Adora Beach Hodnotenie: 3/5 Turecko, Side, Side
Vladimír H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vladimír K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Vladimír H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vladimír K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Václav J.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dominika B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Adriana A.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Za 12000,- na osobu nemůže nikdo čekat žádný přepych, za tu cenu super dovolená.
Za 12000,- na osobu nemůže nikdo čekat žádný přepych, za tu cenu super dovolená.
Csilla H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme v tomto hotelu podruhé, vědomě jsme si ho vybrali. Díky předběžné rezervaci byla cena také velmi výhodná, blízkost centra a moře, all inclusive stravování a ubytování v této kategorii je podle mého nepřekonatelné.
Byli jsme v tomto hotelu podruhé, vědomě jsme si ho vybrali. Díky předběžné rezervaci byla cena také velmi výhodná, blízkost centra a moře, all inclusive stravování a ubytování v této kategorii je podle mého nepřekonatelné.
Krásné čisté a upravené. Na pláži jsme si nepronajali lehátko, vykoupali jsme se a pak jsme se vrátili k bazénu opalovat se, tam byla lehátka zdarma. Cesta od pláže trvá 1 minutu :) Jinak na pláži nabízeli lehátka zdarma, pokud tam něco konzumujete, ale protože jsme měli all inclusive stravu, této možnosti jsme nevyužili.
StravaBylo to podle našeho vkusu, vydatné. Druhý den jsme nestihli oběd, právě když jsme se vrátili, už uklízeli. Jakmile jsme si sedli ke stolu odpočinout, do dvou minut nám číšník prostřel a naservíroval tři chody. Pozornost na jedničku. :)
UbytovanieČerstvě vymalované pokoje, denní úklid, výměna ručníků byla v pořádku.
SlužbyBylo tam wifi, bazén byl čistý.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tímea Babos
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naše dovolená se velmi vydařila, Alanyi všem s radostí doporučujeme. Turci byli velmi milí, všude nás dobře přijali. Naše ubytování bylo na velmi dobrém místě, pěšky jsme se dostali k moři, na bazar, do barů... atd. Dolmuš autobusem jsme mohli navštívit hrad a pláž Kleopatra.
Naše dovolená se velmi vydařila, Alanyi všem s radostí doporučujeme. Turci byli velmi milí, všude nás dobře přijali. Naše ubytování bylo na velmi dobrém místě, pěšky jsme se dostali k moři, na bazar, do barů... atd. Dolmuš autobusem jsme mohli navštívit hrad a pláž Kleopatra.
Nejbližší pláž se nachází 2 minuty od hotelu, stačí jen přejít na druhou stranu silnice. K dispozici jsou pronajímatelné lehátka, bary v blízkosti, příjemné přivítání. Voda je čistá a příjemná.
StravaStrava byla na začátku jako ráj, ale pak jsme zjistili, že téměř každý den jíme to samé. Jídla byla chutná, ale vůbec nebyla různorodá. Takže jsme to bohužel brzy přestali mít rádi. Bar byl otevřen od 10 hodin ráno, ale v posledních dnech došly „zdarma“ alkoholické nápoje k pití.
UbytovanieNáš pokoj byl ve 4. patře, čistý a uklizený. V hotelu není výtah. Každé ráno přišli uklízet. V sprchovém koutě byla také toaleta a okno, kterým bylo možné dovnitř vidět. Sprcha tekla všude a záchod se občas sotva splachoval. Postele byly pohodlné. K pokoji patřil také balkon. Nejlepší na pokoji bylo, že byl vybaven klimatizací. Pozitivem je, že hotel má vlastní bazén, dětský bazén a lehátka, nedaleko od něj je bar.
SlužbyHotel měl wifi, která často nefungovala. Personál - i když většina z nich nemluvila anglicky - byl velmi milý.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jiří Voch
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Michaela B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel čistý, izby čisto upratané, menili pravidelne plachty a prikrývky, upratovačky milé. Strava polpenzia- 1. deň fajn, potom pritvrdzovali diétu / nemecký hostia si fotili stravu- bolo to strašne málo, moji šesťroční prváčikovia dostanú na tanier viac/, no neuškodilo nám, asi sme sa im zdali / Nemci a Slováci/ vykŕmení. Otočili sme to na humor a kúpili si jedlo inde.
Obsluha pomalá, mali iba 8 hostí spolu, čakali sme dosť dlho, ale však sme na dovolenke....máme čas.... obsluha 1 krát i drzá, keď som zjedla 2 malé pomaranče, ktoré predo mňa pani položila. Myslela som, že keď Turkyňa dostala 2 pomaranče, že aj ja mám 2, no bolo všetko inak. Pani mi naznačila aká som pažravá a po anglicky povedala, že mne prinesie 5, keď som pýtala pre kamaráta a pána z Nemecka, ktorý sedel oproti pri stole. Kamarát si robil srandu, že to si už mohla pochopiť , že Slováci a Nemci majú iný režim- diétu. Turkom nakladali na stôl niekoľko násobne viac. Pláž sme nemali k hotelu, boli sme sklamaní, 3 dni sme platili drahé nápoje, aby nás nevyhodili z pláže, všade mali hostia náramky na ruke a všade nás vyhadzovali...museli sme platiť za pláž- bolo by dobre upozorniť klientov, že si musia zaplatiť pláž niekde, kde sú ochotní ich pustiť . Hotel mal pekný, čistý bazén, bola som spokojná, aj diéta prispela ku krajšej postave. Niektorí Turci v obchodoch boli veľmi drzí, báli sme sa ich. Dovolenka zodpovedala zaplateným peniazom, oddýchli sme si a neľutujem.
Hotel čistý, izby čisto upratané, menili pravidelne plachty a prikrývky, upratovačky milé. Strava polpenzia- 1. deň fajn, potom pritvrdzovali diétu / nemecký hostia si fotili stravu- bolo to strašne málo, moji šesťroční prváčikovia dostanú na tanier viac/, no neuškodilo nám, asi sme sa im zdali / Nemci a Slováci/ vykŕmení. Otočili sme to na humor a kúpili si jedlo inde.
Obsluha pomalá, mali iba 8 hostí spolu, čakali sme dosť dlho, ale však sme na dovolenke....máme čas.... obsluha 1 krát i drzá, keď som zjedla 2 malé pomaranče, ktoré predo mňa pani položila. Myslela som, že keď Turkyňa dostala 2 pomaranče, že aj ja mám 2, no bolo všetko inak. Pani mi naznačila aká som pažravá a po anglicky povedala, že mne prinesie 5, keď som pýtala pre kamaráta a pána z Nemecka, ktorý sedel oproti pri stole. Kamarát si robil srandu, že to si už mohla pochopiť , že Slováci a Nemci majú iný režim- diétu. Turkom nakladali na stôl niekoľko násobne viac. Pláž sme nemali k hotelu, boli sme sklamaní, 3 dni sme platili drahé nápoje, aby nás nevyhodili z pláže, všade mali hostia náramky na ruke a všade nás vyhadzovali...museli sme platiť za pláž- bolo by dobre upozorniť klientov, že si musia zaplatiť pláž niekde, kde sú ochotní ich pustiť . Hotel mal pekný, čistý bazén, bola som spokojná, aj diéta prispela ku krajšej postave. Niektorí Turci v obchodoch boli veľmi drzí, báli sme sa ich. Dovolenka zodpovedala zaplateným peniazom, oddýchli sme si a neľutujem.
žiadna, pani nám v SMS písala po každé inú pláž a všade nás vyhadzovali
StravaStrava pre tých , čo chcú zhodiť kilá na dovolenke, inak fajn.
UbytovanieUbytovanie fajn, bola som spokojná.
SlužbyNič moc
Ivan Šalé
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jiří B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Fajn Hotel, příjemný personál. Poměr cena/výkon - spokojenost
Fajn Hotel, příjemný personál. Poměr cena/výkon - spokojenost
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborná dovolenka za dobrú cenu v krásnom prostredí.
Výborná dovolenka za dobrú cenu v krásnom prostredí.
Pláž je úplne blízko hotela. Hotel nemá vlastnú pláž, ale to nevadí.
StravaStrava jednoduchá, zodpovedajúca cene zájazdu. Ničím nám, napr.v porovnaní s dovolenkou v Egypte, neublížila. Polpenzia. Obedy sa dajú hocikde v letovisku dokúpiť.
UbytovanieVeľmi príjemný malý čistý hotel rodinného typu s milým personálom. Klimatizáciu treba dokúpiť na mieste, nebola v cene zájazdu. Pekná izba, vyhľad, balkón. Personál maximálne príjemný, hovorí turecky a anglicky.
SlužbySlužby v hoteli sú v poriadku. Dá sa v hoteli aj kúpiť obed, nápoje, pitná voda. Malý bazén, čistá zeleň okolo osvieži. Peniaze možno zameniť na recepcii. Poradia aj s výberom výletov.
Věra Raková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S pláží jsme byli spokojeni.Ovšem přejít pobřežní 4proudou silnici je o život.
StravaStrava byla deklarovaná jako švecké stoly,snídaně každý den naprosto stejná a velmi chudá. Večeře,polévku naléval jeden s personálu 1 naběračku,na talíř 1pečené kuřecí křídlo a malou porci špaget.Zeleninový salát si mohl nabrat každý sám.
UbytovaniePokoj velmi úsporně zařízen.V pokoji nebyla jediná židle,ve skříni nebylo jediné ramínko na šaty,v pokoji svítila jdna žárovka( toto jsme reklamovali druhý den na schůzce u zást.cest. kanceláře,bez výsledku)
Službyproblém s výměnou peněz
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaroslava Doležalová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
nepříjemný vstup do moře-ostré oblázky, o písku nemůže být ani řeči.
StravaStrava byla odpovídající .Ale: měla jsem od vás e-mail s potvrzením, že stravování začínáme večeří v den příletu,takže jsem pro své žravé puberťáky nic sebou k jídlu nebrala.Jaké bylo naše překvapení,když jsme přijeli do hotelu cca ve 20.30 hod a pan recepční řekl, že je pozdě a večeře nebude.Mám sepsanou stížnost,podepsanou delegátkou sl.Vídeňskou a hodlám ji řešit u vás vrácením odpovídající finanční částky-nikoliv příslibem nějaké slevy při příštím zájezdu.
UbytovanieAčkoliv je v popisu hotelu uvedeno, že každý pokoj má terasu nebo balkon,ten náš neměl.Byl v nejvyšším patře se zkosenými stěnami,velmi malý pro 3 dospělé osoby-moje klaustrofobie si užila.
Službyviz výše -drzost vedoucího
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Danuše S.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Simona Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Eliška F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vynikající
Vynikající
Dostupnost na pláž perfektní - jen pár kroků přes ulici, na přilehlé pláži perfektní servis - obsluha je maximálně pozorná a úslužná, dobře i vaří - přinesou vám obrovský talíř lahůdek přímo k lehátku a ještě dají leccos gratis. Moře je jediné mínus. Není tak průzračné, jak by si člověk přál, občas až špinavější. Jinak qitujeme zábavné velké vlny a málo lidí.
StravaPodávalo se sice stále to samé (měli jsme pouze se snídaní), ale menu bylo velmi svěží, takže se nepřejedlo. Úžasné olivy, sýry, šunkový salám, zelenina, vejce nebo džem. Ranní posezení na hotelové terase v zeleni za šumění blízké kašny navíc velmi příjemné, občas servírovala i obsluha. Plus má kuchyně také za to, že používá výhradně balenou vodu, jak jsme se dozvěděli.
UbytovanieVelmi chudý hotel - podle očekávání - záchod jsme si museli opravit sami :) ale dobře situovaný - téměř v centru dění a zároveň na tichém místě a maximální spokojenost se zařízením pokoje - praktický, čistý, s fajn balkonkem a výhledem na moře, příjemné klima i bez použití klimatizace. Hned u hotelu taxi stanice, bus stanice i půjčovna el. tříkolek. Do centra se však v pohodě dojde i pěšky.
SlužbyO cokoli jsme požádali, bylo nám splněno. (Jen ten záchod se jim i při rádoby snaze opravit nepodařil :)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marian HRABOVECKY
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
cista, pisek
Stravavyborna
Ubytovaniekoupelna nic moc
Službyvyborne
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Martin Hampl
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Písčitá, místy oblé kamenné plotny. Někdy se ve vodě vyskytuje pás plovoucích nečistot.
StravaVýborná, pestrá
UbytovanieHotel v klidnější ulici blízko pláže a krásného parku. Pěšky dosažitelná hlavní ulice a centrum letoviska. Nedaleko obchod, aquapark, krápníková jeskyně.
SlužbyBez připomínek
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Iva M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ludmila Staňková
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nejhorší dovolená v mém životě. Po přestěhování, které se konalo 2x, byla dovolená příjemnější, ale byly ztraceny 2 dny dovolené, jelikož jsme čekali vždy v recepci na pokoje.
Nejhorší dovolená v mém životě. Po přestěhování, které se konalo 2x, byla dovolená příjemnější, ale byly ztraceny 2 dny dovolené, jelikož jsme čekali vždy v recepci na pokoje.
Pláž byla super, oblázková, moře klidné a čiré.
StravaStrava na Turecko celkem dobrá, akorát porce dával kuchař a tak bych to shrnula, že muži museli mýt hlad, porce asi jako na talířek kávový. Jinak saláty okoralé, okurky, mrkev, rrajčata podávaná i 3 dny po sobě. jejich koření všem nechutná a tak i saláty se dojíst nedalo. Na All inclusiv, opravdu strava chudá a navíc všude jinde (Španělsko, Tunis, Egypt) si člověk mohl vzít co chtěl a kolik chtěl sám. V Kemru jsme usínali hlady. Meloun nás nezasytil, navíc nemají dobré melouny a jiné ovoce podáváno nebylo.
UbytovanieUbytování v hoelu Ilimyra, jak jsem se výše zmínila chlív pro chovnou domácí zvěř
SlužbySlužby hotelu žádné. Na recepci, na baru, u kuchaře byly kasičky a vyžadoval si personál diška. Ale nebylo tam opravdu za co je dávat.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Nikola V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi