoledne přiběhl opravář,takže tekla proudíčkem.Hlavu jsme si pod tím ale neumyli.WC prkénko polozpadlé,toaletní papír jeden kus.Musíte si sehnat uklízečku,aby vám dala nový,wifi v lobby pomalá,nestačila na počet hostů,postele čisté,ručníky a osušky výměna každý den.Uklizečka chodila každý den,ale úklid podprůměrný.Špína na zemi,sprchový kout špinavý,kohoutky zaoxidované a rezavé.
Skla na balkonech a v hotelu zapatlaná.
Vedle hotelu je umístěná mešita,která 5x denně nahlas cca 4minuty hrála motlitbu z amplionů. Pozor, první motlitba začíná každý den v 5 hodin ráno.Takže budíček i přes zavřená okna máte jistý.
Obsluhovali pouze Turci,velmi se snažili.
Maximální spokojenost.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Veronika Bílová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
úžasné
úžasné
krásná a velmi upravená chválím
Stravamohl by být větší výběr ale velmi chutné
Ubytovanieodpovídající ceně
Službydostačující
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petr Donner
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Absolutní nezájem průvodce!!!!!!! Přišla v neděli ve tři hodiny a nebyla nám schopná nabídnout ani výlet ani nevěděla o jakékoli zajímavosti v místě!!! Nejhorší průvodce co jsem kdy zažil a to jsem procestoval mimo Austrálie celý svět!
Absolutní nezájem průvodce!!!!!!! Přišla v neděli ve tři hodiny a nebyla nám schopná nabídnout ani výlet ani nevěděla o jakékoli zajímavosti v místě!!! Nejhorší průvodce co jsem kdy zažil a to jsem procestoval mimo Austrálie celý svět!
Nikdo nám nebyl schopný zdělit kde se nachází naše pláž! Po pátrání na vlastní pěst byla nalezena deset minut ostré chůze od hotelu cca 1400m!Pláž byla hezká čistá,čistá voda bez připomínek.Jen nabídka baru který byl součástí hotelu na pláži byla jednoduchá jeden nápoj pomerančové chuti a dost!
StravaMalá nabídka,ale jídlo bylo chutné,bez připomínek.
UbytovanieČtvrté patro vedlejší budovy: plíseň ve vstupní chodbě do pokoje!Nefunkční klimatizace,nebyl ovladač!Výměnu pokoje jsem si musel domluvit sám,protože průvodkyně nám nebrala telefon!Neuvěřitelný nepořádek na schodišti.Za celou dobu pobytu nám nikdo nebyl schopný vyměnit ručníky!O úklidu pokoje ani nemluvě!Neuvěřitelný zápach na prvním pokoji!
SlužbyOstatní cestovní kanceláře nabízejí přes hotel nepřeberné množství výletů.Jen naše cestovka nic!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Eduard Rytíř
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Informace o místě pobytu,umístění hotelu, vzdálenost k pláži uvedené v katalogu,jsou zcela nepravdivé.Hotel je situován přímo u osmiproudé magistrály,přímo v rušné části města,né l00 m od pláže jak CK TOP FLY uvádí,ale více jak kilometr,magistrálu překonat napřechodech v Turecku,kde barvy platí jen pro slušné,je velké riziko!Vzdálený podchod cestu na pláž ještě prodlouží.Hlučnost magistrály neumožní otevřít okna ani v noci.Klientela hotelu téměř Ruská, pokud odmyslíme plýtváním jídlem v jídelně,není to na závadu.Turecko nabízí krásné dovolené,navštívili jsme ho již po třetí,ale toto bylo kruté zklamání,na zdokumentovanou reklamaci CK TOP FLY nereaguje!
Informace o místě pobytu,umístění hotelu, vzdálenost k pláži uvedené v katalogu,jsou zcela nepravdivé.Hotel je situován přímo u osmiproudé magistrály,přímo v rušné části města,né l00 m od pláže jak CK TOP FLY uvádí,ale více jak kilometr,magistrálu překonat napřechodech v Turecku,kde barvy platí jen pro slušné,je velké riziko!Vzdálený podchod cestu na pláž ještě prodlouží.Hlučnost magistrály neumožní otevřít okna ani v noci.Klientela hotelu téměř Ruská, pokud odmyslíme plýtváním jídlem v jídelně,není to na závadu.Turecko nabízí krásné dovolené,navštívili jsme ho již po třetí,ale toto bylo kruté zklamání,na zdokumentovanou reklamaci CK TOP FLY nereaguje!
Dostupnost pláže jsem již popsal,je to horor.PLáž je písčitá,vstup do vody a dno moře kamenité,boty netřeba.Slunečníky na pláži spíše pro děti,velmi malé,plastová lehátka často polámaná,matrace historické.Množství lehátek zdaleka neodpovídá počtu hostů,takže chceteli lehátko ,je nutné před snídaní ho dojít obsadit,pak zpět kilometr do hotelu a po snídani na pláž.V poledne opět an hotel a zpět po rozpálených chodnících podél magistrály a večer z pláže tutu trasu absolvujete potřetí. V těsné blízkosti pláže je vyvedena k moři jakási kanalizace.U pláže je bufet s vodou zdarma,ostatní za poplatek,ač je uveden inklusiv.Lehátka jsou zdarma,nutno vlastní ručníky.
StravaAč hodně cestujeme, ani v Turecku či jinde jsme se s tak špatnou stravou nesetkali.Snídaně by snad uspokojila až na jediný druh veky,jiné pečivo za celý týden nebylo.Oběd,žádný výběr,maso jen občas kuřecí kousky obalené,2x podřadná ryba.Spíše vegetariánská jídelna.Zeleniny a salátů dostatek, ovoce jen podřadné pomeranče a melouny,nic víc.Plastové nádoví,fronty na místo,stoly po odchozích nikdo neuklízel.Káva z automatů voda z barelu.Pivo bylo dobré,točeno do plastu.Moučníkybyly stále stejné jakési piškotové kostky promočené přeslazenou vodou.Jídelna téměř bez klimatizace jakási vedlejší nízká budova,kám číšníci vše donášeli na platech!
UbytovanieV noci po příjezdu jsme- 3 dospělý-obdržely špinavý pokoj, z lampiček vyčnívaly el.kabely,zápach chloru činil pokoj neobyvatelný.Za bakšiš 20euro nám ráno dali klíč od pokoje v 5 poschodí, který právě opustili ruští klienti. Úklid přislíbili do věčera,což se stalo.Za celý týden úklid nikdo neprovedl, půl ruličky toalet.papíru pro 3 osoby na týden.Budova hotelu má 6 poschodí,ale jen jeden výtah pro dva lidi.V půli naší dovolené přeslan fungovat, a přes veškeré sliby a výmluvy ,že shání programátor,jsme se do odjezdu opraveného výtahu nedočkali.Před vchodem do budovy stálá louže vody, prý prasklé hadice...
SlužbyRaději nehodnotit.Veškerá domluva rusky,anglicky nikdo ani nepozdraví,Za celý týden jediná informace odlet na papíru v recepci.Večer disko u bazénu , celá kultura, v nočních hodinách za poplatek dopraví zájemce na disko do Alanye a zpět.Informace žádné, delegát žádný pouze znáte jeho č.telefonu pro nalehavý případ. Za poplatek nabízí masáže masér v podivném přístavku v areálu.Vše.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dagmar Dušanková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Od počátku samý problém. Bez delegáta, jako by jsme cestovali bez cestovky.
Od počátku samý problém. Bez delegáta, jako by jsme cestovali bez cestovky.
Pláž, zátoka, kde se držela špína. Děsivé.
StravaDobrá.
UbytovanieSlušná.
SlužbyDobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Mariusz Masłowski
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel odpovídá 3*,klientela se skládala z rumunů, poláků a tureckých rodin-nebyl s nimi žádný problém...animátoři se snažili dost vehementně,ale uměli jen trochu anglicky.Pozitiva: u bazénu ještě v 10hod. volná lehátka!! na pláži rovněž!
