Příjemných pár dní strávených v úplně nové destinaci u nového moře. Zažili jsme velmi teplé počasí, které vyvážilo všeobecně známý chladnější Baltské moře. Kolobrzeg, krásné lázeňské městečko, okolí hotelu nádherná, klidná a odpočinková atmosféra.
Trochu delší cesta (téměř 800km), na dálnicích, které jsme použili, žádné mýtné. Ale brány se už leckde staví.
PlážPláž nádherná, dlouhá, široká, krásný bílý písek, dobře hlídaná plavčíky. V našem týdnu celkem hodně lidí, ale místa je dost. Pronájem košů, lehátek, pohybující se prodavači s občerstvením. Mohlo by tam být více stálých občerstvení, ale v přilehlém parku dost příležitostí pro občerstvení, klidových zón s posezením a velkém počtu cyklostezek.
StravaCo se týče stravy nutno říct, že po počátečních obavách, strava byla perfektní. Asi je zbytečná plná penze, protože oběd se podává ve 13 hod a večeře začíná v 17 hod. Snídaně a večeře formou švédských stolů daleko předčila třeba rakouské a italské destinace.
Velmi příjemný obsluhující personál.
Ubytovanieviz. služby hotelu
Jinak čistota hotelu na úrovni.
SlužbySlužby hotelu jsme prakticky nevyužili, ani bazén ani jiné služby. Problém byl v přistýlce, uvedli jsme 15 leté dítě, ale už je to slečna a pokoj nebyl absolutně pro tři lidi. Hotel je asi bývalé sanatorium, pokoje pro dva. Ve 4.podlaží, kde byl náš pokoj, nefungovala WI- FI, s bídou v recepci. Myslím si, že toto není vhodný hotel pro rodiče s dětmi, jak řekla vnučka - domov důchodců. Probíhaly tam zřejmě léčebné procedury, jak bylo vidět cvičení v bazénu a starou klientelu u jídla. Dle Vašich instrukcí, ubytování je možné po 16hod, přijeli jsme 17,30 a bylo z toho trochu rozčarování, byť jsme cestou volali, ale nikdo nebral telefon. Dalším obrovským problémem je parkování, hotel vůbec nezaručuje místa. V neděli jsme parkovali se štěstím na ulici, v pondělí nám recepční doporučila kam jít. Naštěstí naproti hotelu jsme parkování zajistili (4 noci 200zl.). Rovněž problém-neznalost personálu angličtiny, s bídou němčiny. Ale se "sousedama" se člověk domluví.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate