Perfektní dovolená, luxusní pláže, málo lidí, pujčili jsme si auto a jezdili po ostrově.
PlážPláž přímo u hotelu, krásně bílý písek, voda uplně horká, čistá, akorát jsme měli smůlu na trnuchy, bylo jich tam opravdu hodně tak že jsme se báli koupat tak jsme se koupali v bazenu nebo jsme jezdili na jiné pláže, vzdálené cca 20minut
Stravaměli jsme snídani, klasický bufet, palačinky, omelety míchaná vejce na požádání, čerstvá zralá manga a mangové džusy vynikající.Obědy a večeře jsme řešili jídlem ve stánku s sebou do krabičky a jedli na pláži,jídlo výborné a levné, kousek od hotelu je pizzerie kde dělají výbornou pizzu.
UbytovanieKrásné nově rekonstruované pokoje, vše čištoučké, perfektní klimatizace. žádný hmyz ani večer.
SlužbyHotel krásně uklizený, zahrada udržovaná, bazén teplý a ceny u baru příznivé.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate