Zatím to byla první dovolená, kdy jsme se už těšili domů.
PlážKoupání v areálu Vadaš bylo pro množství návštěvníků značně omezené.Zaplavat si zde se nedá. Termální bázeny s masážemi byly obsazené stále stejnými lidmi. Po doporučení místních obyvatel jsme se chodili koupat do Dunaje. Zde byla široká oblázková pláž, chráněná větvemi stromů. Do Dunaje byl pozvolný vstup. Plavání proti proudu řeky bylo příjemné. Říční voda sice nebyla průzračná, ale zážitek byl lepší než jsme čekali.
StravaVařili jsme si sami. V okolí bylo jídlo dobré a cenově dostupné.
UbytovaniePokoje byly prostorné a čisté. Kuchyně byla vybavená ledničkou s mrazákem, varnou konvicí, elektrickým vařičem,( nádobí).
V objektu bylo veliké teplo. Zdivo mělo nízkou izolační funkci. K dispozici na chlazení jsme měli 1 stolní ventilátor, což bylo nedostačující. V domě bylo snesitelně jen ráno ( dopoledne). Nejhorší byl večer a noc. Děti spaly na zemi.
Nejchladněji bylo v koupelně, kde jsme se chladili.
20 metrů od objektu probíhaly stavební práce. Po probdělých nocích nás každé ráno od 6 hodin budil zvuk vrtaček, řezaček a bouchání kladivy.
SlužbyV případě potřeby jsme měli k dispozici telefonní číslo na správcovou objektu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate