Świeradów Hotel Hodnotenie: 3/5 Poľsko, Sudety, Świeradów Zdrój
Monika L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2026
Hotel hodně pamatuje, je v centru a má parking zdarma. Pokoj jsme měli velký, hezký, opravený, s tou krásnou dřevěnou zasklenou "arkádou". Také lednička byla a topení, které lze regulovat. Na chodbě rychlovarná konvice. Postele pohodlné. Televize ano, ale my ji nepoužili. Sprcha a wc v jednom. Teplé vody dost. Sprchová hlavice nejde sundat, je na pevno ve zdi, člověk si zvykne. Toto vše O.K.
Ale majitelé-absolutní nezájem až ignorace. Jen personálu před hosty zadávají úkoly. Při příjezdu žádné informace! Nula! Majitel na nás kouknul a hned se schoval. Klíče nám předal pán z kuchyně. Nic neověřují, jestli jsme to opravdu my, jestli máme stravu, atd. Ale při odjezdu když platíte turistický poplatek, tak majitelka striktně oznámí, že pouze hotovost, karty nebereme! Tečka. Jejich chování kazí celkový dojem.
Je to škoda.
Ještě, že mají v kuchyni ochotný a příjemný personál. Nikde se nedozvíte, kdy začíná večeře/snídaně, ale pán chodí po pokojích a klepe, že je "essen". Celkově je to jak někde na dětském táboře. Jídlo super, chutné a je ho dostatek. Vybírat si nelze, dostanete polévku+hlavní jídlo+šťávu nebo čaj. Snídaně "švédský stůl"+ čaj/káva.
Celkově dobrý. Chcete-li zažít neobvyklé, přijeďte.
Hotel hodně pamatuje, je v centru a má parking zdarma. Pokoj jsme měli velký, hezký, opravený, s tou krásnou dřevěnou zasklenou "arkádou". Také lednička byla a topení, které lze regulovat. Na chodbě rychlovarná konvice. Postele pohodlné. Televize ano, ale my ji nepoužili. Sprcha a wc v jednom. Teplé vody dost. Sprchová hlavice nejde sundat, je na pevno ve zdi, člověk si zvykne. Toto vše O.K.
Ale majitelé-absolutní nezájem až ignorace. Jen personálu před hosty zadávají úkoly. Při příjezdu žádné informace! Nula! Majitel na nás kouknul a hned se schoval. Klíče nám předal pán z kuchyně. Nic neověřují, jestli jsme to opravdu my, jestli máme stravu, atd. Ale při odjezdu když platíte turistický poplatek, tak majitelka striktně oznámí, že pouze hotovost, karty nebereme! Tečka. Jejich chování kazí celkový dojem.
Je to škoda.
Ještě, že mají v kuchyni ochotný a příjemný personál. Nikde se nedozvíte, kdy začíná večeře/snídaně, ale pán chodí po pokojích a klepe, že je "essen". Celkově je to jak někde na dětském táboře. Jídlo super, chutné a je ho dostatek. Vybírat si nelze, dostanete polévku+hlavní jídlo+šťávu nebo čaj. Snídaně "švédský stůl"+ čaj/káva.
Celkově dobrý. Chcete-li zažít neobvyklé, přijeďte.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025
Město je moc hezké, spousta zeleně, spousta věcí k vidění.
Město je moc hezké, spousta zeleně, spousta věcí k vidění.
Jídlo bylo bez chuti, všechno bylo připravené velmi špatně, večeře nebyla chutná, jedním slovem katastrofa.
UbytovanieUbytování bylo katastrofa, v takovém hotelu už nikdy neubytuji.
SlužbyV hotelu nebyly žádné další služby, pouze ubytování kromě snídaně a večeře.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 100 € za os.

