Hotel odpovídá 3*,klientela se skládala z rumunů, poláků a tureckých rodin-nebyl s nimi žádný problém...animátoři se snažili dost vehementně,ale uměli jen trochu anglicky.Pozitiva: u bazénu ještě v 10hod. volná lehátka!! na pláži rovněž!
Pláž asi 400m od hotelu/nikoli 200m/,prochází se prašnou ulicí,na pláži lehátka zdarma, písek neuklizený-větvičky,nedopalky cigaret a jiné pozústatky předchozích hostů,personál na pláži se staral pouze o rovnání lehátek do řady-písek ho nezajímal.Na pláži lehátka volná i v 10hod.!!!
Stravadle rozpisu daných CK čas neodpovídá,ale zvykli jsme si, hodinu po otevření jídelny se již strava nedoplňuje,minutky se už nedělají!!pečivo se nedoplňuje-prostě máte smůlu, že jste spali až v 8 hod!!odpolední snack:opět malé množství, zdaleka neodpovídal potřebám hostů...Barmani:polovina brigádníci, neuměli ani základní anglické názvy nápojů...
Ubytovaniepokoje čisté,denně uklízené, výměna ručníků,podlaha,s koupelnou si moc hlavu nedělají.......
SlužbyDle nabídky byly v provozu-masáže,sauna,turecká lázeň.....vyklizení pokoje do 12hod-pak již bez možnosti stravování All inclusiv/ odjížděli jsme až ve 20hod./SUPER!! v jiných hotelech v této oblasti byla strava až do odjezdu....
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zsófia Kiss
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
O cestě jsme se rozhodli den před odjezdem. Někdy jsou tyto cesty nejúspěšnější. Všechno bylo skvělé, díky rychlosti a efektivnímu vyřízení Invia.hu.
O cestě jsme se rozhodli den před odjezdem. Někdy jsou tyto cesty nejúspěšnější. Všechno bylo skvělé, díky rychlosti a efektivnímu vyřízení Invia.hu.
Naproti hotelu je štěrková pláž s příjemnou teplotou. Lze si pronajmout lehátka. Bezpečné.
StravaJídlo bylo chutné, i když ne příliš rozmanité, ale my jsme nepřišli jíst. Nápoje celý den, v jakémkoli množství.
UbytovanieHotel byl postaven v 80. letech, částečně zrekonstruován v roce 2008. Poloha je vynikající, 50 m od pláže, bazén je dobrý. V pokoji jsou staré kohoutky a sprcha, ale postele jsou nové, klimatizace je v ceně. Wifi je k dispozici pouze v hale a na terase. Personál je milý, ochotný, pokoje se uklízejí každý den a ručníky se mění.
SlužbySe vším jsme byli spokojeni. Nepronajímali jsme si trezor, nic nám nezmizelo, personál je zcela spolehlivý, zbytečný výdaj.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Mária Ilona O.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kateřina P.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená vyjma níže uvedených nedostatků byla super. Byla to naše první rodinná dovolená tohoto typu, moře krásné, počasí perfektní.
Dovolená vyjma níže uvedených nedostatků byla super. Byla to naše první rodinná dovolená tohoto typu, moře krásné, počasí perfektní.
Malinká plážička, když jsme chtěli lehátko museli jsme ráno při východu slunce zabrat ručníky. K moři se šlo přes málo frekventovanou cestu a pak po schodech, nebo po cestě dál. Pláž a molo vždy čisté a uklizené vstup do moře pozvolný z části s většími kamínky dál pak s jemným písečkem. Moře bez větších vln na dno bylo vidět i daleko od břehu. Dcera byla poprvé u moře a opravdu si to užila :-)
StravaJídlo bylo vždy chutné, čerstvé a krásně prezentované. Spousty zeleniny, bylinek, každý večer dort. Personál restaurace přátelský. Pitná voda vždy čerstvá, šťávy bohužel s umělým sladidlem.
UbytovanieJednoduchý hotel, nedoporučuji přízemí. V prvním pokoji byla cítit plíseň, v koupelně byla i vidět, požadovala jsem přestěhování, po čtyřech dnech nás přestěhovali. V druhém pokoji protékala neustále voda odpad neodtékal, plíseň všudypřítomná. Klimatizace nefungovala. Úklid na pokojích moc nefungoval, pouze se vytíralo.
SlužbyV bazénu přechlorovaná voda, tobogán nebyl v provozu. Wi-fi jen v recepci a né jak bylo uváděno i u bazénu. A turecké lázně které byly inzerovány byly v hotelu vedle.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Renata K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem byl velmi dobrý, ale pro náročné klienty není nejvhodnější
Celkový dojem byl velmi dobrý, ale pro náročné klienty není nejvhodnější
Nevhodná pro lidi s omezenou pohyblivostí. Malá, ale dostačující.
StravaStrava byla výborná až na zákusky, takže pokud budete mít chuť na něco sladkého, tak si zajděte na coffe break do baru u bazénu mezi 17h a 18h.
UbytovanieDostačující.
SlužbyVšichni zaměstnanci jsou milí a úslužní, zvlášť pokud jím dáte spropitné ;)
Animační program za moc nestál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Martina Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Václav Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 1 162 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zdeněk Lauermann
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
prodloužení léta v Istanbulu
prodloužení léta v Istanbulu
standartní snídaně švedské stoly
UbytovanieHotel s nádherným výhledem a restaurací na střeše.Poloha trochu horší,v části se železářským zbožím,mezi dvěma mosty do centra.
Službyochota
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ludmila Jansová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nádherná dovolená - klidná zátoka jen se čtyřmi hotely, možnost procházek po pláži bez jakýchkoli omezení, do moře můžete také vstoupit kdekoli, žádné privátní pláže, žádné omezující bójky. Hotel v obrovské zahradě s řadou bazénů. Vhodné pro toho, kdo hledá klid, pohodu a komfort. Hotel plný Angličanů, kteří nechodí k moři, ale jsou celý den u bazénů. Tam pro ně - a hlavně pro děti - chystá početný tým animátorů nekončící řadu zábavných činností. U moře bylo vždy obsazeno odhadem 25% lehátek.
Nádherná dovolená - klidná zátoka jen se čtyřmi hotely, možnost procházek po pláži bez jakýchkoli omezení, do moře můžete také vstoupit kdekoli, žádné privátní pláže, žádné omezující bójky. Hotel v obrovské zahradě s řadou bazénů. Vhodné pro toho, kdo hledá klid, pohodu a komfort. Hotel plný Angličanů, kteří nechodí k moři, ale jsou celý den u bazénů. Tam pro ně - a hlavně pro děti - chystá početný tým animátorů nekončící řadu zábavných činností. U moře bylo vždy obsazeno odhadem 25% lehátek.
Naprosto skvělá - široká, lákající k procházkám. Lemuje klidnou zátoku, která je na jedné straně ohraničena řekou a skálou, za skálou stojí pěkný hotel Robinson, kam se dá dojít přes mostek a pak kamenitou pěšinou. Z mostku jsme často po ránu pozorovali rybářské loďky vracející se s úlovky z moře do malého přístavu. Z druhé strany zálivu se vlévá do moře také řeka, je prudší a krásně studená.
Lehátka a slunečníky na pláži mírně opotřebené, matrace taktéž. Lehátka minimálně obsazená, Angličané tráví veškerý čas u bazénů. Cesta k pláži je poněkud delší, ale jdete krásnou zahradou. Pak asi 100 m po dřevěném chodníčku k lehátkům. Ta nejsou hned na břehu, ale asi 50 m od moře. Takže bez pantoflí nedoběhnete.
Výborné jídlo i pití celý den, zmrzlina a koktejly, oběd v restauraci u bazénu, kam se nemusíte převlékat. Dobré jídlo je pro mne součástí spokojené dovolené, tady jsem byla navýsost spokojená.
UbytovanieKrásný velký pokoj - vlastně dvoupokoj. Dělící posuvná stěna může vytvořit z jednoho velkého prostoru dvě místnosti, v první je manželská postel, ve druhé dvě postele, z nichž pod jednou je ještě přistýlka, v obou jsou televize. Pěkný balkón, výhled do parku a na hory.
SlužbyPříliš jsme je nevyužili, ale co jsme potřebovali a očekávali, to jsme dostali.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Helena K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi