Eix Alcudia Hodnotenie: 4/5 Španielsko, Mallorca, Port d Alcudia
Dorota S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2023
Příjemně strávené prázdniny. Hotel je dostačující, ale docela skromný. Hotel velmi čistý. Bylo to velmi pěkně umístěné, protože to bylo blízko většiny strategických míst ve městě. Příjemná obsluha. Jídlo bylo dle mého názoru rozmanité, ale málo chutné. Můj přítel a já jsme spolu cestovali. Cestu jsme domluvili společně. Po příletu na letiště na Mallorce jsme dostali samostatné transfery. Já jel do hotelu 40 minut a ona skoro hodinu a půl. Když jsem se vrátil, nastal další problém s tokem informací ohledně převodu.
Příjemně strávené prázdniny. Hotel je dostačující, ale docela skromný. Hotel velmi čistý. Bylo to velmi pěkně umístěné, protože to bylo blízko většiny strategických míst ve městě. Příjemná obsluha. Jídlo bylo dle mého názoru rozmanité, ale málo chutné. Můj přítel a já jsme spolu cestovali. Cestu jsme domluvili společně. Po příletu na letiště na Mallorce jsme dostali samostatné transfery. Já jel do hotelu 40 minut a ona skoro hodinu a půl. Když jsem se vrátil, nastal další problém s tokem informací ohledně převodu.
Pěkná pláž blízko hotelu.
StravaJídlo bylo rozmanité, ale bohužel dle mého názoru obecně málo chutné.
UbytovaniePokoj dostatečný. Čistý, ale tmavý.
SlužbyPříjemná obsluha.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Eva Šťastná
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nebyla jsem spokojená s delegátem ,za celou dobu tam nebyl .Navíc jsme si nemohly ani zamluvit výlet .A navíc po nás chtěli ještě 40 euro hned po příjezdu což nás nikdo neinformoval.Autobus z letiště při příjezdu taky nebyl tak jsme si to museli zařídit sami .Jídlo bylo dobré .Jinak za ty peníze nic moc . Šťastná
Nebyla jsem spokojená s delegátem ,za celou dobu tam nebyl .Navíc jsme si nemohly ani zamluvit výlet .A navíc po nás chtěli ještě 40 euro hned po příjezdu což nás nikdo neinformoval.Autobus z letiště při příjezdu taky nebyl tak jsme si to museli zařídit sami .Jídlo bylo dobré .Jinak za ty peníze nic moc . Šťastná
od 506 € za os.






